dr n. med. Janusz Jabłoński

Chirurg dziecięcy

Świetny fachowiec, zawsze dostępny pod telefonem, kompetentny, uprzejmy, pomocny, klarownie przedstawia przyczynowo - skutkowe zagadnienia choroby oraz metodę postępowania. Bez żadnych badań trafnie zdiagnozował chorobę. To pierwszy lekarz, który wzbudził moje zaufanie. Serdecznie polecam.

Konkretne i efektywnie podejście, każdy przypadek podejmuje z pełnym profesjonalizmem oraz największym zaangażowaniem. Szczegółowo objaśnia chorobę i podejmuje zdecydowane kroki w jej leczeniu. Wyjątkowe umiejętności chirurgiczno-ortopedyczne, a także wielka intuicja zawodowa. To specjalista najwyższej klasy, ale przede wszystkim wspaniały człowiek, troskliwy i niezwykle sympatyczny równocześnie. Polecam z pełną odpowiedzialnością. rzeczowo i efektywnie prowadzi leczenie,w kontakcie z pacjentem jest bardzo sympatyczny i życzliwy. szczegółowo objaśnia chorobę i podejmuje zdecydowane kroki w jej leczeniu. każdy przypadek traktuje bardzo poważnie.jest troskliwy i bardzo cierpliwy.to jeden z najlepszych fachowców jakiego do tej pory spotkaliśmy.polecamy ...

Polecam z pełną odpowiedzialnością.

rzeczowo i efektywnie prowadzi leczenie,w kontakcie z pacjentem jest bardzo sympatyczny i życzliwy. szczegółowo objaśnia chorobę i podejmuje zdecydowane kroki w jej leczeniu. każdy przypadek traktuje bardzo poważnie.jest troskliwy i bardzo cierpliwy.to jeden z najlepszych fachowców jakiego do tej pory spotkaliśmy.polecamy go każdemu!

Świetny specjalista, komunikatywny, rzeczowy

Doskonały specjalista, bardzo dobry człowiek. Mieliśmy problemy z pępkiem dziecka przez 2 miesiące. Byliśmy u kilku lekarzy, którzy nie potrafili dociec przyczyny choroby. Pan doktor już podczas pierwszej wizyty postawił właściwą diagnozę a następnie przeprowadził operację. Wszystko udało się świetnie. Gorąco polecam. Najlepszy lekarz jakiego poznałem.

wspaniały lekarz godny polecenia dzięki dr.Jabłońskiemu moja córka jest zdrowa zoperował ją tydzień temu i czuje się świetnie gdzie w innym szpitalu doktorowa zwlekała z operacją wielkie ukłony dla pana dr.Jabłońskiego i jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ

osoba, ktora nazywa tego lekarza lapuwkarzem reprezentuje soba tak niski poziom, ze nawet nie warto sie na jej temat wypowiadac. Dr jablonski jest dosc specyficznym lekarzem, jednak, co najwazniejsze w jego fachu, jest po prostu swietny w tym co robi, nie lezalam dlugo w tym szpitalu, jednak moglam zauwazyc, ze wszystkie operacje, ktore przeprowadzil sie powiodly, jest wspanialym chirurgiem i moga panstwo spokojnie oddac w jego rece swoje dzieci. Przypomina mi troche z charakteru dr Housa, moze dlatego tak bardzo go polubilam i dzieki niemu tak szybko doszlam do siebie

dzieki Bogu, że trafiłam z moim synkiem do dr Jabłońskiego bardzo życzliwy i przejmujący się lekarz okazał wielką pomoc i życzliwość wielkie dzięki

lapowkarz i materialista, do tego nie mowi na temat, uwaga na niego!

lapowkarz i materialista, do tego nie mowi na temat, uwaga na niego!

Wspaniały lekarz! Zainteresował się moim dzieckiem, choc badał go inny lekarz a on był w drugim pokoju. Gdy usłyszał, że syn ma narośl kostną i lekarka kazała nam udać się na kolejną wizytę do chirurga, jak spod ziemi pojawił się doktor Jabłoński. Usłyszał i przyszedł malucha obejrzeć. Opiekował się nim jak własnym synem, zaoszczędził mu dużo stresu podczas operacji. Po prostu wspaniały lekarz i dobry człowiek!

Wykonał operację, podczas której najpierw ratował życie mojemu bratu a potem "skladał" jego twarz. Cały ten wypadek mogł się skończyć na dwa skrajne sposoby, dzięki dr Jabłońskiemu wszystko szybko wraca do normy. Niesamowity specjalista i oby takich było więcej.

Wszystko właśnie tak jak trzeba! Zbadał naszego malucha i bez wahania postawił diagnozę. Zaangażowany w pomoc dziecku. Bardzo kontaktowy i sympatyczny - co niestety nie jest regułą. Z czystym sumieniem polecamy tego specjalistę.