lekarz Jerzy Wassermann

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg dziecięcy

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Trafiłam dzis z 8-miesiecznym dzieckiem do szpitala na Niekłańskiej. Zostałam tam skierowana po telefonie na pogotowie. Lekarz był bardzo nieuprzejmy, pozwalal sobie na chamskie komentarze, mialam wrazenie, że dziecko badał przy okazji bezczelnych docinkow, w tym miedzy innymi, ze minelismy po drodze 3 szpitale, a przyjechalismy na Niekłańską.

Pierwszy kontakt z panem Dr miałam na Niekłańskiej, nie spotkałam w swoim życiu lekarza, który by z takim zaangażowaniem zajął się pacjentem, sprawę potraktował bardzo poważnie (niezbyt ładne złamanie ręki u rocznego dziecka) - czym mnie ujął to to, że nie bał się poprosić innego lekarza o konsultacje, był sympatyczny, rzeczowy i wszystko co powinniśmy wiedzieć uważam, że zostało nam przekazane, wiadomo że na izbie przyjęć w szpitalu nikt nas na herbatkę nie zaprosi więc rozumieliśmy całą panującą tam atmosferę, w końcu to szpital, a potrzebujących zatrzęsienie. Niesamowite było również to, że wyszliśmy ze szpitala z poczuciem, że nie zostaliśmy zostawieni sami sobie z problemem ale że w każdej chwili mamy się do kogo zwrócić i wszelka pomoc będzie nam okazana. Ogromne wyrazy wdzięczności i sympatii.

Pierwszy tak wspaniały lekarz na którego trafiłem od paru lat.

Pierwszy tak wspaniały lekarz na którego trafiłem od paru lat.

Dla mojego dziecka Pan Doktor był wspaniały. Polecam serdecznie. Wizyty były zawsze w gabinecie prywatnym.

nie znam go, ale uratował mi życie 17 lat temu ~18latka...

nie znam go, ale uratował mi życie 17 lat temu
~18latka...

Nie polecam trafiłam na tego lekarza w szpitalu na niekłańskiej zawsze miałam do tego szpitala wielkie zaufanie dopuki nie trafiłam na dużur "jaśnie pana" jestem z poza Warszawy moje dziecko zostało zbadane powierzchownie ja wysłuchałam wykład że miałam wiele innych szpitali po drodze więc tam mogłam jechać w efekcie zostałam odesłana a po kilku dniach poszłam na kontrol do neurologa Pani doktor sama wzywała karetkę moje dziecko trafiło do szpitala spędziliśmy tam dwa tygodnie MAM OGROMNY ŻAL DO TEGO TYPA

Byłam u Pana dr z moją córeczką na wizycie w Szpitalu przy ul. Niekłańskiej.Był bardzo nieuprzejmy, nie zgadzam się z opinią, że ma dobre podejście do dzieci. Nie udzielił nam żadnych informacji o leczeniu, tylko odesłał do Szpitala przy ul. Litewskiej na konsultację za 2 dni. Nikomu nie polecam tego lekarza. Może jak bym poszła na prywatną wizytę to bym była lepiej potraktowana.

Dr Wassermann to lekarz wyjątkowy - naprawdę trudno sie do niego dostać, ale nie odrzuca żadnych przypadkow. Kompetentny, świetne podejście do dzieci

Doktor "do rany przyłóż", tym bardziej że leczy dzieci. Wyprowadził moją córkę z dysplazji stawu biodrowego, a był to ponoć bardzo skomplikowany przypadek. Nie krył swoich wątpliwości oraz obaw i konsultował się z kilkoma innymi specjalistami aby potwierdzić słuszność swoich decyzji. Dziękuję Panie Doktorze!

Doskonały lekarz, super podejście do dzieci.

Doskonały lekarz, super podejście do dzieci.