dr n. med. Janusz Goldiszewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

Byłam pierwszy raz, lekarz robi naprawdę dobre wrażenie - fachowo, kompetentnie, bardzo delikatnie i bez ignorancji zaopiekował się mną świetnie - zobaczę dalej - mam kilka wizyt plus zabieg - bardzo szybko i na NFZ - co zdecydowanie mnie zaskoczyło - brak jakichkolwiek insynuacji o prywatnych wizytach!

Szczerze polecam!Konkretny i kompetentny!

Szczerze polecam!Konkretny i kompetentny!

zdecydowanie odradzam!!! Byłam na wizycie w początkowych tygodniach ciąży. Nie wykonał żadnych badań, nie wziął pod uwagę zgłaszanych dolegliwości i odesłał na kolejną wizytę za 2 i pół m-ca. Tymczasem zgłosiłam się do innego lekarza i okazało się, że ciąża była zagrożona i wylądowałam w szpitalu. Gdybym zawierzyła p. Goldiszewiczowi to nie sądzę, żeby się to dobrze zakończyło... NIGDY WIĘCEJ DO TEGO LEKARZA!!

bardzo mily, kompetentny lekarz. usuwał mi nadżerkę, po kolei tłumaczył co robi i jakie procesy temu towarzyszą. podczas zabiegu cały czas ze mną rozmawiał. Polecam !

Stanowczo odradzam. zero kompetencji. Będąc w zaawansowanej ciąży nawet nie raczył mnie zbadać.

Owszem że poleciłabym tego lekarza innym pacjentkom .Jest miły i odpowiadał na moje pytania.Miałam zabieg na nadżerkę powinnam jak inne pacjentki mieć ten zabieg w Lubartowie bo tam chodziłam na wizyty cytologie itd.Ale doktor załatwił mi zabieg w sanitasie w Lublinie.WSZYSTKO BYŁO ZA DARMO.Wiem że musiał prosić dyrektora sanitasu o pozwolenie żeby mnie tak szybko przyjąć.Jestem zadowolona z tego lekarza oby więcej takich lekarzy jak on.Bardzo mu za to dziękuje, i naprawdę go polecam.

Uprzejmy, miły. Tylko dlaczego nikt nie chciał się wypowiedzieć na jego temat w Poradni? Osobiście uważam go za dobrego lekarza.

Od ćwierć wieku nie mam żadnych wątpliwości i tak niech zostanie:)

Od ćwierć wieku nie mam żadnych wątpliwości i tak niech zostanie:)

Chodze do tego lekarza do Sanitasu w Lublinie, choc tez moge do szpitala wLubartowie( jest tam ordynatorem, ale godziny mi nie pasuja). Zwykle ide na fundusz,czasem na platna wizyte. Na prywatna do jego gabinetu mnie nie zapraszal:). Wyleczyl mi nadzerke,super,po jego kuracji zaszlam w ciaże,rozwial wszytskie moje watpliwosci i obawy. Jest -jak dla mnie- bardzo delikatny,uprzejmy,ma poczucie humoru,odpowiada na moje pytania,owsezm wygania jak za duzo gadam,ale z usmiechem!i nie na chama. Chodze do niego w ciazy,bede rodzic w lubartowie,a wiec zobacze wtdy jaki bedzie,ale na razie czuje sie pod dobra opieka! Panie doktorze dzieki! Agata

nie polecam , lekarz niechetnie odpowiada na pytania, pozatym nie budzi mojego zaufania