Lekarze Rybnik

lekarz Jakub Grudzień

ulica Kraszewskiego 1a
44-200 Rybnik

Do Pana Jakuba chodziłam prywatnie od 17 roku życia, ponieważ miałam problemy z hormonami. Przez wiele lat był dla mnie naprawdę świetnym lekarzem - zawsze wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania, był bardzo profesjonalny. Wyjaśniał wszystkie wyniki badań, uprzedzał możliwych skutkach ubocznych leków - podsumowując był naprawdę wartym polecenia lekarzem (zresztą namówiłam wiele koleżanek, żeby się na niego "przestawić"). Dlatego z ogromną przykrością muszę stwierdzić, że Pan doktor zaczyna z jakości ...

lekarz Henryk Kowolik

Laryngolog

Wita Stwosza 10
44-200 Rybnik

Byłam u tego lekarza 22 grudnia na NFZ i nie uzykałam należytej pomocy. Mój problem to zatkane ucho lekarz poświęcił lampą do ucha i stwierdził,że tu nic nie ma. Dostałam tylko krople i żel do nosa na zatkane ucho nic.A ucho jak było zatkane tak dalej jest😒

lekarz Dejan Simić

ul. Borki 20/17
44-200 Rybnik

Pomimo upływu czasu, bo było to 01.10.2020r. ale jak dziś pamiętam kontakt z Lek. med. Dejan Simić: kompetentny i odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, b.dobry ortopeda, posiadda super podejście do pacjenta, doskonale wyjaśnia dolegliwości, życzliwy, uczynny, ogólnie bardzo sympatyczny człowiek a co najważniejsze to "B. Dobry Lekarz" POLECAM w 110%
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Maciej Białek

NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14
44-200 Rybnik

Moja opinia będzie bardzo szczera i sprzeczna z większością opinii tutaj. Czytając to mam wrażenie, że wszystkie panie tutaj piszą o innym lekarzu. Po pierwsze jest to lekarz nieprofesjonalny, niesympatyczny, A z powołaniem to on na pewno się minął. Pisząc więcej : na wizytę przyszłam z zmianą w piersi, zestresowana jak nigdy, o czym dobrze wiedział. Zdziwiony zapytał mnie czy oczekuje usg czy jak ? Ton okropny i chamski. Po ...
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Ludwik Stołtny

Władysława Warneńczyka 16
44-200 Rybnik

Wiele lat temu Pan Doktor wyleczył mnie z ciągłych angin i innych dolegliwości. Podczas gdy inni lekarze wypisywali antybiotyk za antybiotykiem, ten lekarz zaproponował leczenie, które naprawdę przyniosło mega rezultaty. Zawsze życzliwy, pogodny i wyczerpująco odpowiadał na pytania. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Piotr Kulok

Laryngolog

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Świetny lekarz z doskonałym podejściem do dzieci. Poczuciem humoru zjednal sobie zaufanie naszego 5-letniego syna. Badanie przeprowadzone kompleksowo. Doktor zlecił również badania dodatkowe. Trafna diagnoza i sposób leczenia. Polecam.

dr Martyna Rust - Bogacka

Gabinet Martyna Rust - Bogacka
Świętego Józefa 10
44-200 Rybnik

Pani Martyna to klasa sama w sobie :-) . Zawsze profesjonalnie z uśmiechem i świetnym podejściem do pacjenta ..można powiedzieć że "przywraca uśmiech" na twarzy.. wizyty dentystyczne to teraz czysty relaks a rwanie zębów "przyjemne" jak nigdy. Szczerze polecam wszystkim którzy poszukują świetnego specjalisty.
Opinia dodana przez: Łukasz
wspaniały lekarz kompetentny cierpliwy miły przekaże dokładnie i zrozumiale wszystkie informacje przeprowadzi kompleksowe badania i podejmie konkretne leczenie. POLECAM
Więcej takich lekarzy, a będziemy mieć Leśną Górę. Nie mogę oceniać Pana doktora kompleksowo, bo różne są przypadki. Sama zawdzięczam mu bardzo dużo. Jak najbardziej polecam.

