lekarz Jan Wroński

Chirurg onkolog

2,6
2,4
2,5

Życzliwy rzetelny pomocny odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu wyłączył.mbie i mojego syna pełną kompetencją polecać... gdy inni lekarze rozkładali ręce nie tylko w krosnie on mi jedyny pomógł...

Dzięki temu lekarzowi mogę zacząć nowe życie. Ogromne doświadczenie i profesjonalizm. Mam do niego pełne zaufanie, jeśli miałabym przechodzić ponownie operację to tylko u niego. Z całego serca polecam

Z czystym sumieniem polecam doktora Wrońskiego. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Gdyby nie doktor nie przeżyłabym. Będę mu do końca życia wdzięczna za to co dla mnie zrobił. Ufam Mu w 100% i wiem że jest profesjonalistą w każdym calu!!!

Z panem doktorem miałam do czynienia może 1-2 minuty, ale to wystarczyło, by z czystym sumieniem ocenić go jako beznadziejny. W gabinecie zjawił się z blisko 2-godzinnym opóźnieniem, mimo że dawno wrócił z bliku operacyjnego. Na moje pytanie o stan zdrowia ojca będącego po operacji węzła chłonnego odpowiedział krótko i zdecydowanie: rak z przerzutami. Kiedy zszokowana wyraziłam wątpliwość jak to możliwe, skoro nie miał żadnych objawów typowych dla chorób układu moczowego, pan doktor odpowiedział, że czasem choroba przebiega bezobjawowo i dał do zrozumienia, że nie ma nic więcej do powiedzenia. Po kilku dniach od powrotu ojca do domu odebrałam wyniki badania histopatologicznego, które nie wykazało komórek nowotworowych.
Ta diagnoza miała miejsce ponad 5 lat temu, a po operacji została tylko blizna. Ja natomiast przepłakałam parę dni i nocy oraz zgłosiłam odejście z pracy, gdyż duża odległość nie pozwoliłaby mi na zaopiekowanie się ojcem w stanie jaki został rozpoznany przez specjalistę Wrońskiego.

Ten lekarz został lekarzem za karę. Nic nie wie, kiepsko operuje a przy tym bardzo nieprzyjemny. Nie polecem żadną miarą.

pan doktor przed operacją gadał mi że będzie wszystko dobrze żeby się nie martwic a po zabiegu zapytałem się pana doktora o mój stan zdrowia to pan doktor powiedział ,że on nie obiecywał że operacja się uda odniosłem wrażenie ,że on sam nie wie co gada i co robi !!!

Totalna pomyłka, odradzam styczności z dr. Wrońskim. Nie można dopóścić aby lekarze traktowali pacjentów tak przedmiotowo.

Dobry wieczór. Miałem kilka razy przyjemność spotkać sie z dr Wrońskim a szczególnie skorzystać z jego fachowej pomocy. Człowiek wytłumaczył mi wszystko postawił świetna diagnozę z czym wielu lekarzy również poza Krosnem miało problemu. Po prostu ten doktor mnie wyleczył. Załuje jedynie że tak bogatej wiedzy i doświadczenia nie mają inni lekarze. Polecam każdemu z całego serca, sumienny uczciwy z sercem

warty polecenia wiedza i fachowość w jednym.

warty polecenia wiedza i fachowość w jednym.

zdecydowanie nie polecam tego lekarza (brak głębszego zainteresowania pacjentem, słaba wiedza merytoryczna) - ogólnie strata czasu i zdrowia