mgr Joanna Wasilukmgr Joanna Wasiluk - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

mgr Joanna Wasiluk

Dietetyk

JEDYNIE TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT!

Realizuję się pracując jako dietetyk. Moje umiejętności
zawodowe poparte są wieloma sukcesami i ...

JEDYNIE TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT!

Realizuję się pracując jako dietetyk. Moje umiejętności
zawodowe poparte są wieloma sukcesami i ciągłym
poszerzaniem dotychczasowej wiedzy na licznych
szkoleniach.
Praca jest zarazem moją pasją. Jestem osobą aktywną
oraz dbającą o zdrowie. Dzięki mojemu doświadczeniu,
pozytywnemu nastawieniu do świata chciałabym
przekonać i Ciebie do zdrowego stylu życia!

Waga spada w dół, skóra ładnie się wchłania, jadłospisy są smaczne, wizyty przyjemne i motywujące do pracy - czego chcieć więcej? :) Polecam Panią dietetyk, która zaraziła mnie zdrowym podejściem do diety :)

Z czystym sumieniem polecam Panią Joannę. Miła a zarazem znająca się na rzeczy. Od razu widać, że posiada spore doświadczenie. Swoją wiedzę potrafi przekazać w prosty i zrozumiały sposób. Do tego sama zdrowo się odżywia, na wizytach podaje wiele przykładów z życia wziętych co jeszcze bardziej motywuje mnie do pracy. Jadłospisy nie są wyszukane i czasochłonne. Bez problemu przygotowuje posiłki, mimo że jestem osobą bardzo zabieganą. Kilogramy lecą w dół :)

Polecam! Zawsze myślałam, że poradzę sobie sama ze zbędnymi kilogramami. Starałam się a później znów wracałam do starych nawyków. Trwało to bardzo długo aż zwolniłam swój metabolizm. Z czasem już nic nie działało aż postanowiłam pójść do dietetyka. Nie była co do tego przekonana ale teraz wiem że to była najlepsza decyzja. W końcu chudnę :) Czuję się bardzo dobrze a Pani Joanna wspiera mnie na każdym kroku. Wiem, że nawet poza wizytami mogę do niej napisać czy zadzwonić jak mam jakiekolwiek wątpliwości. Przemiła osoba.

Polecam Panią dietetyk. Miła, rzeczowa i widać, że ma spore doświadczenie. Zajęła się mną profesjonalnie i podeszła do mojego przypadku bardzo indywidualnie. Dieta nie wymaga ode mnie wielu wyrzeczeń i czasu na jej przygotowywanie. Potrawy są smaczne i proste. Wielki plus :)

Polecam Panią Joasię! Jestem naprawdę otyłą osobą, lata zaniedbania, śmieciowego jedzenia, brak czasu itp. Szczerze to już się poddałem aż polecił mi Panią dietetyk kolega i postanowiłem spróbować. To była jedna z lepszych moich decyzji. Chudnę, czuje się świetnie! Przy tym Pani Joanna to bardzo miła osoba.

Z nadwagą walczę już od dawna, wiele diet, efekt jo-jo i ciągła męka... Dopiero Pani Joanna mi pomogła. Dzięki niej zrozumiałam jak naprawdę powinnam postępować aby waga spadała w dół :) Tracę kilogramy i jestem bardzo zadowolona z wizyt. Polecam dietetyka!

Jestem bardzo zadowolona z efektów odchudzania. Nie głodzę się a cały proces przebiega bardzo sprawnie. Pani Joanna bardzo miła, jej diety smaczne a wizyty motywujące:)

W końcu znalazłem dietetyka, który potrafił mi pomóc. Schudłem bardzo dużo, ponieważ miałem spora otyłość. Do tego nadmiar skóry ładnie się wchłania. Wyglądam coraz lepiej, lepiej się czuję i odzyskałem chęć życia. Dziękuję Pani Joanno!!

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Joanny na wizytę. Nie chciałam dużo schudnąć ale moim problemem był brzuch i tzw. boczki. Myślałam, że skoro nie mam nadwagi to tym bardziej nie poradzę sobie - wiadomo czasem im mniej do zrzucenia tym trudniej. Jednak Pani dietetyk uświadomiła mi że popełniam bardzo dużo błędów w odżywianiu. Zaczęłam jeść rozsądniej i widzę ogromną poprawę w mojej sylwetce. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że źle się odżywiam a jednak tak było. Dziękuję!!

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani dietetyk. Dzięki niej zdecydowanie poprawiłem swoje odżywianie, waga sukcesywnie spada a ja czuję się o wiele lepiej. Dieta nie jest drastyczna a ja nie chodzę głodny. Ponadto Pani Joanna jest bardzo sympatyczna :) Polecam!