Lekarze Rybnik

Internista, Lekarz rodzinny

PROVITA
Chrobrego
44-200 Rybnik

Lekarz z powołania!!! Kompetencja, zaufanie. Kompleksowe podejście. Zawsze wysłucha, doradzi, szuka rozwiązań. Bardzo Miła i uprzejma Pani Doktor. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Maciej Świat

Neurolog

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Od wielu lat zmagam się z chorobą przewlekłą, byłam pod opieką innych neurologów i dopiero Pan doktor dał mi poczucie bezpieczeństwa, że dobrana forma terapii ma sens. Nie zgadzam się z opinią, że bada na szybko, bez zaangażowania i empatii. Naprawdę z całego serca polecam tego lekarza swoim znajomym jak i wszystkim osobą poszukującym dobrego neurologa. Ps. Jak już pisałam trafiłam do Pana doktora mając za sobą leczenie u innych ...

lekarz Alicja Buchwald

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

NSZOZ "ALGOS"
Łanowa 11
44-200 Rybnik

Mogę ocenić pracę Pani dr na NFZ. Byłam jej pacjentką przez dwa lata. Problem? trądzik, już nie taki młodzieńczy. Moje wizyty trwały 2 minuty i polegały na szybkim zerknięciu zza biurka na moją twarz i przepisaniu kolejnego specyfiku. Mase pieniędzy straciłam i może moja irytacja nie była by tak wielka, gdyby nie fakt, że udając się prywatnie do innego lekarza udało mi się trądzik wyleczyć. Nie była to łatwa droga ...
Bardzo dobry lekarz, sympatyczna, dokładna . Jest miła , szczegółowo pyta i tłumaczy. Znam Panią od lat i mam do niej zaufanie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Maciej Rogoszewski

Zawiszy Czarnego 50
44-210 Rybnik

wspaniały lekarz, nieuprzejmość i brak kultury to ostatnie cechy, jakie można by mu przypisać, jest bardzo szarmancki, delikatny, do tego oczywiście kompetentny, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy bez pośpiechu, doradza, wszystko odbywa się w ciepłej, sympatycznej atmosferze, pełnej zrozumienia. Polecam!
Opinia dodana przez: M.
Wszystko ok za każdym razem a leczymy się od lat z cała rodzina. Jako pacjent czujesz się zaopiekowany. Nie testuje nikt twojego progu bólu. Zapytany o zastrzyk dostajesz go przed zabiegiem i wtedy już relaksujesz się a Twoje żeby są leczone. Dla mnie dosłownie przywraca uśmiech. Ceny do uniesienia przez statystycznego Polaka.

lekarz Halina Laska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
Poligonowa 13 d
44-251 Rybnik

Wizyta trwa 2-3 razy dłużej niż powinna. Dwukrotnie złe diagnozy dla naszego rocznego synka. Leczenie nic nie pomagało, wręcz stan z dnia na dzień się pogarszał. Po wizycie u innego pediatry stan następnego dnia był dużo lepszy. Kilka razy przekonaliśmy się że leczenie pani Laski, naszego rocznego syna nie pomaga. NIE POLECAM
Opinia dodana przez: Krzysztof

Krzysztof Potera

Chirurg dziecięcy

Rybnik

Choć nie jest zbytnio miły to jest to lekarz który wie co robi i szczerze jestem w stanie polecić wizytę u niego. Dodam że nie byłem u niego prywatnie tylko na nfz i jestem zadowolony z opieki
Opinia dodana przez: Anon

lek. dent. Adam Goraus

AS DENTAL
Orzepowice
44-200 Rybnik

Lekarz profesjonalista w swoim fachu. Wysoka kultura osobista. Podejście do pacjenta idealne. Zabieg usunięcia - szybko i bezboleśnie. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Tomasz Stołtny

NZOZ "Nowiny" Sp. z o. o.
Orzepowicka 8d
44-200 Rybnik

UWAGA! Ten człowiek najpierw spóźnił się na badanie 45 minut (przyjechal o 20.45), po czym spojrzał na przygotowane mu wcześniej wyniki badań i bez żadnego wywiadu zaopiniował syna do wykonywania sportu (wspinaczki). Za te 3 minuty mieliśmy zapłacić 70 zł. Lekarz nie miał wydać reszty, więc schował dokument i stwierdził, że nie wyda go dopóki nie dostanie zgodnych i że to mój problem że nie mam zgodnych... Następnie rozmieniliśmy pieniądze ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Grażyna Chrząstek-Kowalska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Elektrowni Korporacji Medycznej KMK Spólka z o. o.
ulica Podmiejska
44-207 Rybnik

