lekarz Janusz Gostyński

w wieku 20 lat doprowadzil mnie do menopauzy ! Nie zlecil zadnych badan,przepisuje tabletki jak cukierki i taki byl efekt mojego leczenia u tego pana.

Lekarz okropny, źle diagnozuje choroby, stawia wyroki,nie zna się w ogóle na rzeczy, wizyta trwa 10minut i dowidzenia, wazne zeby przepisać leki na które wydaję się majątek a choroba trwa dalej, jeśli się nie zapłaci to nic nie pomoze! nie polecam !!!!

Szczerze polecam. Całą ciążę i poród był z nami. Zawsze odbiera telefon i służy radą i pomocą. Mama Zuzki

Bardzo dobry lekarz. Opiekuje się pacjentem. 24 godziny pod telefonem. naprawdę polecam.

Mój problem polega na tym, że często choruję na drożdżycę. Zawsze od lekarza ginekologa dostawałam 3 czopki dopochwowe, które miały pomóc. Oczywiście pomagały, ale gdy ostatnio zachorowałam i wzięłam te czopki to nie pomogły mi nic. Zrobił się stan zapalny. Do swojego lekarza nie mogłam się dodzwonić, więc spytałam koleżanki, która poradziła mi wizytę u dr Gostyńskiego. Zadzwoniłam, powiedział żeby od razu przychodzić. Potwierdzil to że jest stan zapalny, przepisał plyny do płukania, tabletki, maść .. Stosowałam to 10 dni. Dziś wybieram się na wizytę kontrolną. Nie czuję już dyskomfortu. Ale zobaczymy co powie dr. Polecam jak najbardziej!

Bardzo fajny facet, i godny zaufania lekarz.

Bardzo fajny facet, i godny zaufania lekarz.

CO TU DUZO MOWIC, ZAWIODLAM SIE NA DR.GOSTYNSKIM. STRASZNA LIPA.

CO TU DUZO MOWIC, ZAWIODLAM SIE NA DR.GOSTYNSKIM. STRASZNA LIPA.

CUDOWNY lekarz w pełni tego słowa znaczeniu bo wierzy, że cuda się zdarzają.Nie kazał mi się załamywać jak okazało się że ciąża nie rośnie (w/g speca od usg stargardzkiego szpitala). Zlecił zrobienie dodatkowych badań. Opiekował się mną i ciążą przez 8 miesięcy. 24 godz pod telefonem, jak jest problem rozwiązuje go nawet telefonicznie służąc radą. Po porodzie Pan Doktor dalej interesuje się swoimi pacjentkami. Sprawił, że okres ciąży to najpiękniejszy czas w moim życiu. Gabinet Pana Doktora jest profesjonalnie wyposażony, czyściutki, pachnący. Mama Krzysia

Polecam serdecznie super lekarz.zawsze mozna liczyc na kompleksowa porade.nigdy nie spotkalam sie z odmowa w poradach zdrowotnych.

Jestem pacjentką dr Gostyńskiego odkąd poroniłam czyli od ponad 2 lat. Dzięki Panu doktorowi udało mi się utrzymać drugą ciążę i obecnie jestem szczęśliwą mamą 8 miesięcznej zdrowej dziewczynki :) Osobiście jestem bardzo zadowolona z opieki. Wszystko konkretnie tłumaczy. Gdy coś się dzieje np w ciąży można do Niego bez problemu zadzwonić. W razie jakichkolwiek wątpliwości kieruje do szpitala na dodatkowe badania.