Lekarze Rybnik

lekarz Katarzyna Rajter-Grabowska

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mikołowska 94
44-203 Rybnik

Nie byłam na żadnej wizycie u Pani doktor. Powszechnie jednak wiadomo, że zajmuje się ona akupunkturą i medycyną chińską. Co to za lekarz, który zamiast wierzyć we współczesną naukę i działać zgodnie z etyką lekarską, wierzy w zabobony?
Opinia dodana przez: Monika

dr Katarzyna Szymańska

Lekarz rodzinny

ulica Józefa 16
44-200 Rybnik

Jakiś czas temu postanowiłam zmienić lekarza rodzinnego i trafiło na dr Katarzynę Szymańską. Nie żałuję wyboru. Jest bardzo pomocna, uprzejma, poświęca pacjentowi tyle czasu ile powinna, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, dobiera odpowiednie leki i badania. Trafnie stawia diagnozy i z wszelkich dolegliwości potrafi wyleczyć. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Wiesława Bielawska

Wandy 17 lok. 15
44-217 Rybnik

Pani doktor przepisuje ciągle te same leki. Na wszystko. Pół roku leczyła córkę na alergię pokarmową a okazało się, że to gronkowiec! W ostatnim czasie swoim leczeniem syropkami i Zyrtekiem doprowadziła córkę do anginy i zapalenia oskrzeli. Niestety powikłania ciągną się już miesiąc a błąd Pani doktor naprawia inny lekarz.

lekarz Sławomir Filipowski

raciborska 35
44-200 Rybnik

Rewelacja pod każdym względem.Przemila atmosfera,profesjonalne podejście .Polecam z całego serca ❣️❣️❣️
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Michalina Orzeł

Laryngolog

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz
Gliwicka 30c/19
44-200 Rybnik

Pani doktor taka dziwna wszyscy na korytarzu przychodni tak mówią ,zarozumiała bezczelna nie sucha pacjenta ,.Byłam na wizycie pierwszy raz ,i chyba Ci pacjęci mieli rację wogóle mnie nie suchała skupiła się tylko na treści skierowania a nie na moich dolegliwościach .Ocena wizyty 2 punkty na 10

Niewiem Gałuszka

Alergolog dziecięcy

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Byliśmy z córką u pewnego alergologa PRYWATNIE, ponieważ niż byśmy się doczekali na wizytę z NFZ dziecko zdążyłoby się wykończyć. Stwierdził ON tzw. 'skazę białkową', przepisał 2 puszki mleka dla alergików i wystawił zaświadczenie dla pediatry by ta mogła kontynuować przepisywanie mleka z 30% zniżką. No ale, że żyjemy w tak chorym kraju, w którym nowe przepisy mówią, że zaświadczenie od specjalisty przyjmującego prywatnie jest nie ważne i tak musieliśmy ...

lekarz Liliana Szulc-Sobiecka

Neurolog

Mikołowska 26
44-200 Rybnik

Pani Szulc- Sobiecka wypisała mojego tatę po udarze mózgu do domu wiedząc, ze jest on w krytycznym stanie: nie chodził, nie jadł (podczas karmienia płynnymi pokarmami dusił się), nie pił i nie reagował na żadne bodźce. Pani doktor pomimo tego stanu wypisała tatę do domu i na wypisie wpisała stan stabilny i tak określiła jego stan, ze pomimo próśb nie przyjęto go na oddział gerianistyczny. Podczas rozmowy z mama stwierdziła, ...

Joanna Borucka

Dąbrówki 5c
44-210 Rybnik

W zasadzie zgadzam się z poniższą opinią, chociaż muszę przyznać że pani doktor leczyła mi dużo zębów i wiele plomb mam do dziś,a to że niektóre plomby po 2 czy 3 latach wylatują albo też po dłuższym czasie czernieja i muszą być wymieniane to może być do przyjęcia i wcale nie musi wynikać ze złego podejścia lekarza.
Opinia dodana przez: D.G.

lekarz Alicja Sikorska-Wieczorek

Radiolog

ulica Konarskiego 52c
44-274 Rybnik

Pani Doktor rozpoznała u mojej mamy raka przewodów żółciowych. Diagnoza całkowicie nie trafiona. Ale opis rezonansu był podstawą postawienia takiej diagnozy i skierowania na bardzo inwazyjne badanie w celu pobrania materiału histopatologicznego. Wszystko skończyło się sepsą. Dopiero radiolog z Beskidzkiego Centrum Onkologii postawił prawidłową diagnozę. Nie będę pisać więcej. Każdy może sobie wyobrazić tę sytuację. Zatem nie polecam. Nie polecam. Nie dopuszczalne są takie pomyłki
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Marcin Świerad

