dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

Po dlugim wieloletnim leczeniu nieplodnosci zglosilam sie do lekarza i nie wierzylam, ze jeszcze ktos moze mi pomoc (mam 37 lat). pokazalam badania i wypisy szpitalne, gdzie wszystkie badania byly dobre. Lekarz dopatrzyl sie jednak, ze jest mala niedoczynnosc tarczycy, ze jest za malo vitaminy D i B12 i ze nie wchlania mi sie zelazo w jelitach i ze za malo pije wody. Dostalam hormony, witaminy, mialam zakaz spozywania nabialu i mialam duzo pić. Po 5 miesiacach zaszlam w ciaze. Super !!!

Uratował mnie, gdyż bardzo dobrze wyregulowal mi hormony a wszyscy mówili że mam dobre hormony. Nareszcie czuje sie dobrze i moge funkcjonowac.

Nareszcie czuje sie dobrze i moge funkcjonowac.

Bardzu wszechstronny, nie tylko rozpatruje pacjenta endokrynologicznie. Doradza rowniez w innych dziedzinach medycyny.

Jestem zadowolona i przyjeżdzam z zagranicy (z Włoch) gdyż tam pracuję. Wolę polskich lekarzy, gdyż są bardziej wszechstronni i mniej intwresowni. Dr mi spasował i wszystkim znajomym polecam.

Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Zawsze wysłucha, zadaje dużo pytań, bada całościowo, leczy skutecznie. Pragnę podziękować za wszystko. Czuję się nareszcie dobrze.

Długo leczyłem się z powudu nadczynności tarczycy, dopero leczeniem jodem promieniotwórczym w Euromedzie u dr. Klajnowicza postawiło mnie na nogi. Dobra i fachowa obsługa całego personelu i nowoczesny zakład tzw. medycyny nuklearnej robią wrażenie.

Skrupulatny, dokladny i skuteczny. Duzo pacjentow leczy sie u niego, dlugie kolejki. Szkoda ze rezygnyje z NFZ. Cala rodzin znajomi sie lecza i sa zadowoleni pomimo dlugiego oczekiwania

Fachowiec jakich mało! Poświęca czas i wkłada serce w swoją pracę. Mnie bardzo pomógł i pełną odpowiedzialnością polecam innym.

Zawsze miałam dobre wyniki z hormonów tarczycy i każdy mówił że jest o.k. Ale doktor po dokładnym wywiadzie ze mną i po zbadaniu stwierdził, że wyniki nie oddają wszystkiego. Przepisał mi Letrox z vitaminą D3 i po 5 miesiącach byłam w upragnionej ciąży. Dziecko rozwija się dobrze, ale doktor mówi że może dziedziczyć po mnie utajoną niedoczynność tarczycy.

Na kazdej wizycie, szczególnie na pierwszej szczegółowo bada pacjenta i zapoznaje się z jego wszystkimi problemami, nie tylko tymi z zakresu endo. Skuteczny w leczeniu. Po uzyskaniu efektu nie zleca zbyt częstych kontroli. Uczy pacjenta jak ma postępować w razie problemu zdrowotnego.