lekarz Jan Sierocki

Lekarz wspaniały!!! Potrafi zrozumieć chorego, doradzić, pocieszyć, jego metody naprawdę działają skutecznie, chociaż nie od razu. Aby organizm pokonał chorobę potrzebny jest CZAS. A żeby miał siłę do walki, potrzebna jest DOBRA suplementacja, która nie zaszkodzi organizmowi. Pacjenci, którzy narzekają, oczekują natychmiastowego uzdrowienia po kilku wizytach, a niestety holistyczne leczenie, to głównie wytrwałość, cierpliwość i systematyczność. Kto nie posiada tych cech charakteru, zawsze będzie winę zrzucał na innych. Ja leczę się u Doktora 3 lata i widzę teraz, że efekty leczenia są niesamowite. Odzyskałam chęć do życia, przestałam chorować, znajomi ...

Pacjenci, którzy narzekają, oczekują natychmiastowego uzdrowienia po kilku wizytach, a niestety holistyczne leczenie, to głównie wytrwałość, cierpliwość i systematyczność. Kto nie posiada tych cech charakteru, zawsze będzie winę zrzucał na innych. Ja leczę się u Doktora 3 lata i widzę teraz, że efekty leczenia są niesamowite. Odzyskałam chęć do życia, przestałam chorować, znajomi mi mówią, że odmłodniałam. A poszłam do Doktora dlatego, że chodzenie od lekarza do lekarza nic nie pomagało, po przepisywanych lekach czułam się coraz gorzej zamiast lepiej. W końcu przestałam wykupywać recepty, żeby więcej sobie nie szkodzić. I wtedy miałam dylemat, co dalej? Czekać na śmierć albo cud? Cudem znalazłam lekarza, który pomaga a nie szkodzi zdrowiu i jestem Mu za to bardzo wdzięczna.

dziecko 3 lata trafiło do doktora z objawami zapalenia oskrzeli, lekarz zbadał magiczną różdżką dziecko i zdiagnozował grzyby i konieczność leczenia jelit. przez tydzień stosowaliśmy jego terapię lecz po tygodniu dziecko już miało problemy z oddychaniem od czasu do czasu łapiąc zadyszkę... poszliśmy do lekarza pediatry okazało się że już wirusowe zapalenie płuc!!!! zdecydowanie nie polecam! stracone zaufanie rodziców a skutki przeniesione na niewinne dziecko. jak PAN może PANIE doktorze ?!!!!!!? Wizyta 11/2014.

Lekarz godny polecenia. Osobom które tutaj go krytykują brakuje pewnie wiedzy o zdrowym trybie życia, o metodach naturalnych leczenia chorób. Standardowe leki i antybiotyki leczą szybko i skutecznie, ale zajmują się objawami a nie przyczynami. Przykrywają problem a nie eliminują go. Metody dr-a Sierockiego są czasami śmieszne i wydają się naciągane, ale przy zdyscyplinowanym stosowaniu się do nich można sobie pomóc. Przykład amwaya: witamina C jest droga (najdroższa bo w sklepach zielarskich można znaleźć tańsze) ale porównując zawartość wit C w tabletce wychodzi cenowo to samo co w tradycyjnym sklepie. Wiele moich znajomych nawet nie chce słyszeć o leczeniu się u dr-a Sierockiego i nie przekonuje ich nawet to że pomógł mi, żonie i kilku naszym znajomym ale to ich problem i ich zdrowie. Uważam że lepiej zadbać o zdrowie teraz kiedy się je jeszcze ma, inwestować w lepsze jedzenie i suplementację a nie czekać aż się rozchoruje na stare lata i dzień będzie zaczynać od magicznej tabletki i tak samo będzie się kończyć.

