lekarz Jarosław Kłuskiewicz

Najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia. Polecam w 100%. Wszystko wytłumaczy, porozmawia i w ogóle bardzo sympatyczny.

Ja polecam Pana doktora.Bardzo sprawnie przeprowadzona wizyta. Szybka diagnoza udokumentowana zdjęciami z USG. W kilkanaście minut wszystko wytłumaczone,pobrany wymaz,a całość w miłej atmosferze z dużą porcją humoru za rozsądną cenę .POLECAM

Szczerze go nie polecam.Bardzo nie mily,nie odbiera telefonow.Leczyl mnie 3 lata na grzybice,ktorej nie mialam.Nie umial zdiagnozowac mojej choroby.

Serdecznie polecam. Najlepszy ginekolog z jakim dotychczas miałam okazję się spotkać!

Godny polecenia lekarz,zajmuje się pacjentką podczas porodu dba o informacje z przebiegu porodu dla rodziny.

Wizyta konkretna,umówiona na godzinę. Wszystko zrobione od ręki, USG , wymaz ,z niczym nie ma problemu. Cena bardzo rozsądna a przy tym luz i dobry humor lekarza, który udziela się zdenerwowanym panią. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

ŚWIETNY SPECJALISTA. WIZYTA ZAWSZE NA LUZIE Z HUMOREM... ODPOWIE NA WSZELKIE PYTANIA. SZCZEGÓŁOWO WYPYTUJE O SAMOPOCZUCIE. ZLECA WSZYSTKIE NIEZBĘDNE BADANIA. PROWADZIŁ CIĄŻE WSZYSTKICH MOICH KOLEŻANEK I PROWADZI MOJĄ. DIAGNOZY ZAWSZE BYŁAY TRAFNE. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Nie uprzejmy i opryskliwy, sam namawiał mnie do brania tabletek antykoncepcyjnych, a jak ma wypisać receptę to robi to z taką łaską ze aż się odechciewa! Na wizytę umówić się to makabra trzeba dzwonić 10 razy a jak odbierze to jak za kare. Bardzo nie uprzejmy więcej do niego nie pójdę szczerze nie polecam!!!

Zasluguje na te wszystkie 5-tki. Polecam. Fachowosc na najwyzszym poziomie, ceny rozsadne,dobre podejscie do pacjentki.

Zasluguje na te wszystkie 5-tki.

Pan Jarosław jest naprawdę fantastycznym człowiekiem i specialistą, otacza swoje pacjętki fachową opieką. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora polecam go innym paniom, naprawdę warto.