Lekarze Rybnik

Nefrolog

Jarosław Wajda, internista, nefrolog, USG
Raciborska 97A
Rybnik

Pan doktor Wajda to cudowny lekarz, specjalista, człowiek. Nie sądziłam że tacy ludzie istnieją. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Adam Romaniuk-Demonchaux

44-206 Rybnik

Jestem bardzo zadowolony z prowadzonego leczenia. Wizyty są na czas, w spokojnej atmosferze i komfortowym znieczuleniu a efektem są bardzo ładne plomby. polecam
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Grzegorz Mazur

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz! Kompetentny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty. Kiedy trzeba daje skierowanie na badania lub do specjalisty. Ma czas na rozmowę z pacjentem, potrafi dobrze doradzić, wskazać przyczynę choroby oraz naturalne sposoby zapobiegania lub leczenia- jeżeli jest taka możliwość. Świetny lekarz i widać ze super człowiek - niechętnie polecam z obawy przed wydłużeniem kolejek do gabinetu 😉 A tak na poważnie, to bardzo polecam!

lekarz Dorota Piwczyk-Holona

Neurolog

Karłowicza 7b
44-200 Rybnik

bardzo dobra, kompetentna, zawsze uśmiechnięta o złotym sercu.

lekarz Dariusz Kałwak

Rehabilitant

ulica Energetyków 103
44-200 Rybnik

Po wizycie u Pana doktora mogę powiedzieć tylko tyle, gdzie można znaleźć więcej takich dobrych lekarzy. Podejście do pacjęta, miła rozmowa, kompetencje, po spotkaniu z tym doktorem na pewno zostaną tylko miłe wspomnienia.
Opinia dodana przez: Norbert

lekarz Teresa Gliśnik-Wardas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Axis" Sp. z o. o.
Górnośląska 140B
44-270 Rybnik

Bardzo zaangażowana pani doktor. Dwa razy skutecznie wyprowadziła mnie z choroby. Konkretna i rzeczowa, a przy tym życzliwa. Bardzo żałuję, że od 02.01.2024 już nie przyjmuje w Żorach w Eskulapie.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Karol Holona

Jabłoniowa 16
44-270 Rybnik

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Fachowe podejście do pacjenta. Godny polecenia. Uprzejmy , zainteresowany chorobą .
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Agnieszka Sobieraj

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Pani Agnieszka Sobieraj Lek. Kardiolog Pacjent jest najważniejszy To najlepsza Pani doktor jaką miałem okazję poznać i leczyć się zarówno przebywając w szpitalu jak i w poradni kardiologicznej. Kompetentna, z ogromną wiedzą i przede wszystkim wspaniałym podejściem do pacjenta . Ogromna kultura osobista i życzliwość, lekarz któremu dobro pacjenta leży na sercu. W przypadku wątpliwości, czy pytań - zawsze ma czas, aby szczegółowo wszystko wyjaśnić językiem przystępnym dla każdego. Wspaniała ...
Opinia dodana przez: Andrzej

prof. zw. dr hab. Bogdan Marek

Endokrynolog

Szpital Wojewódzki nr 5
Rybnik

U profesora leczę się od 4 lat. Kompetencje i kompleksowość podejścia do choroby pacjenta są godne polecenia innym chorym. Nie oszczędza na badaniach diagnostycznych. Uprzejmość i sposób tłumaczenia choroby i jej leczenia są bardzo dobre zarówno podczas wizyty prywatnej jak i podczas leczenia na oddziale szpitalnym.
Opinia dodana przez: kazimiera

mgr Alicja Kunicka

Psycholog, Psychoterapeuta

44-206 Rybnik

Byłam w głębokiej depresji, myślałam o samobójstwie. Dzięki Pani Alicji żyję. To godną polecenia specjalistka, którą cechuje wiedzą i empatia.

