Lekarze Rybnik

dr n. med. Dorota Stania

NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14
44-200 Rybnik

Kasa i tyko kasa liczy się w tym gabinecie.Oczywiscie na pierwszej wizycie jest tak słodko że można uwierzyć w to, że wszystko będzie ok.Niestety po zgłoszeniu jakichkolwiek uwag już tak miło nie jest.Szkoda czasu i nerwów na to miejsce.

lekarz Cezary Bednarczyk

ulica Żużlowa 28
44-200 Rybnik

Bardzo fajny pan doktor, konkretny. Zawsze mówi prosto i na temat. Potrafi słuchać. Dobrze się mną zaopiekował, gdy zachorowałam w trakcie ciąży (dobrał odpowiednie leki, poprosił o telefon z relacją jak się czuję i przyjście do kontroli). Kiedy męczyła mnie migrena, wysłał do szpitala na TK i inne badania, skierował do neurologa. Mąż też zadowolony. Przy każdym jego urazie udzielał szybkiej pomocy i wystawiał odpowiednie skierowanie, a potem leczenie.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Teresa Lubszczyk

ul. Borki 20/17
44-200 Rybnik

Od lat dr. Teresa pracuje ze mną w leczeniu WZW B. Schorzenie bardzo trudne w leczeniu i nieprzyjemne dla chorego. Wysokie kompetencje pani Doktor pozwoliły mi na skuteczną walkę z chorobą oraz późniejszą diagnostykę i profilaktykę. Zawsze zainteresowana moim przypadkiem, niezależnie czy wizyty prywatne czy w szpitalu zakaźnym. Polecam dr. Lubszczyk jako specjalistę - Hepatologa.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Aneta Pawlik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Praktyka dentystyczna Aneta Pawlik
Sławików3
44-200 Rybnik

Zacznijmy od początku. Zaufanie do kompetencji: kiedyś, czyli jakieś 6 lat temu mogłem jeszcze zaufać, obecnie kompetencja nijak ma się do efektów leczenia. Poświęcony czas: Czasu potrafi poświęcić bardzo wiele pacjentowi, ale co z tego skoro plomba, która jest podobno "najnowszej generacji" ściera się dosłownie z dnia na dzień i wypada? Godny polecenia: nie polecam. Tłumaczenie choroby i leczenia: Tłumaczy na 5 nawet z plusem, ale brak w tym jakiegokolwiek ...

lekarz Marek Nowakowski

MEDICOL
Parkowa 4
Rybnik

Mówi same konkrety jasno i klarownie tłumaczy wyniki badań. Ja czułam się zaopiekowana. Po prodzie na następny dzień zainteresował się Mną córką. Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Dariusz Kujawski

Kościuszki 61
44-200 Rybnik

Bardzo dobry lekarz prowadził u mnie 2 ciążę na NFZ i wszystko było beż zastrzeżeń, jako ordynator operował mnie w szpitalu w Wodzisławiu jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

lekarz Wanda Rochalska

Laryngolog

Nowomiejska 6
Rybnik

Pani Doktor bada jak z automatu , wizyta trwa bardzo krótko. Na szumy w uszach przepisała krople do nosa, mimo, że stwierdziła uszkodzenie błony bębenkowej więc nie bardzo rozumiem jak ma mi to pomóc. Dużo gada o pierdołach typu dlaczego wszyscy ludzie ubierają się na czarno a mało o konkretach.
Opinia dodana przez: Cecylia

lekarz Szymon Chlubek

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

witam panie . Czy któraś z pań może posiada telefon komórkowy do dr.Szymona Chlubek będę bardzo wdzięczna kwiatek-1974@o2.pl
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Marcelina Krupka

Poniatowskiego 8b
44-200 Rybnik

Pani doktor jest kompetentna, zaangażowana, a do tego jest bardzo sympatyczną i wyrozumiałą osobą. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, bez stresu. Polecam z całego serca :)
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Antoni Baron

Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Gliwicka 30 lok. 19
44-207 Rybnik

Przyznaję szczerze, że nie pamiętam już, ile zapłaciłam za wizytę. Faktem pozostaje, że pan dr wyrwał mi ósemkę jak należy. Przymierzam się do usunięcia kolejnej i jeśli tylko będę wtedy w Rybniku, wybiorę doktora Barona. Jestem w pełni zadowolona z jego usług.

lekarz Joanna Skałecka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIKOL Sp. z o.o.
ulica Parkowa 4a
44-200 Rybnik

