lekarz Jarosław Kłuskiewicz

Jeden z najlepszych lekarzy u jakiego bylam.Profesjonalizm i doswiadczenie w swoim zawodzie,trafne diagnozy.Ogromne poczucie humnoru co stwarza mila atmosfere zwiazana z wizyta.Polecam wszystkim paniom tego wspanialrgo ginekologa.

Chodzę do niego już od 10 lat,mam trójkę dzieci którymi opiekował się podczas moich ciąż.Wizyty prywatne jak i publiczne nie różniły się jego podejściem do pacjenta,zawsze miły,uprzejmy,dokładny,oddany swoim pacjentką.Co tu dużo pisać suuuuuuuuuuuuper lekarz.

bardzo dobry lekarz, zaangazowany w sprawy pacjetek, w szpitalu zawsze wpadnie na sale zeby sprawdzic czy wszystko ok. kompetentny,godny zaufania a do tego potrafi rozladowac stres zwiazany z wizyta. Jesli chodzi o diagnoze-bardzo trafna. goraco polecam

Pan doktor jest bardzo miły,świetny fachowiec i przede wszystkim człowiek.Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, opisuje. Przesympatyczny, kompetentny ginekolog o ludzkim podejściu do pacjentki i jej dzidziusia. Szczerze polecam.

Najlepszy z najlepszych- kompetentny, zabawny, uprzejmy i do tego przeuroczy. Polecam wszystkim panią, bo na pewno będą zadowolone.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia-profesjonalizm i skuteczność w działaniu i ludzkie podejście do pacjentek-interesuje się ich stanem zdrowia zarówno podczas pobytu w szpitalu, jak i po jego opuszczeniu-w stopniu znacznie przewyższającym "minimum konieczne". Ponadto wyjątkowe poczucie humoru! Zdecydowanie polecam!

Napiszę tylko tyle - bo co bym nie napisała i tak będzie za mało - prawdziwy lekarz z powołania! Fachowość, skuteczność i poczucie humoru:) Polecam!

Posiada wiedzę i doświadczenie na wysokim poziomie, stawia trafna diagnoza. Jego indywidualne, "ludzie" podejście do pacjentki i jej problemów oraz niepowtarzalne poczucie humoru rozładowują stres związany z wizytami w gabinecie. Buduje atmosferę zaufania już od pierwszej wizyty. Godny polecenia.