lekarz Jerzy Wassermann

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg dziecięcy

Ja korzystałam z usług dr Wassermanna w ramach abonamentu Medicover. Fakt nie byłam z jakimś poważnym problemem lecz wizytą profilaktyczną (podejrzewałam, że dziecko źle stawia stopy) Córka została bardzo dokładnie obejrzana, lekarz zapoznał się ze wcześniejszą dokumentacją ortopedyczną w książeczce zdrowia od momentu narodzin dziecka, co więcej lekarz pokazał mi jak dopatrywać się ewentualnych niedoskonałości, zwrócił uwagę na profilaktykę (jak dziecko sadzać, jak powinno układać nóżki etc.) Co więcej moim drodzy, dostałam dogłębny wykład na temat obuwia, łacznie z pokazaniem (pan miał cała furę dzieciecych bucuików) jaki rodzaj (nie firma, by nie było podejrzeń) obuwia ma niekorzystny wpływ na stopy, jaki korzystny, na co zwracać uwagę przy zakupie (piętka, paluszki, podeszwa). Ja osobiście jestem pod wrażeniem wiedzy doktora i podejścia do dziecka. Zagadał moją pannę, usiadł z nią na podłodze, porozmawiał (pomimo, ze miał do czynienia z 1,5rocznym dzieckiem) Nie zauważyłam pośpiechu, wręcz przeciwnie. Automatycznie zostałam zaproszona na kontrolę za rok.
Osobiście polecam!

Trafiliśmy do Doktora po wcześniejszych nieudolnych próbach innego lekarza, który walczył z kikutem pępowiny u córki, min raniąc zdrową skórę a na koniec stawiając diagnozę, która miała skończyc sie operacją brzucha. Pan dr uspokoił nas, wytłumaczył, pokierował, wszystko wskazuje na to, że operacji nie będzie;) wizyta w bardzo sympatyczej atmosferze, przy okazji zbadał córkę ortopedycznie, dał kilka wskazówek...polecam, fakt, że prywatnie, ale państwowo byliśmy u wczesniejszego chirurga inie skończyło się to pomyślnie...

Z tego co czytam poprzednie opinie wynika dosyć jasno że na wizytach prywatnych doktor jest super - na SORze na Niekłańskiej - wręcz przeciwnie. Niestety my go poznaliśmy w tej drugiej sytuacji, trafiłam tam z dzieckiem 7 letnim, z takim bólem pleców że nie mogło się wyprostować - dowiedziałam się że mądra i odpowiedzialna matka by dała Ibuprom i położyła do łóżka (mimo iż chwilę wcześniej mu powiedziałam że tak zrobiłam ale nie przeszło więc jesteśmy - ale w ogóle mnie nie słuchał), on mnie na rtg wysyła ale mam ...

Niestety my go poznaliśmy w tej drugiej sytuacji, trafiłam tam z dzieckiem 7 letnim, z takim bólem pleców że nie mogło się wyprostować - dowiedziałam się że mądra i odpowiedzialna matka by dała Ibuprom i położyła do łóżka (mimo iż chwilę wcześniej mu powiedziałam że tak zrobiłam ale nie przeszło więc jesteśmy - ale w ogóle mnie nie słuchał), on mnie na rtg wysyła ale mam nie wracać beż kartki i długopisu bo będzie mi dyktował zalecenia (cierpiące dziecko, sor, Boże Ciało wieczór a ja kartki i długopisu mam szukać), po powrocie podyktował mi zalecenia dla pediatry (wykonania masy badań) ale się pod tym nie podpisał ani nie wpisał tego w wypis, kazał w ciągu kilku dni iść do neurologa - ale nie napisał co stwierdził i dlaczego neurolog - a jak wychodziłam to usłyszałam że mówił do pielęgniarki - nic mu nie jest, naciągnął sobie mięsień.
A - i przez całą wizytę komentarze że mogłam pójść gdzieś indziej a nie do nich.
Brrrr!!!

najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo nie miły wręcz chamski i prostacki. miałam złamaną rzepkę a on mi kazał zamodzielnie (bez wózka) iść na prześwietlenie. ledwo chodziłam. oprócz tego na początku nie chciał mnie woglę przyjąć (mimo że to był ostry dyżur!!!) a potem nie chciał mi zrobić żadnych badań twierdząc że nic mi nie jest. jego mina była bezcenna gdy okazało sie że mam złamaną rzepkę. skomentował to tylko: oj myliłem się.

Zdecydowanie nie polecam! Trafiłam z moim dzieckiem do Pana dr do szpitala na Niekłańską z raną głowy. Owszem zszył głowę, całkiem ładnie ale to tyle. Nie zbadał dziecka mimo, że prosiłam, żeby je obejrzał. Najbardziej Pana doktora interesowało dlaczego nie pojechałam do innego szpitala. Okropna ta nasza służba zdrowia. Płacę ogromne pieniądze na prywatną opiekę medyczną dla moich dzieci i kiedy naprawdę nie ma wolnego terminu a stanie się coś niedobrego decyduję się pojechać do państwowego szpitala, to czuję się jak zbędny śmieć. Wstyd Panie doktorze!

Pomógł mojej córce kilkakrotnie- przy zatorze w żyle w ręce po zwykłym pobraniu krwi, po złamaniu palca ręki w zawodach sportowych i przy złamaniu kości palca u nogi, też po zawodach. Mam jeszcze dwoje dzieci i siłą rzeczy jestem "stałą" pacjentką na izbie przyjęć na Niekłańskiej, na pana doktora Wassermanna trafiłam jeszcze kilkakrotnie. Jestem pełna podziwu dla jego profesjonalizmu, szybkiej, trafnej diagnozy i pomocy, gdy jako matka byłam u kilku lekarzy (neurologa, chirurga, pediatry) i dopiero ON właściwie pokierował mnie z dzieckiem dalej do chirurga naczyniowego. Bardzo dziękuję. Aleksandra

trafilismy na Nieklanska po diagnozie okulistycznej - tarcza zastoinowa, lekarzem który przyjmowal nasza córcie był wlasnie Pan doktor, dzieki jego blyskawicznej reakcji i nie lekcewazeniu problemu mielismy zrobiona natychmiast tomografie i zostalismy przyjeci na oddzial neurochirurgi, bardzo polecam tego lekarza, pomimo jego szorstkiego podejscia udowodnil swoj profesjonalizm a to dla nas jest najwazniejsze

Trafilismy z synkiem do tego lekarza przez przypadek i bylismy bardzo pozytywnie zaskoczeni kompetencja oraz checia wytlumaczenia wszystkiego kompleksowo. Pan doktor byl w dodatku bardzo cieply w stosunku do dziecka i uprzejmy w stosunku do nas-rodzicow. Zdecydowanie polecam rodzicom wszystkich maluszkow.

spotkalem lekarza na wizycie w Medicover. Lekarz wydal sie profesjonjalny, aczkolwiek dala sie zauwazyc niecierpliwosc i pospiech. Efekty leczenia dziecka pozytywne.

Nasz 3 letni synek trafił na Niekłańską z rozcięciem głowy po upadku. Relatywnie szybko zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni (inna rzecz, że na Izbie prócz nas nikogo nie było), pan doktor był na prawdę sympatyczny, jedyne co wzbudziło moją wątpliwość, to że pytanie o możliwe wstrząśnienie mózgu zbył bez oględzin malucha. Ale myślę, że gdyby polska służba zdrowia miała samych takich lekarzy, to opinie o niej były dużo lepsze.