Lekarze Rybnik

dr n. med. Mariusz Michno

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i
44-203 Rybnik

jestem stałym klientem i jestem zdegustowana zachowaniem tego Pana, zero szacunku do klienta co chwilę nowy mały ubytek do zrobienia i piaskowanie po czym uzupełnianie szkliwa bo od tej ilości zabiegów zwyczajnie odpada i jest wrażliwe. Zero komunikacji i kultury osobistej.
Opinia dodana przez: stały klient

dr Tomasz Grzyb

Psychiatra

Szpital Psychiatryczny
Gliwicka 33
44-201 Rybnik

Na wizytę umówiłam się poprzez kontakt telefoniczny . Pan doktor ustalił termin wizytę oraz godzinę . W dniu wizyty miałam potwierdzić do ustalonej godziny wizytę . Po dzwonieniu kilkakrotnym , niestety telefon od Pana doktora nie odpowiadał , moje połączenie było odrzucane , wiec nikłe szanse ze moja wizyta będzie potwierdzona . Przyjechałam do palcówki na umówiona godzinę . Gdy nadeszła moja kolej , weszłam do środka . Tłumacze , ...

lekarz Andrzej Kupczak

gen. Hallera 30
44-200 Rybnik

Myślę, że wystarczy jedno słowo. Lekarz jest niesamowity. Żałuję, że tak późno do niego trafiłam. Kompetentny, miły, pogodny. Wszystko spokojnie tłumaczy.
Opinia dodana przez: Monika

dr Jan Rochalski

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
Ul.Floriańska 1,Rybnik
44-217 Rybnik

Bardzo dobry lekarz ,człowiek . Chodze do niego już 9 lat .Zawsze bada delikatnie i dokładnie, wie co robi . Jest spokojny i skromny . Fajny lekarz !polecam szczerze----
Opinia dodana przez: E

lek. dent. Michał Rutkowski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOZ M.R. DENTAL Gabinet Stomatologiczny Michał Rutkowski
Wysoka 17
44-200 Rybnik

Pierwszy dentysta w Rybniku do którego dzieci chętnie idą ;) Córka wyszła zadowolona z gabinetu choć bardzo się bała tej wuzyty .Polecam .

lekarz Aleksander Gatnar

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Szkoda że już nie przyjmuje w Kamieniu. Prawdziwy lekarz pierwszego kontaktu. Nigdy nie pozostawił pacjenta bez pomocy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Katarzyna Grudzień

Medycyna estetyczna

ulica Kraszewskiego 1a
44-200 Rybnik

Witam serdecznie wszystkich, którzy mają w planach wykonywać zabiegi u pani dr. Katarzyny Grudzień (Lift-Med, Rybnik) Opinia moja, może nie jest w trzech zdaniach ale rzetelna Myślę, że gdybym taką przeczytała nim zaczęłam 'przygodę' z dr. Grudzień oszczędziłabym wielu rozczarowań oraz niepotrzebnie wydanych pieniędzy Poniżej kilka istotnych informacji, które mogą zadecydować czy właśnie tego lekarza wybrać 1. Ładny i czysty gabinet 2. Dobre, markowe preparaty 3. Punktualność - dużo do ...
Opinia dodana przez: zniesmaczona pacjętka
Pani Doktor, od samego początku sprawiała wrażenie iż zna się na swoim fachu. U rocznego syna, który zawsze "protestuje w czasie badań" dokonała szczegółowych badań po czym jasno wyjaśniła na czym polega schorzenie i poleciła dalszy tok postępowania. W dodatku bardzo cierpliwa, miła i pomocna. Mimo kilku wizyt u różnych laryngologów, którzy odsyłali Nas do innych specjalistów, tutaj otrzymaliśmy wymagana pomoc. Polecam
Opinia dodana przez: Sebastian

dr n. med. Piotr Zych

Lekarz orzecznik ZUS, Ortopeda

Rybnik

osobiście nie znam pana doktora . Jest orzecznikem ZUS-u i pozytywnie zalatwil sprawę . To nie tak jak w Rzeszowie są uzdrowiciele , cudotwórcy

