lekarz Jan Sierocki

Bardzo przykro mi to stwierdzić... ale muszę ostrzec o tym lekarzu. Leczenie homeopatią może i sprawdza się ale nie w każdym przypadku także nie polecam ani nie odradzam takiego lekarza. U mnie przez długi czas nie wiedziałem co mi jest i dlatego skierowałem się o pomoc do pana Jana. I przykry jest fakt że tak naprawdę miałem tylko nadciśnienie tętnicze a brałem leki na coś innego i mnóstwo witamin które przypisał mi Pan Jan(oczywiście witaminy drogie bo "z górnej półki) mimo to lekarz kazał brać drogie leki które praktycznie przypisuje każdemu pacjentowi... nie dość że nie pomogły to leczenie kosztowało mnie około 2tys zł i stracony czas. Wydaje mi się że ten pan może wcisnąć nam jakąś dolegliwość i kazać brać jego leki na które ma oczywiście umowę na sprzedaż z apteką obok (ale to jak wiadomo ma mnóstwo lekarzy)
Osobiście nie polecam dla mnie bardziej biznesmen niż lekarz ale może komuś pomoże.

Trafiłam do dr Jana 12 lat temu, wówczas pracował w NASZYM LEKARZU w Toruniu, wyleczyliśmy córkę z alergii na nabiał(4 miesięczna kuracja), dziś mam 4 dzieci i przez 12 lat żadnych antybiotyków, sterydów i innych świństw, dieta i witaminy a przy przeziębieniach kropelki SANUM sprawdzają się zawsze, temperaturę wysoką (zimne kompresy, i bycie z dzieckiem pomaga) pokonać - milowy krok dla organizmu. WIZYTA u DR JANA -szansa na zdrowie -POLECAM

Dr Sierocki to profesjonalista o holistycznym spojrzeniu na pacjenta. Jeżeli boli cię wątroba nie leczy tylko tego jednego organu lecz najpierw szuka przyczyny każdej dolegliwości w organiźmie. Polecam go dla osób które mają problemy z przewodem pokarmowym, słabą odpornością organizmu i alrgią. Leczenie trochę trwa ale Pan Dr nie ingeruje w organizm silnymi lekami, lecz zwraca uwagę na naturalny rytm organizmu - efekty leczenia widać już po kilku miesiącach. Jego metody leczenia to raczej medycyna alternatywna w co niektórzy nie wierzą, ale mnie lekarze faszerowali chemią która tylko łagodziła objawy a nie likwidowała dolegliwości. Dzięki Panu Dr-owi przestałam chorowac na gardło, dolegliwości kobiecie znikneły na wiele lat. Bardzo polecam i pozdrawiam.

Przepisuje drogie leki (głównie firmy Sanum) w zaufanej aptece obok gabinetu (apteka sprzedaje nawet leki na receptę bez recepty, gdyż później lekarz ją wypisze). W internecie można znaleźć niestety jak sam reklamuje leki tej firmy. Najpierw wzbudził tylko moje podejrzenie, potem znalazłem te reklamy i straciłem zaufanie.

Wspaniały lekarz dla całej rodziny! Polecam!!!

Wspaniały lekarz dla całej rodziny! Polecam!!!

BARDZO DOBRY LEKARZ,POMOCNY WE WSZYSTKICH CHOROBACH NAWET U LUDZI STARSZYCH.

BARDZO DOBRY LEKARZ,POMOCNY WE WSZYSTKICH CHOROBACH NAWET U LUDZI STARSZYCH.

ten lekarz dał nam nadzieję że w końcu uporamy się z azs naszej 3 letniej córki i jej nocnym drapaniem :( to przez grzyby, robaki i nieszczelne jelitka, alergie. koniec ze sterydami!!!!!!!! fakt że leczenie drogie ale jest warte zdrowia mojego dziecka i normalnego funkcjonowania mojej rodziny

wspaniałe podejście do pacjenta - byłam z córką, żaden alergolog nam nie pomógł tak jak Pan Sierocki. Straciłam już nadzieję że możemy normalnie funkcjonować a tu prosta sprawa i należy , tylko że żaden lekarz wcześniej nie wpadł na rozwiązanie naszego problemu. Co prawda leki na receptę kosztowały ponad 400zł ale było warto bo teraz nie faszeruję córki już żadną chemią, pomogło, jest dieta taka jak trzeba a nie taka jaką proponowali do tej pory inni lekarze [nic co może uczulać, tylko jakieś ohydne papki]. Polecam gorąco Tego Lekarza wszystkim, którzy stracili już nadzieję!

Szuka przyczyny problemu a nie tylko leczy skutki choroby. Pełne zaufanie! Nie ingeruje w organizm silnymi lekami niszczącymi naturalną florę organizmu, nie stosuje antybiotyków, stymuluje układ odpornościowy! Polecam!

Pomaga gdy inni lekarze rozkładają ręce.

Pomaga gdy inni lekarze rozkładają ręce.