fachowiec w 100%, serdeczny, uśmiechnięty, dokładnie wszystko wytłumaczy, kompetentny a przy tym uprzejmy.

Bardzo sympatyczny lekarz, potrafił podtrzymać na duchu kiedy poroniłam..

Bardzo sympatyczny lekarz, potrafił podtrzymać na duchu kiedy poroniłam..

Bardzo miły,kompetentny i do tego z poczuciem humoru..

Bardzo miły,kompetentny i do tego z poczuciem humoru..

zdecydowanie polecam :) Pan doktor jest naprawde uprzejmy i kompetentny. Potrafi wyjasnic kazde watpliwosci kobiety. Poswieca zdecydowanie tyle czasu ile potrzebuje pacjetka.

Super lekarz, oby wiecej takich.. naprawde polecam!!

Super lekarz, oby wiecej takich.. naprawde polecam!!

Bardzo kompetentny lekarz. Cieszę się, że do Niego trafiłam. Jesteśmy w trakcie leczenia i mamy nadzieję na efekty. Nigdy Pan Doktor nie odmówił pomocy i rady.

Dr Jakub od początku prowadzi moją ciążę. Poleciła mi go zaufana położna, która w najmniejszym szczególe sie nie myliła. Jest lekarzem, który każdą ze swoich pacjentek stara się traktować indywidualnie. Jestem zadowolona z opieki lekarskiej Pana doktora. Szacunek i uznanie :-)

bardzo dobry lekarz,byłam w Przychodni pacjentka i az dziw bierze,że sa jeszcze tacy lekarze,a pan doktor jest mlody wiec chyle czola do Jego podejscia.Bardzo kompetentny lekarz

Bardzo sympatyczny a zarazem kompetentny lekarz, każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze, dla mnie i dla męża dr Pankiewicz poświęcał dużo czasu i cierpliwie odpowiadał na nasze pytania. Cieszę się, że to właśnie On prowadził naszą ciążę i doprowadził do jej szczęśliwego rozwiązania. Duży plus za brak wielomiesięcznego oczekiwania na wizytę... chociaż to się pewnie zmieni wraz ze wzrostem liczby pacjentek ;(

Bardzo sympatyczny, kompetenty lekarz, poświęcający pacjentce akurat tyle czasu ile potrzebuje, dokładnie tłumaczy metody i następne kroki leczenia. Polecam