Internista, Kardiolog

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

lekarz Maciej Cnota

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Elektrowni Korporacji Medycznej KMK Spólka z o. o.
ulica Podmiejska
44-207 Rybnik

Bardzo przyjemny w bliskich kontaktach międzyludzkich. Serdecznie polecam. Pozdrawiam z rodzinką!1!1!
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Alina Kuczera

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

NZOZ Pro-Vita
Rybnik

Zarozumiała, przerywa pacjentowi. Nie można o nic zapytać, nic powiedzieć. Wizyta bezużyteczna. Warunki postkomunistyczne i taka sama lekarka. Zostaje leczenie dziadków.

lekarz Beata Godlewska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

NZOZ "Rodzina"
ulica Reymonta 60
44-200 Rybnik

Pani Doktor jest bardzo uprzejmą osobą, która zawsze pomoże jak tylko potrafi i jeszcze powie miłe słowo. Kompetentna i pracowita, do pacjenta podchodzi z przyjaznym nastawieniem i robi wszystko, żeby pomóc i wytłumaczyć. U nikogo innego nie spotkałam się z tak ciepłym podejściem do człowieka. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Bardzo dobry lekarz i miła osoba, jestem bardzo zadowolona z wyleczonej choroby rogówki oka, szybka pomoc i wdrożenie odpowiednich leków zmniejszyły czas leczenia. Polecam Panią Doktor Katarzynę Hanak
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Katarzyna Holona-Musioł

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Wołodyjowskiego 4 B
44-270 Rybnik

Polecam Panią Katarzynę Holona-Musioł Od 4 lat chodziłam do przychodni do innych lekarzy z różnymi dolegliwościami każdy z nich traktował mnie jak jakąś histeryczkę kazał zmienić tryb życia, odżywianie więcej snu itp. Nie wspomnę o lekach jakie dostawałam. W końcu po 4 latach udało zdiagnozować się chorobę która wykańczała mnie przez tyle lat. Przez przypadek trafiłam do Pani Kasi bo akurat do Pani doktor było miejsce. Na wizycie zostałam wysłuchana ...
Opinia dodana przez: Patrycja
kompetentny lekarz poswieca dużo czasu pacjętowi kieruje pacjentem tak żeby odnalazł sie w gliwickim molochu

dr n. med. Piotr Urbaniec

Laryngolog

pl. Kopernika 3 lok. 4
44-200 Rybnik

Nie rozumiem, skąd tyle nieprzychylnych komentarzy, bo uważam, że są krzywdzące dla Pana doktora Piotra Urbańca i nieprawdziwe. Byłem w przychodni w Wodzisławiu Śląskim dwa razy październiku i listopadzie 23r., i uważam, że jest to bardzo dobry specjalista, poświęca sporo czasu pacjentowi, jest miły i kulturalny, profesjonalny, rozwiewa wszelkie wątpliwości pacjenta oraz odpowiada na pytania, uważam, że bardzo dobrze kieruje procesem leczenia, zleca odpowiednie badania, jest cierpliwy, ma pozytywne poczucie ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Marian Grodoń

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Pełen profesjonalizm. Przeszłam u niego dwie ciąże i żadna nieprawidłowość nie została przeoczona przez doktora. Moim zdaniem jest jednak lepszym ginekologiem niż położnikiem ;)

Bożena Wieczorek

Ortodonta, Stomatolog

Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Chodziłam do pani doktor od dziecka w wieku 19 lat szukam innego lekarza ponieważ nie widać poprawy w zgryzie, w swojej karierze miałam 4 aparaty widać tylko lekka poprawę co przez tyle lat jest śmieszne, pani Wieczorek tłumaczyła to cały czas że za mało noszę aparat co oczywiście nie było prawdą. Pani doktor bardzo uprzejma, potrafi wiele wytłumaczyć jednka jeśli ktoś naprawdę chce mieć proste zęby, a nie wyrzucić kasę ...

lekarz Małgorzata Sadowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Budowlanych 43a
44-217 Rybnik

Bardzo źle oceniam dzisiejszą wizytę. Pani doktor gdy usłyszała, że córka chodzi na terapię si, przeprowadziła wywiad sama ze sobą. Cały czas mówiła o córce "takie dzieci". Nie zabadała córki w ogóle. Stwierdziła, że skoro córka ma problemy z czuciem głębokim, to ma bardzo duże problemy z małą i duża motoryką. Gdy zwróciłam uwagę na to, że terapeuta wyraźnie zaznaczyła, że córka nie ma najmniejszych problemów w tym zakresie, pani ...
Opinia dodana przez: Anna