Biznesmen z powołania, każdemu mówi to samo robaki grzyby ogólnie patogeny, terapia będzie długa i kosztowna ale uratujemy Panu życie, wizyta 170 zł każda kolejna 120, leki z "zaprzyjaźnionej" apteki obok, a drogie suplementy i witaminy z strony amway czyli wyłudzaczy pieniędzy którzy działają w systemie mlm. Sam Pan doktor jest w tym systemie. Podaje swojego maila my odpisujemu mu a on wysyła nam zaproszenie, rejestrujemy się i o mój Boże 30% tańsze zakupy!! jaki on dobry i jak się troszczy o nasze finanse, tylko że Pan doktor za każdą osobę wciągniętą do amway-a dostaje pieniądze i rozbudowuje swoje drzewko a więc zarabia za Twoje każde zakupy i zapisanie do firmy. U każdego diagnoza wygląda tak samo i leczenie też. Zwykły oszust żerujący na osobach które nie mogą znaleźć pomocy w medycynie konwencjonalnej. Nie mówię że medycyna naturalna jest zła ale w jego wykonaniu to po prostu kradzież. Zbada was niby sprzętem za 100 tyś zł. będzie mówił Pana problem tkwi na poziomie komórkowym leczenie potrwa kilka lat, dobrze że Pan trafił do mnie, ale ma Pan szczęście wyciągnę z Pana każdy grosz. Proszę uważajcie na tego lekarza. I jeszcze jedno poleciła mi go Pani pielęgniarka z punktu pobrań krwi !! sama kiedyś pracowała u niego, mówiła że niema żadnej korzyści z tego. A wiecie gdzie dzwoniła? do Pani z Apteki obok ( okazało się później że ten lekarz ma z tą apteką "cichą" umowę) i niby od tak zapytała czy doktor jeszcze przyjmuje, no i przyjmował. Mówiła żebym nie robił sobie badań (w miejscu w którym pracowała) i nie wydawał kupy pieniędzy bezsensownie ponieważ Doktor Sierocki pomoże mi skuteczniej i taniej. Tak akurat po pierwszej wizycie na którą oczywiście spóźnił się straciłem już 700 zł !! (z suplementami włącznie) omijajcie z daleka tego pseudo Doktora który wykorzystując niekonwencjonalną medycynę wyciąga wszystkie pieniądze z ludzi którzy rozpaczliwie szukają pomocy aby wyzdrowieć, najgorszy rodzaj człowieka. Przez takich ludzi jak on nikt nie wierzy w naturale niekonwencjonalne leczenie.

Świetny lekarz.Zdiagnozował u mnie chorobę,którą bagatelizowali inni lekarze.Poświęcił mi podczas wizyty tyle czasu,że aż byłam w lekkim szoku bo inni lekarze po chwili z receptą na antybiotyki i cała aptekarnie wypuszczali mnie z gabinetu.Ma holistyczne podejscie do leczenia,szuka przyczyny choroby a nie skutku.Leczy pzryczynę a nie jak inni skutki.Bdb kontakt z pacjentem,zyczliwy,kompetentny,polecam.

OSTRZEGAM przed tym lekarzem dobrym na wszystko.Straciłam 1500zł, na leczenie córki zero efektu.Czuję się oszukana, straciłam dla mnie duze pieniądze.Nie wykluczam, że tej sprawy tak nie zostawię!

To bardzo dobry doktor wyleczył mnie i moją całą rodzinę.

To bardzo dobry doktor wyleczył mnie i moją całą rodzinę.