Dzień dobry, Pani Doktor jest uprzejma i miła ale obsługa w rejestracji w Katowicach a ul. Lompy, tam gdzie Pani Joanna jest kierowniczką pozostawia wiele do życzenia, jest nieuprzejma, nie miła i wręcz skandalicznie opryskliwa. Czuję się tam jak w czasach PRL, gdzie petent był wręcz wyrzucany. Widać Pani Doktor jest kompetentna jako lekarz ale nie radzi sobie jako osoba zarządzająca. Nie polecam nikomu wizyty w poradniach specjalistycznych na ulicy ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Piotr Bąk

Ortodonta

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Poszlam tam z polecenia mojego dentysty. Niestety, ale bardzo sie zawiodlam. Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z takim nieuprzejmym i lekcewazacym podejsciem do pacjenta. Ale od poczatku... Pomimo, ze byla to wizyta prywatna, umowiona na konkretna godzine, musialam czekac 40 min. Gdy poproszono mnie do gabinetu juz od poczatku poczulam sie jak intruz, ktory zakloca czas panu doktorowi. Lekarz od poczatku byl bardzo nerwowy, pospieszal i w zwiazku z tym ...
Opinia dodana przez: Basia

Aleksandra Kościelna

Medycyna estetyczna

Gabinet Medycyny Estetycznej
Dworek 27
Rybnik

NIE POLECAM!!! Byłam w gabinecie dr Aleksandry Kościelnej na laserze frakcyjnym na blizny zanikowe po ospie. Pani dr nie umiała zmienić końcówki lasera (po okresie zimowym) i stwierdziła, że wykona mi zabieg końcówką chirurgiczną która była włożona.. Ból nie do zniesienia w trakcie i po zabiegu. Zostałam poparzona laserem tak, że w miejscu zabiegu mam teraz jeszcze jedną, większą dziurę na całym obszarze (wgłębienie) i mocne przebarwienie... Zaniepokojona swoim wyglądem ...
Opinia dodana przez: Katarina

lek. dent. Elżbieta Cyran

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Cyran
Mała 11 E
44-200 Rybnik

Świetne podejście do pacjenta i Pani doktor Cyran i personelu . Mam bardzo niską odporność na ból, nie powiem, że go nie było w moim skomplikowanym przypadku, ale Panie zrobiły wszystko bym czuła się komfortowo. Obecnie piękny uśmiech i leczymy dalej 🙂
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Barbara Ochojska

Alergolog dziecięcy

Rybnik

Trafilismy do tej lekarki po przeczytaniu pozytywnych opinii jednak bardzo się zawiedlismy. Być może trafilismy na zly nastrój. Problemy alergiczne dziecka lekarka zignorowala podważając diagnozy dwóch innych lekarzy. własciwie prócz krytyki nie udzielono nam potrzebych rad o które prosilismy. Dodatkowo wspomnę, bo uważam to za ważny aspekt, lekarka przyjmuje jedno dziecko bardzo długo, poniewaz bardzo wolno wypelnia dokumenty i no nie wiem dlaczego tak długo... Z wizyty która trwala 50 ...

lekarz Halina Frater

Prywatny Gabinet Lekarski
Piownik 15
44-217 Rybnik

Konkretnie i na temat. Zwykle bez antybiotykow. A na NFZ tylko antybiotykiem faszeruja i koniec ich roboty
Do doktora Kaliniaka chodzę już pół roku . Lekarz bardzo kompetentny , wesprze, wysłucha, dobrze dobierze leki . Przy czym zawsze poprawi humor . Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Lekarz z powołania. Mało jest takich specjalistów w Raciborzu .
Opinia dodana przez: Iweta

lekarz Agnieszka Szmit

Neurolog

Cegielniana 20
Rybnik

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii... Już na dzień dobry Pani doktor nieuprzejmie zachowała się w stosunku to innego pacjenta. Byłam na wizycie prywatnej i ten Pan również chciał... Odechciało mi się w pierwszej minucie... Niestety nie jest miła i sympatyczna. Raczej sprawiała wrażenie że jest tam za karę... Żadnego podejrzenia choroby, usłyszałam ,, nietypowe objawy" i dostałam psychotropy!... Szczerze? Pieniądze za wizytę poszły w błoto...
Opinia dodana przez: Sara

lek. dent. Jarosława Szarek

praktyka stomatologiczna
orzepowicka
Rybnik

Do Pani doktor chodzę od zawsze bardzo miła uśmiechnięta profesjonalna polecam ,i bardzo dziękuję Pani doktor
Opinia dodana przez: Zofia
Z Panią.dr. zetknęłam się w szpitalu gdzie przyjechałam z synkiem na SOR. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej kompetencji. Błyskawicznie rozpoznała chorobę i podjęła stosowne kroki co uratowało nas przed pobytem na oddziele. Poświęciła nam bardzo dużo czasu i uwagi, a przy tym miła genialne podejście do syna. POLECAM Z CALEGO SERCA i dziękuję , że jeszcze są tacy lekarze jak ona.
Opinia dodana przez: Beata