dr Bożena Polańska-Petryna

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Św.Józefa33c
44-217 Rybnik

Fajna Pani doktor. Ceny przystępne. Terminy ok. Dobre podejście do dzieci i bojących się dorosłych. Polecam

lekarz Bolesław Oleś

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zgodna 32
44-251 Rybnik

Przepraszam zanirzylem w.wymieniona ocene daltego ponawiam i raz jeszcze przepraszam i dodaje po gwiazdce

dr n. med. Stefania Łopacz-Stoczek

Neurolog

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Panią doktor Stefanię Łopacz Stoczek uważam za jedną z najlepszych lekarzy neurologów w Rybniku. Niezwykle trafne diagnozy, skuteczne metody leczenia oraz co niezwykle ważne to wysoka kultura osobista. Pani doktor leczyła mojego ojca zmagającego się z Parkinsonem przez ponad dwadzieścia lat i przez niemal cały czas tato pozostawał samodzielny, co jest absolutnym wyjątkiem przy tej chorobie, Aktualnie Pani doktor zajmuje się moją mamą i również jestem pod wrażeniem jej wiedzy ...
Opinia dodana przez: Jan

dr Mirosław Filec

Alergolog, Pediatra

Medikor
44-253 Rybnik

Trafiłam z córeczką 10msc do Pana Doktora na świąteczną opiekę w Szpitalu w Raciborzu-Pan Doktor dokładnie córkę zbadał i przepisał odpowiednie leki a przy tym był bardzo uprzejmy co w dzisiejszych czasach rzadko spotykane wśród lekarzy. Bardzo dokładnie opisał jak podawać leki. Chętnie poszłabym w razie potrzeby na wizytę prywatną do Pana Doktora. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Krzysztof Paruzel

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Mój tata pod okiem doktora niestety nie tylko nie zaznał ulgi w bólu, który był trudny do wytrzymania, ale w efekcie stracił nogę. Ciągle zastanawiam się jak to jest, że wydarzyło się to pod opieką lekarza z tak dobrą opinią. Tata kilka razy został odesłany przez lekarza z zaleceniem "dużo chodzić, wtedy tętnice się udrożnią". Tylko jak chodzić z wielką, bolesną raną na pięcie? Lekarz przez wiele miesięcy wstrzymywał się ...
Opinia dodana przez: Anna
dobry pediatra nie lekceważy przekroczonych ponad 100 - krotnie norm z badan krwi. Tak było w przypadku mojego syna. Prawie 2 miesiące chodziliśmy z synem do przychodni na ul. Orzepowickiej: powracające biegunki, bóle brzucha, stany podgorączkowe. Dwóch lekarzy, w tym pani Chmielińska,nieustannie diagnozowało jelitówkę: syropki, leki antywirusowe, zero kompleksowych badań. Poszliśmy prywatnie, badania za ciężkie pieniądze wykazały chorą wątrobę. Kiedy poszłam z koszmarnymi wynikami syna do pani Chmielińskiej skierowała mnie ...

lekarz Jacek Danowski

Chirurg naczyniowy

Rybnik

do dr Danowskiego trafiłam z powodu konieczności wykluczenia zakrzepicy. Lekarz dokładnie zbadał, wyjaśnił na co zwracać uwagę i przede wszystkim uspokoił.
Opinia dodana przez: Basia

dr hab. n. med. Marian Kuczera

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

Opinie zamieszczam na prośbę mojej babci. Babcia była na oddziale u Pana doktora w szpitalu w Rybniku. Miała bardzo mocne bóle reumatyczne, aż chodzić nie umiała, bolało ją bardzo. Doktor przepisał sterydy - ENCORTON i pomogło bardzo szybko. Nic jej nie boli już i dostała od doktora Kuczery skierowanie do reumatologa. Babcia bardzo zadowolona i wdzięczne.
Opinia dodana przez: Leopold M.

lekarz Małgorzata Góra

Internista, Reumatolog

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

Bardzo mi przypadła do gustu. Jest żetelna, dokładna i polecam szczerze :)

dr Marek Szymański

gabinet prywatny
ul. Kościuszki 59 \\ ul. Jana III Sobieskiego 28
44-200 Rybnik

A mnie podpadł za pierwszym razem.Niby grzecznie i fajnie,zaplombował duży ubytek i wziął za to naprawdę niewiele.Jednak po krótkim czasie inna dentystka robiła mi zdjecie sasiedniego zęba który mnie rozbolał i przy okazji stwierdzila że ten ząb który robił pan doktor był zle wyczyszczony więc musiała po ekstrakcji tamtego pózniej go poprawiać.
Opinia dodana przez: D.G.
Najlepsza lekarka w całym Rybniku. Ma super podejście do dzieci i dorosłych. Jest bardzo uprzejma i traktuje swojego pacjenta poważnie.