dr n. med. Janusz Goldiszewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

nie słucha pacjentki, nie odpowiada na pytania, informuje "niech pani już idzie bo mam dużo pacjentek", "niech pani zmieni lekarza jak pani nie odpowiada", nie chciał wytłumaczyć zasadności zapisanego leku oraz przekazać informacji o stanie zdrowia, stwierdził że przeszkadzam mu podczas uzupełniania karty ciąży, na kolejnej wizycie nie poinformował o skuteczności leczenia, nie przekazał ŻADNYCH informacji zdrowotnych. Podczas pierwszej wizyty zadecydował od razu że będzie lekarzem prowadzącym, na informację że jeszcze takiej decyzji nie podjęłam stwierdził że za mądra jestem oraz że on już 28 lat jest lekarzem i wiele pacjentek go chwali.ODRADZAM ZDECYDOWANIE

Kiemu ompetentny z duzym doswiadczeniem dzieki niemu zyje ja i moja coreczka jestem za to dozgonnie wdzieczna