lekarz Katarzyna Porwoł

Psychiatra

Rudzka 114
44-200 Rybnik

Cudowna osobowość. Odpowiednia osoba na właściwym miejscu.Lekarz z powołania. Pani doktor jest ciepłą, serdeczną osobą.Bardzo pomogła mojemu synowi,a tym samym mnie, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Jest bardzo delikatną, taktowną osobą, do której chętnie idzie się na wizytę. Potrafi pomóc osobie nawet w bardzo złym stanie psychicznym.Podsumowując jest lekarzem ,którego każdy powinien spotkać na swjej drodze, kiedy znajdzie się w potrzebie.

lekarz Sabina Widenka

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Elektrowni Korporacji Medycznej KMK Spólka z o. o.
ulica Podmiejska
44-207 Rybnik

Pani doktor poświeciła mi wystarczająco dużo czasu aby wyjaśnić jak leczyć się insuliną, bo nikt wcześniej mi dokładnie nie wytłumaczył tylko zapisywał lek. Polecam!
Opinia dodana przez: Krzysztof1

lekarz Jan Krupiński

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Pierwszy raz spotkałam się z taką fachowością i podejściem do pacjenta życzylabym służbie zdrowia w naszym kraju takich właśnie lekarzy ktorzy są właśnie ludźmi z tą iskierką (. Tym czymś )
Opinia dodana przez: Danuta Grabowska

lekarz Ryszard Michalik

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Tego lekarza poleciła mi znajoma i nie żałuje, ze do niego poszłam.Prowadzi moją drugą ciaze i jestem w pełni zadowolona!Miły, komunikatywny, zna sie na rzeczy...

lek. dent. Witold Prochasek

Chirurg stomatolog

Stomatologia Prochasek
Staszica 9
44-200 Rybnik

Mój syn miał u Pana Doktora usuwane 4 ósemki, które rosły poziomo. Usuwane były po 2 (od razu z jednej strony 2). Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szybko i bez żadnych komplikacji. Dodam, ze mamy doswiadczenie w leczeniu zebow u wielu stomatologów, ale ten lekarz jest zdecydowanie najlepszy. Jesteśmy mega zadowoleni i bardzo polecamy Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Ewa
Długo szukałam pediatry któremu zaufam. Po 2 zmianach przychodni w końcu trafiłam z córką do Pani dr i jestem zachwycona. Wysłucha, doradzi, zawsze przemiła i uśmiechnięta a przy tym niesamowicie kompetentna. Świat byłby lepszy gdyby lekarze brali z Pani przykład! Pozdrawiam serdecznie (mama Klaudii z AZS)
Opinia dodana przez: Paulina

lek. med. Maciej Kubicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Vena Medica
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Świetny chirurg naczyniowy. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył. Szkoda, że wcześniej nie trafiłam do Pana doktora tylko usuwałam żyły w szpitalu na nfz. Leczenie laserowe jest drogie lecz żyły się leczy a nie usuwa. Teraz to będę na kontrolę przychodzić tylko do pana doktora. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Katarzyna J

lekarz Bartosz Małecki

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Learz z powołania,lekarz bez granic,lekarz wypisz wymaluj wspaniały TATA Stanisław . Nie pyta czyś bogaty czy biedny nie odmawia pomocy nikomu z osobistym poświęceniem i oddaniem przysiędze Hipokratesa. Szukaj takiego w najbliższej okolicy a boję się,że nie znajdziesz . Brawo panie doktorze.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Tomasz Ścibich

Anestezjolog

ul. Odległa 19
44-270 Rybnik

Córka mając zabieg stomatologiczny Pan Tomasz i Pani asystentka wykazali się pełnym profezjonalizmem. Wszystko wytłumaczone, przekazywane na bieżąco. Opieka po wybudzeniu również na najwyższym poziomie. Po wypisie przekazane wszelkie informacje, bardzo bogata wiedza na temat przyjmowanych dotychczas leków. Podany nr telefonu z informacją że można dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marcin Błażejewski

Radiolog

44-206 Rybnik

Wspaniały człowiek i lekarz. Bardzo kompetentny, wizyta bardzo mi się podobała.Nic tylko polecać:) Poświęcił dużo czasu, by wszystko szczegółowo opisać. Pan doktor naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: anonim