Zbyt pewny siebie, czasami wręcz arogancki. Po dwóch wizytach zdecydowałam się zmienić lekarza.

to chyba anioł! jak najbardziej polecam, zadowolona mama bliźniaczek! ;)

to chyba anioł! jak najbardziej polecam, zadowolona mama bliźniaczek! ;)

Jest to najlepszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam,a trochę ich było zanim znalazłam tego, które spełnia moje oczekiwania - czyli J. Pankiewicza! Jest bardzo delikatny, miły, kompetentny, zna się na rzeczy, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, czuje się przy nim bardzo swobodnie, nie boje sie o nic zapytać, angażuje się bardzo w swoją pracę i zawsze można na niego liczyć! Duży plus za to, że pracuje w szpitalu w ZG - tam również traktuje pacjentki wyjątkowo! Nie ma znaczenia czy idziesz prywatnie czy jesteś badana w szpitalu, tak samo wywiązuje się ze swojej pracy! POlecam zwłaszcza dla kobiet w ciąży, wybierajcie tego lekarza jako prowadzącego!

Uprzejmy, przesympatyczny lekarz, kompetentny.

Uprzejmy, przesympatyczny lekarz, kompetentny.

Lekarz ten wykonał u mnie cesarskie cięcie. Wszystko tłumaczył. Był bardzo miły i sympatyczny. Po zabiegu dowiadywał się o samopoczucie. Rana goiła mi się bardzo szybko, praktycznie nie mam śladu. Polecam

sympatyczny ale troszkę zakochany w sobie:) uważajcie dziewczyny!!!

sympatyczny ale troszkę zakochany w sobie:) uważajcie dziewczyny!!!

Bardzo miły a zarazem kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy, niczego nie bagatelizuje, atmosfera podczas wizyty jest bardzo sympatyczna, serdecznie polecam.

Niech nie myla pozory... Mlody nie znaczy mniej doswiadczony. Wzbudzajacy zaufanie juz przy pierwszej wizycie. Oby wiecej takich lekarzy!!!

POLECAM W 100%.LEKARZ MŁODY ALE BARDZO KOMPETENTNY

POLECAM W 100%.LEKARZ MŁODY ALE BARDZO KOMPETENTNY

Poprzednią ciążę prowadził mi dr Laber teraz trafiłam do Pankiewicza. Hmmm muszę przyznać, że jego wygląd zbił mnie z tropu ale nie sądźmy po pozorach. Wygląd idzie w parze z jego kompetencjami. Delikatny, cierpliwy, szczegółowy, błyskotliwy z dużym poczuciem humoru. Jestem zadowolona i ze szczerym sumieniem polecam innym.