dr n. med. Janusz Jabłoński

Chirurg dziecięcy

Mało jest takich lekarzy! Polecam tego lekarza.

Mało jest takich lekarzy! Polecam tego lekarza.

Zgadzam się z moimi przedmówcami. Dr Jabłoński to świetny lekarz, z humorem, bez nadęcia i bardzo dobry chirurg dziecięcy. Gdy dziecko się boi potrafi zniwelować stres. Przyjaźnie nastawiony, zna się na tym co robi. Szybko i na temat. Polecam :)

Doktor Jabłoński jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam. Profesjonalne i rzeczowe podejście; odwaga, ciekawość i pasja z jaką podchodzi do tematu - godna podziwu i uznania. Uśmiechem i humorem zjednuje ludzi, działa jak najlepsze znieczulenie. Ponadto nie tylko widzi wiecej niż przeciętny lekarz ale chce i potrafi czytać "między wierszami" a to wielka sztuka.

Życzę każdemu kto trafia z dzieckiem do szpitala aby spotkał takiego lekarza. Doceniam nie tylko profesjonalizm Pana doktora, lecz także wspaniałe podejście do małego pacjenta i życzliwość w stosunku do jego rodziców.

Świetny specjalista uratował życie mojemu synowi w ostatniej chwili ,natychmiast rozpoznał chorobę do której doprowadziła lekarka na rejonie lecząc małego od miesiąca.Dziękuję DOKTORZE!

Konkretny lekarz. Bardzo dobry fachowiec-specjalista.Polecam

Konkretny lekarz. Bardzo dobry fachowiec-specjalista.Polecam

Mógłbym opowiadać całą historię naszego synka ale to nie ma znaczenia. Życzę sobie i mojej rodzinie abyśmy mieli to szczęście trafiać na tak wspaniałych ludzi. Wspaniały specjalista, profesjonalista, oddany, uprzejmy, komunikatywny, dostępny dla pacjęta. Bardzo dziękujemy za pomoc i polecamy Pana Doktora każdemu. Takie osoby przywracają wiarę w ludzi.

5,5,5, jesteśmy pod wrażeniem. strach,nerwy i stres kilku dni ustąpiły w jednej chwili. Dziękujemy za szybką i celną diagnozę, udany zabieg. Pierwszy raz wizytę w szpitalu wspominamy miło. Jaś z wdzięcznymi rodzicami.

Wspaniały lekarz i człowiek!! Świetny fachowiec, zawsze dostępny pod telefonem, kompetentny, uprzejmy, pomocny.

Wspaniały lekarz i człowiek. Nasza córeczka urodziła się z zespołem wad. Długo poruszaliśmy się po omacku, inni lekarze nas zbywali, a nawet wprowadzali w błąd. Gdy trafiliśmy do dr Jabłońskiego nasze kłopoty się skończyły. Doktor wspaniale zaopiekował się naszym cudem i ją "naprawił". Taka opieka powinna być standardem, niestety jest wyjątkiem. Bardzo dziękujemy.