Uważam, że lekarz Jan Sierocki jest bardzo dobrym lekarzem. Nie mogę czytać tego co tu poprzednicy powypisywali. Moja córka miała stwierdzoną astmę tak na oko, gdyż była ponoć za mała na konkretne badania. Leki które kupowałam wcale nie były tańsze od tych co zapisuje lekarz Jan, ale za to są bardzo szkodliwe,bo między innymi uszkadzają hormon wzrostu. Zapisał je lekarz specjalista alergolog. I co z tego. Córce nic lepiej. Dostałam informację o doktorze Sierockim. Stwierdził u niej robaki, które usadowiły się w okolicach płuc i to ją dusiło. Badanie kału nie zawsze wykazuje je. Po tej terapii kaszel i duszności minęły. Jak sądzicie astma sama sobie poszła.? Chyba nie.. . To była zła diagnoza.a ja leczyłabym córkę lekami które jej wcale nie są potrzebne. Jestem doktorowi wdzięczna za to że jest i wyleczył moją córkę.
Pacjentka z przed 6 lat

Udalam sie do tego lekarza poniewaz dziecko bedac malutkie mialo bardzo silne kolki i nadal ma ma czasami problemy z brzuszkiem(wzdecia i zaparcia) U mojej 10-miesiecznej corki ten lekarz stwierdzil robaki i drozdzaki. Stwierdzil to dotykajac raczek dziecka metalowymi paleczkami polaczonymi kabelkiem z komputerem. (Osoby majace robaki sa osobami wychudzonymi-moje dziecko nie jest, a drozdzaki pojawiaja sie u osob ktore czesto choruja i czesto leczone sa antybiotykoterapia-moje dziecko do tych nie nalezy) Przepisal leki z ktorych tylko jeden kosztuje 100 zl i od razu uprzedzil ze terapia moze potrwac kilka ...

Przepisal leki z ktorych tylko jeden kosztuje 100 zl i od razu uprzedzil ze terapia moze potrwac kilka miesiecy.
Leki na robaki nie sa lekami obojetnym dla organizmu i leczenie nimi zdrowych ludzi a zwlaszcza malych dzieci nie jest zbyt madre.
Na szczescie nie wykupilam lekow tylko poszlam do lekarza 1-kontaktu i poprosilam o skierowanie na badania na te robaki oraz lambie.
Okazalo sie, ze zadbych robakow dziecko nie posiada.
Moim zdaniem to zwylky naciagacz. Zachowal sie jak znachor i wrozbita stawiajac diagnoze bez zadnych szczegolowych i konkretnych badan a jedynie patrzac na dziecko i dotykajac je jakimis patyczkami.
A najlepsze z tego wszystkiego jest to , ze moja znajoma rowniez udala sie do tego lekarza ze starszym dzieckiem i dziwnym zbiegiem okolicznosci okazalo sie, ze to dziecko ma rowniez robaki i bakterie w organizmie.
Ciekawe czy kazdemy tak mowi kto ma jakiekolwiek problemy brzuszne.
Widze rowniez ze nie jestem 1 osoba ktora czuje sie oszukana przez tego lekarza.
NIE DAJCIE SIE NACIAGAC

Chciałabym ostrzec wszystkich przed tym lekarzem. Jeżeli jesteście chorzy na konkretną chorobę na którą medycyna nie zna lekarstwa to on wam na pewno nie pomoże tak jak w moim przypadku. Jestem w stanie stwierdzić nawet że mi zaszkodził - uważam że za późno przerwałąm u niego "terapię". Najgorsze jest to że na początku opowiada i daje nadzieję że jest w satne pomóc że tradycyjni lekarze nie mają racji. I tak chodziłam do niego kilka lat-nieźle sobie na mnie zarobił sprzedając witaminki oczywiście z amwaya bo są "najlepsze". Oczywiście na chorobę podstawową mi nie pomógł (a nawet jak wcześniej pisałam nawet zaszkodził) i jak się znudził moim przypadkiem to po prostu odwoływał mi wizyty nie potrafiąc wprost ze mną porozmawiać i przyznać się że jego leczenie nic mi nie dało. Poza tym informuję że wszystkich leczy tymi samymi lekarstwami:quentakel, notakel sankombi. Radzę uważać na niego i nie dać się zwieść jego opowieściom tym bardziej że robi to w sposób przekonujący ale efekty mogą być tragiczne.
były pacjent