lekarz Jan Wroński

Chirurg onkolog

2,6
2,4
2,5

witam, mam 23 lata i guza piersi. U dr wronskiego bylam przyjeta w kilka sekund, zadnych informacji tylko pytanie "wycinamy"? To ja mam wiedziec czy wycinamy czy "specjalista"? Ok, umowilam sie na zabieg na ktory dr wronski nie przyszedl. Wiec umowilam sie na kolejna wizyte za 2 miesiace i dr znowu ni bylo. Pani z recepcji powiedziala "dr wyszedl 2 godz temu, prosze sie zapisac prywatnie". Nie dziekuje, woel jecchac do rzeszowa.

Brak mi słów by opisać tego lekarza!!!!! w internecie znalazłam więcej informacji na temat konkretnej dolegliwości mojej mamy jak od pana Doktora i niestety moje obawy potwierdziły się to było najgorsze i za późno!!! Odradzam tego lekarza!!!

ten człowiek pomylił się z powołaniem powinien zostać weterynarzem i wydzierać się na zwierzęta, chorych ludzi traktuje jak zakłócające mu spokój bydło, wstyd "doktorze", mam nadzieję, że kiedyś w innym wymiarze odpowie za swoje czyny.

to zdecydownie NIE jest osoba na odpowiednim miejscu, bo ordynator nie powinien bluzgac spacerujac po oddziale,a jego podejscie do pacjenta-tragedia:(

Witam. dr nauk medycznych Jan Wojciech Wronski od jakiegoś czasu pełni funkcję Ordynatora Oddziału chirurgicznego w krośnieńskim szpitalu. Jest to moim zdaniem odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Posiada bardzo bogatą wiedzę, praktykę i jest miły i życzliwy dla pacjenta a to jest drogocenna umiejętność. Ja osobiście leczony byłem przez tego lekarza w poważnych stanach i polecam go każdemu.

W leczeniu członka mojej rodziny zachował się bardzo, ale to bardzo nieprofesjonalnie. Wstyd!!!