lekarz Jakub Lipiński

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Lekarz nieuprzejmy. Chirurg dziecięcy, któremu przeszkadza płacz dwuletniego dziecka. Absolutnie nic nie wytłumaczył, na wizycie praktycznie w ogóle się nie odezwał, a na zakończenie powiedział: ,,i proszę uspokoić te swoje dziecko,,. Wg mnie jest to zachowanie niedopuszczalne u lekarza przyjmującego małe dzieci.
Opinia dodana przez: Anna
Pani Beata jest stomatologiem godnym polecenia. Jest miła sympatyczna pomocna zna się na swojej pracy robi dokładnie starannie. Jestem pacjentką już długie lata chodzimy całą rodziną

lekarz Marian Grodoń

Cytolog, Ginekolog

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Opieram opinie na jednorazowej wizycie, jakiej wymagał mój przypadek. Doktor podszedł do problemu bardzo profesjonalnie i udzielił odpowiedniej pomocy, wszystko w miłej atmosferze, polecam!

lekarz Marek Rezner

Terenowy Oddział w Rybniku
Rudzka 15
44-200 Rybnik

SOR szpital Rybnik godz 23.00 - pan doktor Rezner ekspresowo ustalił rozpoznanie, uspokoił dziecko i mamę - szybki zabieg na bloku. Mimo nawału pracy,zmęczenia i utyskiwań stojących w kolejce. Perfekcyjnie przeprowadzony triage i diagnoza. Chylę czoła jako lekarz pracujący w ramach dyżurów. Polecam doktora jako lekarza specjalistę , świetnego psychologa , który potrafi wile w trudnych warunkach dyżuru. Wdzięczny tata Olka.
Opinia dodana przez: Przemysław Smolik

lek. dent. Rafał Kiełkowski

K.E.N
44-200 Rybnik

Rewelacyjny dentysta .Może nie tłumaczy szczegółowo, ale bardzo trafnie diagnozuje problem.Konkretny,rzeczowy,profesjonalny.Polecam
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Cezary Szmit

Cegielniana 20
Rybnik

Dr. Szmit dla mnie to żaden lekarz, bo lekarz powinien pomóc kiedy jest taka potrzeba a on potrafi być tylko miły i sympatyczny prywatnie bo zgarnia kase pójdziesz do niego państwowo to gbór i cham. Tak się zdażyło że jestem w 4 tyg ciąży zaczęłam plamić i mam silne bóle w podbrzuszu przyszłam do przychodni i prosiłam go żeby mnie przebadał bo akurat doktor Bednarczyk która teź tam przyjmuje miała ...
Opinia dodana przez: rozczarowana

lekarz Bożena Bijata

Neurolog

żorska
44-200 Rybnik

Polecam każdemu kto ma problem. Lekarz najwyższego sortu.Wszystko wyjaśnione od A do Z ze szczegółami P.Doktor przemiła i z podejściem do pacjenta.PERFEKCJA
Opinia dodana przez: Jarosław Wróbel

dr Waldemar Kaznocha

Gastrolog

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

To najlepszy lekarz posiadający ogromną wiedzę owszem jest małomówny, ale to lekarz bardzo empatyczny Bardzo chce ludziom pomóc i zależy mu na pacjencie aby go wyleczyć. Nie zapisuje bez potrzeby wizyt po to aby zarobić . Przepisuje więcej leków to prawda ,ale właśnie po to aby starczyło na dłuższe leczenie

dr n. med. Andrzej Mura

Urolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 Jastrzębie Zdrój
Gronowa 25
44-253 Rybnik

Dobry lekarz. Wybitny urolog z doświadczeniem, dlatego ma dużo pacjentów. Przyjmuje obecnie, w czasie pandemii na konkretne godziny,umawiane wcześniej telefonicznie. Czas dla pacjenta jaki przeznacza to ok 15-20min. W poczekalni są wyłożone jednorazowe maseczki , jest płyn dezynfekcyjny. Krzesła dla pacjentów są rozstawione aby zachować odstęp. Można czuć się bezpiecznie. Pan dr Andrzej Mura leczy mnie od lat , od czasu zabiegu, który był wykonany w szpitalu w Jastrzębiu. Stan ...
Opinia dodana przez: Btla
Jestem bardzo zadowolona z dr. KRUPKI . Moja córka zawsze jest dokładnie zbadana . Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Renata Ullmann

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Kompetentna, empatyczna, uprzejma. Doskonały diagnosta. Zdecydowanie polecam Panią Doktor, szczególnie początkującym, bowiem wyjaśni istotę choroby i sposób leczenia
Opinia dodana przez: Barbara