mgr Joanna Wasilukmgr Joanna Wasiluk - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

mgr Joanna Wasiluk

Dietetyk

JEDYNIE TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT!

Realizuję się pracując jako dietetyk. Moje umiejętności
zawodowe poparte są wieloma sukcesami i ...

JEDYNIE TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT!

Realizuję się pracując jako dietetyk. Moje umiejętności
zawodowe poparte są wieloma sukcesami i ciągłym
poszerzaniem dotychczasowej wiedzy na licznych
szkoleniach.
Praca jest zarazem moją pasją. Jestem osobą aktywną
oraz dbającą o zdrowie. Dzięki mojemu doświadczeniu,
pozytywnemu nastawieniu do świata chciałabym
przekonać i Ciebie do zdrowego stylu życia!

Polecam Panią dietetyk. Ja miałam pewnie inny problem niż większość - chciałam przytyć. Próbowałam jeść różne rzeczy i różne ilości jednak to nie przynosiło dobrych efektów. Pani Joanna nauczyła mnie odpowiedniego odżywiania i w końcu przykryły mi się wszystkie moje wystające kości :) Jestem bardzo zadowolona, cudowna kobieta!

Polecam! Moim celem była nie tylko utrata kilogramów ale także nauka właściwego odżywiania przy problemach z tarczycą. Pani Joanna dobrała odpowiednią dietę, przy której nie czuje się wciąż zmęczona, ospała a do tego dużo schudłam. Z całego serca polecam Panią dietetyk.

Jestem bardzo szczęśliwa, że podjęłam współpracę z Panią Joanną. Czuje, że jestem w dobrych rękach. Pani Joanna poświęca mi dużo czasu i uwagi, diety są bardzo skuteczne i nie czuje się głodna. Schudłam już około 7kg i mam coraz większą motywację! Polecam!

Polecam!

Z Panią dietetyk współpracuję już około 6 miesięcy. Byłam bardzo otyłą osobą, jadłam strasznie. Nie wierzyłam, że jeszcze mogę zmienić swoje nawyki, nie jeśc słodyczy i schudnąć. Koleżanka zapisała mnie do Pani Joanny. Na początku podchodziłam do sprawy bardzo sceptycznie, ale teraz wiem, że to była świetna decyzja!!! Schudłam już bardzo dużo, czuję się dobrze i wcale nie chodzę głodna :)

Nigdy nie czułem się lepiej. Wszystkie poniższe opinie jak najbardziej trafione w punkt. Jak przypomnę sobie ile diet wcześniej przeszedłem i jak wygladałem to z czystym sumieniem mogę polecić Panią Joannę!!

Dietetyk ze zdrowym podejściem. Jadłospis nie jest głodówką a produkty i posiłki bardzo proste. Schudłem już 17kg :) Współpracę z Panią dietetyk też bardzo sobię cenię, ponieważ nie narzuca terminów wizyt - sam decyduję jak często chcę się spotykać. Polecam!!

Polecam!!

Polecam Panią dietetyk, nie wierzyłem, że jeszcze kiedyś uda mi się schudnąć i to aż tak dużo! Mam siedzącą pracę, praktycznie brak czasu na aktywność fizyczną i przygotowywanie potraw, a jadnak za mną już ponad 10kg zrzuconej wagi :) Dziękuję!!

Zdecydowanie polecam Panią Joannę. Układa diety rzeczywiście indywidualnie, są smaczne, proste w przygotowaniu i oczywiście skuteczne. Bardzo miła i uśmiechnięta osoba. Wizyty konkretne i motywujące. Pozdrawiam

Nie znajdziecie lepszego dietetyka :) Ważyłem sporo ponad 100kg, w swoim życiu przeszedłem mnóstwo diet i byłem u wielu dietetyków. Dania z diet wyglądały jak z najlepszych restauracji (drogie wyszukane produkty i bardzo czasochłonne w przygotowaniu), ale co z tego jak nie miałem czasu ani pieniędzy na ich przygotowywanie. Inne diety zaś były bardzo rygorystyczne i szybko się poddawałem. Pani Joanna ma zupełni inne podejście do odchudzania - w przepisach daje to co sama gotuje - szybko i prosto! Ponadto uczy zdrowych nawyków żywieniowych. Długo by opowiadać... Jestem bardzo i ...

Pani Joanna ma zupełni inne podejście do odchudzania - w przepisach daje to co sama gotuje - szybko i prosto! Ponadto uczy zdrowych nawyków żywieniowych. Długo by opowiadać... Jestem bardzo i to bardzo zadowolony i polecam :)

Zdecydowanie polecam! Efekty - utrata ponad 30kg to najlepszy przykład, że wystarczy zająć się sprawą pod okiem dobrego specjalisty a można osiągnąć sukces :) :) Ponadto odchudzanie wcale nie było nieprzyjemne i drastyczne!