lekarz Janusz Gostyński

90,00 zł za badanie,USG przezpochwowe,cytologię,zrobienie próbki posiewu.Ma doskonale wyposażony gabinet.Wyczerpujaco odpowiada na wszelkie pytania.Nie naciąga na kolejne wizyty.Konkretny i bezpośredni.Jestem bardzo zadowolona.Będąc jego pacjentka, zawsze można do niego dzwonić, gdyby działo sie coś nie tak.Polecam.

wspaniały lekarz - dzięki niemu mamy wspaniałego synka:-))))))

wspaniały lekarz - dzięki niemu mamy wspaniałego synka:-))))))

bardzo niemiły traktuje ludzi przedmiotowo

bardzo niemiły traktuje ludzi przedmiotowo

jest bardzo miły i wiele kobietom pomógł;

jest bardzo miły i wiele kobietom pomógł;

Nigdy nie spotkałam się z tak miłym i sympatycznym lekarzem.Zawsze znajdzie czas aby dokładnie omówić dane zagadnienie dotyczące choroby i jej leczenia.Mogę szczeże polecić dr. Gostynskiego

Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy w stargardzie . Godny zaufania. Dzięki niemu mam synka . Pomimo wcześniejszych poronień przeznie uwagę innych innych lekarzy

Polecam. w razie problemów jakie mogą wystąpić w ciąży, zawsze robi dużo dodatkowych badań żeby mieć pewnosć że wszystko jest ok. Przekonuje że badanie usg nie jest wcale zagrożeniem dla dziecka. Odpowiada na wszelkie pytania i rozdmuchuje wątplwości jakie pacjentka może mieć. Szczery. Nie ukrywa tego ze czegoś nie jest pewny dlatego sprawdza wszystko wielokrotnie. jeśli trzeba odsyła do specjalistów.

Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Zawsze pachnacy i czysty gabinet. Polecam w 100%

dr niedouczony-sprawdza droznosć jajowodów poprzez usg brzuszne...twierdzi że niema czegos takiego jak niepłodność wtórna....szkoda słów

U lekarza Janusza Gostyńskiego leczą sie wszystkie kobiety w mojej rodzinie. Mama zaprowadziła mnie do P. Gostyńskiego i powiem, że od tamtej pory nie byłam nigdzie indziej u lekarza. Jestem zadowolona z każdą wizytą. Polecam wszytskim pania.

Jestem zadowolona z każdą wizytą. Polecam wszytskim pania.