dr Jolanta Soszka

2,2
1,9
2,5
1,7

Witam idę pierwszy raz na wizytę do doktor Soszko, trochę się obawiam czytając wasze opinie. Czy doktor Soszko przyjmuje na fundusz? Pozdrawiam

Dr. Soszka jest tak oschła i zimna, że bardziej się nadaje do pracy w kostnicy, a nie z żywymi kobietami pragnącymi nowego życia. To moja pierwsza ciąża, byłam pełna niepokoju i zgłosiłam się na badania i po poradę do specjalisty. Dostałam w zamian pogardę do moich pytań, zero wyjaśnień, dowiedziałam się jedynie, że "ciąża to nie choroba". Pani dr była bardzo nieprzyjemna i wręcz arogancka, o empatii już nie wspominając. Zmarnowała moje pierwsze w życiu ciążowe usg, moment radości i wzruszenia zlany chłodem bezdusznego lekarza. Zrobiła co prawda 2 badania ...

Dr. Soszka jest tak oschła i zimna, że bardziej się nadaje do pracy w kostnicy, a nie z żywymi kobietami pragnącymi nowego życia. To moja pierwsza ciąża, byłam pełna niepokoju i zgłosiłam się na badania i po poradę do specjalisty. Dostałam w zamian pogardę do moich pytań, zero wyjaśnień, dowiedziałam się jedynie, że "ciąża to nie choroba". Pani dr była bardzo nieprzyjemna i wręcz arogancka, o empatii już nie wspominając. Zmarnowała moje pierwsze w życiu ciążowe usg, moment radości i wzruszenia zlany chłodem bezdusznego lekarza. Zrobiła co prawda 2 badania -
cytologię i usg polecając przyjść za tydzień. Zero edukacji i porad. Zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3 x NIE

Nie polecam !!! Jak wyżej nie polecam . Pani dr opryskliwa nie miła. Nie zgodziła się żeby mąż wszedł na usg mimo próśb nie zgodziła się.Jak to powiedziała po co pani maż potrzebny. Po drugie w 13 tyg ciąży wylądowałam w szpitalu na szczęście dobrze się to nam skończyło. Omijajcie panią dr szerokim łukiem .Nie potrafiła rozpoznać płci dziecka gdzie nowy lekarz rozpoznał przy pierwszej wizycie .

Nie polecam !!!

A mnie powiedziala kiedy przyszlam do niej z bolami brzucha,ze jak jestem w drugiej ciazy to powinnam wiedziec co mi jest he he to dopiero jest lekarz!

To była moja pierwsza wizyta. To co.mowi się o kobietach ginekologach i ich delikatności przy badaniu to w tym przypadku prawda. Nie zrobiła mi cytologii... Gdy zapytałam o badanie piersi takie podstawowe powiedziała że ona tego nie róbi. A raka piersi dziewczyny w moim.wieku czyli 20-23 lata raczej nie mają. A rzadko się zdarza. Gdy zapytałam o coś... Odpowiedzi za bardzo nie usłyszałam. A gdy powiedziałam że to.moja pierwsza wizyta i nic mnie nie martwi tylko chce się zbadać bo to już chyba czas to usłyszałam że każdy ma swoje zdanie. Nie wiem co mam myśleć...

Bardzo nieuprzejma, nie dbająca o pacjenta, w 8 miesiącu nadal nie znałabym płci, gdyby nie badania u innego ginekologa, ciągle odwołuje do prywatnego lekarza, nie przejmuje się dolegliwościami ciężarnej, zapalenie pęcherza, alergia, bóle brzucha, cukrzyca, niedoczynność tarczycy i anemia, a tu żadnych skierowań na badania, nie można się doprosić o skierowanie do innego lekarza, chociaż sama odwołuje od nich, bo jak uważa "ona nie jest od tego", na wszystko odpowiada "powinna się pani przyzwyczaić", "w ciąży tak jest", nie pozwala wejść do gabinetu ojcu dziecka, jakby był balastem albo był wścibski. Po pozytywnej odpowiedzi na pytanie czy czuję ruchy dziecka, stwierdziła, że nie potrzebne jest więc badanie usg. NIE POLECAM, unikać jak ognia.

W 13 tyg ciąży miałam nieprzyjemność odwiedzić gabinet gdzie przyjmowała ta 'lekarka' NIE MIŁA,OPRYSKLIWA, nie wpuściła męża do gabinetu (mówiąc,że można zrobić prywatnie i wtedy mąż zobaczy), chwile wcześniej w recepcji dano mi do podpisu upoważnienie dla męża do wglądu do dokumentacji medycznej. Myślałam, że wstała lewą nogą ale czytając opinie (niestety już po fakcie) stwierdzam, że Pani ma taki styl bycia, życia? współczuję, to musi być naprawdę smutne być wiecznie zrzędliwą, złośliwą babą. Z takim podejściem nie powinna pracować z ludźmi, tym bardziej kobietami w ciąży. Wyszłam z gabinetu, rezygnując z badania. Panie z recepcji nie były zdziwione, bez problemu przełożyły mi badanie do innego lekarza w tej samej przychodni. NIE POLECAM ! ODRADZAM !

Żenada. Po miesięcznym czekaniu na wizytę, Pani doktor ani mnie nie przebadała ani nie rzuciła okiem na aktualne (nieprawidłowe) wyniki badań laboratoryjnych. Jedyne co potrafi to oddelegować do lekarza rodzinnego. Gdyby problem został tam rozwiązany nie trzeba by było chodzić do specjalisty. Zero dobrych chęci.

Nie polecam tej pani z calego serca. O wszystko trzeba samemu sie dopytywac, o karte ciazy tez sama musialam sie upominać.Nie potrafi udzielic zadnej porady ,Mimo okropnego bólu brzucha Stwierdzila ze mam sie wziac w garsc i nie narzekac .Usg tez nie chciala mi robic -bo jak to ona mowila-Nie mam czasu !!! Lekcewazące podejscie do pacjenta,wiecznie naburmuszona jakby za kare tam siedziala. Ogolnie niemiła ,niesympatyczna ,wredna baba NIGDY W ZYCIU DO NIEJ NIE IDZCIE !!!!!!!!!!!

Niestety wszystkie te negatywne opinie muszę potwierdzić. Zgadzam się z nimi w 100%. Nie udziela odpowiedzi na pytania. Nic nie wyjaśnia, faktycznie usg bez opisu, jestem w 16 tygodniu ciąży i nie chcę aby dalej prowadziła moją ciąże, będę szukać kogoś innego- bardziej kompetentnego i dbającego o pacjenta. Sprzęt w Napromedice też mają słaby- zdjęcia mało widoczne, ale to raczej nie wina Pani doktor.