Pani Doktorka jest niezwykle kompetentna, wyrozumiała, a co najważniejsze jej diagnoza jest zawsze prawidłowa, leczenie natomiast skuteczne. Pani Grażyna pracuje w przychodni od lat i jest gwarancją trafnego wyboru. W swoim podejściu do naszych milusińskich profesjonalna i stonowana. serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Adrianna

lek. dent. Jurand Palka

Chirurg stomatolog

ulica Kilińskiego 34c/7
44-200 Rybnik

Bardzo polecam, korzystam z usług już lata i nie mam nic do zarzucenia - pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Karol Wieczorek

ul. Platanowa 2
44-217 Rybnik

O profesjonalizmie Pana Doktora Karola Wieczorka dowiedziałem się od znajomego. Już podczas pierwszej wizyty, na podstawie USG i badania doodbytniczego Pan Doktor postawił, co później potwierdziła biopsja, trafną diagnozę – rak prostaty. Wcześniej inni urolodzy dysponując większą ilością moich wyników badań, ciągle zwlekali z diagnozą. Doktor udzielił mi fachowej i wyczerpującej informacji o metodach leczenia oraz nakreślił całą drogę szybkiego postępowania do zabiegu. Operację prostatektomii radykalnej przeprowadził również Pan Doktor. ...
Opinia dodana przez: Jurek D.
Na pierwszej wizycie bardzo słaby wywiad, na temat pacjenta, przepisanie dwoch leków niekoniecznie dopasowanych do mojego schorzenia, niby cos tam wyjasnil na temat jakie mają działania, przestrzegał by nie czytać ulotki bo wtedy jak to doktor powiedzial "pacjenci mają nagle wszystkie efekty uboczne ich brania, ale nie wiedzą, że niektóre z nich mogą występować tylko u rasy czarnej". Druga wizyta po miesiacu, mialam dużo obaw co do brania tych leków ...

lek. dent. Rafał Kiełkowski

K.E.N
44-200 Rybnik

Nie polecam dentysta bardzo nie miły , jeżeli nie zgadzasz się na prywatne leczenie to wręcz opryskliwy.

lek. dent. Leszek Oleś

AD MEDICO Przychodnia Lekarska
Jankowicka 18
44-200 Rybnik

Lekarz z polecenia! Fachowo i konkretnie obchodzi się z pacjentem, wszystko wyjaśni i doradzi. Polecam.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Piotr Dragon

Psychiatra

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

Jestem od trzech tygodni pacjentem Pana doktora,kiedyś dawno temu miałem mały problem z którym rozprawił się wzorcowo.Teraz mam poważniejsze problemy i stawiam na profesjonalizm doktora.Trzy tygodnie mijają i czy widzę poprawę , powiem że tak , nie jest to hura optymizm ale moje zachowanie jest zdecydowanie łagodniejsze.Jedyny problem jaki występuje to brak apetytu ale liczę że i ten problem dr. Dragon rozwiąże
Opinia dodana przez: Roman
Podczas leczenia zęba u Pana Tomasza bez pytania i mojej zgody zabrał się za usunięcie kamienia. Oczywiście trzeba było za to zapłacić. Jest to jawne naciąganie pacjenta na koszty. Nie polecam.

lekarz Paweł Czaja

Psychiatra

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Uważam, że powyższe opinie są bardzo krzywdzące dla pana doktora Pawła Czai, po śmierci męża zgłosiłam się na wizytę i pan doktor objął mnie kompleksową opieką psychiatryczną, dzięki czemu mój świat nabrał koloru. pan doktor to sympatyczny, przemiły i kompetentny lekarz specjalista. Dziękuje panie doktorze.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Mariusz Sadowski

Chirurg ogólny, Urolog

Budowlanych 43a
44-217 Rybnik

Skuszony pozytywnymi opiniami zapisałem się na teleporadę w celu omówienia wyników badania nasienia. Niestety podczas rozmowy usłyszałem, że to nie jest rozmowa na telefon i muszę się umówić na wizytę w gabinecie - nawet nie wiem czy dodatkowo płatną bo lekarz zakończył rozmowę. Rozumiem, że w piątek wieczorem nie każdemu chce się pracować ale tak olany przez lekarza w życiu nie byłem. Nie otrzymałem również informacji dlaczego wizyta jest konieczna ...
Opinia dodana przez: Teleporada