lekarz Jaroslaw Okonkowski

2,1
2,6
2,4

Lekarz wystawił niepoprawną diagnozę ignorując operacje jaka przebyłem rok temu (złamany nadgarstek). Po wizycie dzień później u chirurga, który prowadził moją operacje oraz leczenie diagnoza okazała się zupełnie inna. Jeśli jest wam miłe wasze zdrowie to stanowczo odradzam wizytę u tego doktora.

Lekarz niemiły, nie przywitał się, nie chciał popatrzeć na rezonans magnetyczny, mówiłam o swoich problemach, lekarz nie słuchał, nie chciał skierować na fizjoterapię, mimo tego, że pomaga mi i inni lekarze dawali mi skierowanie. Nie chciał zbadać, przerywał, tylko powiedział, że muszę robić ćwiczenia, które i tak robię od wielu lat ale to nie rozwiązuje mojego poważnego problemu i samych ćwiczeń jest zdecydowanie za mało. Bardzo nieprzyjemny w rozmowie, olewa pacjenta. Jeden z najgorszych ortopedów, u których byłam, a do ortopedów chodzę od dziecka. NIE polecam.

Ciężko nazwać kogoś lekarzem, kto nie jest nastawiony na pomoc i rozwiązanie problemu. Każdą moją prośbę negował i nie traktował mnie z szacunkiem. W sytuacji kiedy są dwa zdjęcia RTG i opinie fizjoterapeuty Pan nie wykazał chęci podjęcia leczenia fizykoterapią, czy pomocą w uzyskaniu sprzętu w pracy który pomoże w codziennym funkcjonowaniu. Jedyną poradę jaką usłyszałem to zebym robił gimnastyke. Na pytanie co to znaczy gimnastyka, odpowiedział "No gimnastyka, różne ćwiczenia". Brak konkretów, zero badania, zero chęci pomocy na prośby z któymi przyszedłem. Bardzo negatywne wrażenia.

Nie polecam wizyty.Ponieważ lekarz nie kieruje na badania tylko potrafi poprostu (olać) pacjenta i wysłać go z uszkodzonym kolanem do pracy bo nie widzi przeciwskazań w wykonywaniu danego zawodu i powrotu do pracy.A jak ma widzieć jak nawet nie skieruje na usg lub rezonans najlepiej pomachać,powyginać i pokręcić nogą.Zero profesjonalizmu w wykonaniu zawodu ortopedy.

Lekarz niekompetentny, gruboskórny i nieprzystępny. Przyjmując pacjentów w poradni na Mleczarskiej po prostu się ich pozbywa. Nie przeprowadza wywiadu, nie kontroluje prześwietleń, stawia diagnozę bez przejrzenia badań. Przy zwyrodnieniach stawów dłoni, kręgosłupa szyjnego pisze w karcie, że leczenie w poradni ortopedycznej zostało zakończone. Nawet nie zadał sobie trudu aby skierować mnie na rehabilitację. Jest gburowaty, nie rozmawia z pacjentem, nie tłumaczy tylko się go pozbywa. NIE POLECAM!!!!!!TAKICH LEKARZY TRZEBA OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

według mnie to w porządku lekarz .godny polecenia.Pozdrawiam

według mnie to w porządku lekarz .godny polecenia.Pozdrawiam

Zdecydownie nie polecam. Niekompetentny lekarz, wzbrania sie przed obejrzeniem pacjenta, na dolegliwosci pourazowe kolana odpowiedzial "ja nic nie umiem poradzic". Nie kieruje na badania, nie wykazuje najmniejszej checi niesienia pomocy pacjentowy - czyli wykonywania swego zawodu, jakby nie bylo. W efekcie musialam isc z powrotem do lekarza rodzinnego, po nowe skierowanie do innego ortopedy. Stracilam prawie miesiac na tym chodzeniu miedzy lekarzami. Mam nadzieje ze dzieki temu portalowi ktos uniknie podobnego bledu.