dr Jolanta Soszka

2,2
1,9
2,5
1,7

Ta Pani pomyliła zawód , zaczynając od tego że jest nieuprzejma , ma pretensje na wejściu. Poszłam tam z polecenia i wydawało mi się że lepiej trafić nie mogłam , ku memu zaskoczeniu pierwsze minuty w gabinecie pani dr Soszko zadecydowały. Przyszłam z dość poważnym problemem, ból brzucha dość silny i krwawienie od miesiąca , z wielką łaska mnie zbadała stwierdzając że nie wie co mi jest , chyba coś mam na jajowodzie ale ona nie wie co to jest .... szok ale cóż . Wypisała mi antybiotyki i hormony !!! nie wiem po co ! na koniec stwierdziła że "może niech pani zrobi test ciążowy", tak tez zrobiłam 4 testy wszystkie pozytywne ! Ja szczęśliwa niezmiernie , bo z mężem staraliśmy się jakiś czas i widok dwóch kresek niezmiernie mnie zadziwił . Jednak intuicja mi podpowiedziała żeby zrobić badanie krwi beta hcg w którym wyszło że jestem w 7 tyg ciąży , tylko skad krwawienie i ból do tego dziwna diagnoza pani dr , poszłam do niej bez wcześniejszego umawiania się na wizytę , mówiąc że jestem chyba w ciaży i żadnych antybiotyków przyjmowac nie będę , zrobiła mi znów usg i co ? dała skierowanie do szpitala twierdzac ze nie wie co mi jest . W domu płakałam lamentowałam bo domysliłam się że może to ciaża pozamaciczna której wielka pani doktor nie widzi, tak tez bylo udałam się do szpitala w ostatnim momencie ... bo to zagrożenie życia !! Ciąża została usunięta wraz z jajowodem który byl mocno zniszczony. Bede sie starać dalej i leczyć ale u lekarzy z wiedza i podejsciem , bo my przychodzimy po pomoc nie do restauracji ! A na ciąże pozamaciczną antybiotyki ! Brawo pani doktor !!!!

Beznadziejna! Jestem w 38tyg ciazy a plec dziecka ona nie wie, usg od 2 miesięcy nie widzi potrzeby robienia. Zdziwiona ze badan mało w karcie ciazy jak nie zleca to skad maja byc. Dziwię się ze pracodawca ją trzyma jak ta kobieta na niczym się nie zna i ma same negatywne opinie. Dzięki wizytom prywatnym coś wiem o mojej ciazy bo od niej nic.

Unikać jak ognia. Do tej pani chodziłam tylko na usg. Moją ciążę prowadzi na szczęście inny lekarz. Dziwię się, że wogóle ktokolwiek pozwala, żeby ta kobieta prowadziła jakąś ciążę. Robiąc badanie praktycznie nie udziela żadnych istotnych informacji, na pytania nie odpowiada. W dodatku jest wiecznie naburmuszona jakby siedziała tam za karę. Usg robi bez opisu, obraz jest zamazany. W sumie to strata czasu, bo nic się nie można dowiedzieć. Ostatnio to nawet zdjęcia nie dostałam. Powiedziała, ze nie potrzebne. Paranoja!!! Nie rozumiem po co trzymac takiego lekarza i dziwię się, że wogóle ktokolwiek pisze pozytywne opinie na temat tej pani.

Bardzo miła i uprzejma doktor. Prowadzi moja ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zleca badania tak jak trzeba w trakcie ciąży.

Bardzo niemiła kobieta. Potraktowała mnie przedmiotowo, nic nie wyjaśniając. Nie odpowiada na pytania, nie udziela, żadnych porad. Okropna !.Kobiety po operacji usunięcia macicy i jajników wysyła do ciężkiej pracy, po stwierdzeniu, że nie widzi podstaw do wystawiania zwolnienia. Nie polecam !!!

Niestety, ja również potwierdzam fatalną opinię o dr Soszce. Trafiłam do niej, ponieważ potrzebuję tabletek antykoncepcyjnych, żeby przejść terapię izotretynoiną. W gabinecie nie zdążyłam dokończyć zdania, a pani doktor powiedziała, że nic mi nie wypisze i już. Zapytana dlaczego, odpowiedziała, że dyrektor nie chce mieszać tego z leczeniem niepłodności(dr Soszka przyjmuje w klinice leczenia niepłodności). Moja wizyta trwała minutę... Na początku nie wierzyłam w opinie o pani doktor na tej stronie, ale teraz śmiało mogę napisać, że zdecydowanie nie polecam, szkoda marnować swój czas.

Pani Doktor zdecdowanie minęła się z powołaniem. Pacjentkę traktuje przedmiotowo i bardzo protekcjonalnie, podczas pierwszej wizyty odniosłam wrażenie że moja obecność wręcz jej przeszkadza! Proszona o usg odburknęła że przecież nie będzie robić mi wszystkich badań na jednej wizycie. Nie odpowiada na pytania, niczego nie wyjaśnia, robi uniki. Nie wiem czy wynika to z braku życzliwości czy kompetencji. Kolejna wizyta przebiegła już milszej atmosferze, choć pozostałe aspekty bez zmian. Proszona o skierowania na morfologię i mocz w 38 t.c. stwierdziła że niepotrzebne, jak nie było wcześniej odstępstw od normy to się robi co 2 miesiące - kompletna bzdura! Sprzęt do USG ma moim zdaniem słaby, nie była w stanie stwierdzić czy w nerkach dziecka utrzymuje się zastój moczu. Generalnie, nawet jak na bezpłatną opiekę standard bardzo niski. Nie polecam.

Rownież nie polecam. Lekarka przez calą ciąże nie okresla płci dziecka. Jest oburzona za takie pytanie i od razu odsyła, zeby pojsc prywatnie sie dowiadywać. Moim zdaniem lekarz bez powołania.

Niestety ale również przychylam się do tych opinii. Bardzo niemiła i opryskliwa. Z pewnością była to moja pierwsza i ostatnia wizyta.

Niestety ale również przychylam się do tych opinii.
Bardzo niemiła i opryskliwa.
Z pewnością była to moja pierwsza i ostatnia wizyta.

Nie polecam nikomu tej kobiety !! Nie potrafi zająć się kobieta w ciąży, traktuje wszystkich z góry i nie udziela podstawowych informacji na temat ciazy.