dr n. med. Jerzy Żurek

Chirurg ogólny, Urolog

2,2
2,4

Ignorant, podchodzi lekceważąco do pacjenta i jego dolegliwości.

Ignorant, podchodzi lekceważąco do pacjenta i jego dolegliwości.

Wszyscy którzy chorują na różne schorzenia urologiczne niech unikają tego lekarza, kuzynowi przeprowadził operację po której bardzo cierpi i szuka innych lekarzy by mu pomogli.

Witam serdecznie. Chciałem napisać kilka słów o tym człowieku uważam go za bardzo dobrego fachowca może nawet uratował mi życie, ale to się okaże. Chodziłem po lekarzach leczyli mnie na wszystko, co jest możliwe, ale nie potrafili zdiagnozować choroby poszedłem do dr Żurka poznał się na pierwszej wizycie i zdiagnozował raka jądra sprawnie wszystko zostało przeprowadzone podczas pobytu w szpitalu widziałem w tym człowieku bardzo dobrego fachowca, ale chyba, co najważniejsze człowieka z ludzką twarzą. Pozdrawiam serdecznie :) T.K

Cóż nie wiem co mam myslec o tym doktorze . Bylem umowic sie na zabieg usuniecia stulejki , wzioł ode mnie 100 zloty nawet nic mi nie wytlumaczyl , wszystko musialem sam sie dopytywać. i teraz nie wiem czy aby napewno do niego iść na ten zabieg.... A koszt to 1000 zl wiec mam watpliwości.

Obiecywał że zrobi co w jego mocy chyba za cienka koperta koperta bo mnie olał totalnie .Leczyłam się prawie rok . Bardzo arogancki inie dostępny. Nie polecam.........

Witam!!!!Nie polecam dużo mówił nic nie zrobił ....dużo "wziął"!!! Bardzo mnie zawiódł a z problem BORYKAM się do dzisiaj! po rocznym leczeniu stwierdził że nic mi nie jest !Naraził mnie na straty finansowe moralne i psychiczne!!!A mówił że robi co w jego mocy..widocznie mało może i wie!!!kompletny brak zainteresowania moja osobą!!!Pozdrawiam!!!

Witam!!!!Nie polecam dużo mówił nic nie zrobił ....dużo "wziął"!!!
Bardzo mnie zawiódł a z problem BORYKAM się do dzisiaj!

Zglosilem sie do Zurka na zabieg obrzezania. Nie bylo przeslanek medycznych, poprostu czysta kosmetyka. Zaluje tego do dzis poniewaz moj penis stal sie moja udreka, zabieg przeprowadzony na predce, bardzo nieladny efekt i przedmiotowe podejscie do pacjenta. Wycierpialem dozo bolu dzieki doktorowi i uslyszalem na koniec przepraszam ale co mi po tym skoro musze zyc z felerem do konca zycia ktory ma ogromny wplyw na moje zycie sexualne

Nie polecam, bardzo sie zawiodłem nie pomógł choć na początku deklarował pomoc.Widocznie koperta była za cienka.Mam przez niego dużo kłopotów.

dużo kłopotów.

wynik zabiegu usunięcia stulejki zdecydowanie zadawalający. Penis zagoił się i może być używany bez żadnych problemów

super gosc, bylem prywatnie, nie mialem chwilowo kasy na zabieg a on mi zaufał na słowo ze przyniose. wizyta moze i droga 80 zeta, ale ktos kto sie zna nie potrzebuje godziny tylko chwilke na diagnoze