dr n. med. Józef Czopik

2,1
2,1
1,8

okropny człowiek,obieca na jednej wizycie pomoc,na drugiej,tez płatnej,kręci i wypuszcza z niczym.Nieuczciwy,niekompetentny,nawet nie lekarz!

Pan "doktor" miną się z powołaniem, powinien zostać filozofem. Odradzam szkoda pieniędzy i czasu.

Pan "doktor" miną się z powołaniem, powinien zostać filozofem.

Odradzam szkoda pieniędzy i czasu.

ODRADZAM!!!!! Nie dał dojść mi do słowa!!! Pierwsze na dzień dobry co usłyszałem to o jego artykule, a następnie o jego prywatnej praktyce w sklepie z odżywkami na Skrze!!! To ma mi pomóc na sztywny paluch i zwyrodnienie stawu skokowego!!! Żenada!!! Byłem u niego w Lux Med i nie omieszkam opisać całej sytuacji w mailu do nich. Jakby nie patrzył - umawiam kolejną wizytę - ale tego Pana już będę omijał z daleka... Chyba, że będzie mi zależało na "odżywkach" i pięknych włosach po właśnie tych odżywkach (tak na marginesie - jestem niemalże łysy)

Nie polecam Pana doktora nikomu,dla niego najważniejsze są suplementy dla sportowców które czynią cuda. Pacjentowi proponuje Apap jako środek przeciwbólowy.Nie czyta dokładnie opisów wykonanych badań.Uważa ze ból sam minie.Jest niekompetentny

Absolutna strata czasu !!! Pan doktor prawdopodobnie umie ocenić złamanie jeżeli będzie miał RTG. Nie jest zainteresowany pacjentem, myśli jak szybko zarobić zbytnio się nie przemaczając. Diagnoza dla Pana doktora proszę przejść na emeryturę.

Absolutna strata czasu !!!

Jestem po wizycie u dr Czopika. Dr zapytał tylko o to w którym miejscu boli mnie kręgosłup i czy gdzieś promieniuje. Poza tym nie pozwolił mi w ogóle dojść do słowa, nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu. Stwierdził, że bez prześwietlenia nie może mi nic powiedzieć. Dostałam jedynie skierowanie na rtg. (Dodam, iż przyjechałam do doktora z przeszywającym bólem, który powoduje drętwienie rąk i sztywnienie kręgosłupa - nie mogę ani siedzieć, ani chodzić, ani leżeć, ani stać - nikomu czegoś takiego nie życzę - ja czegoś takiego doświadczam pierwszy raz. ...

(Dodam, iż przyjechałam do doktora z przeszywającym bólem, który powoduje drętwienie rąk i sztywnienie kręgosłupa - nie mogę ani siedzieć, ani chodzić, ani leżeć, ani stać - nikomu czegoś takiego nie życzę - ja czegoś takiego doświadczam pierwszy raz. Ból utrzymuje się już pod ponad tygodnia i cały czas się nasila, z ledwością powstrzymuję się od płaczu, w nocy nie mogę spać zarówno na boku, jak i na plecach, czy na brzuchu. Poza tym bardzo boli mnie brzuch - widocznie ucisk powoduje to, że ból promieniuje. Mydocalm nie przynosi rezultatu, zaś biprofenid działa tylko przez 4h po czym ból powraca ze zdwojoną siłą. Nie mogę utrzymać w ręku nawet tel. komórkowego - to również sprawia mi ogromny ból i stanowi ogromny wysiłek, ale niestety tego już nie zdołałam doktorowi powiedzieć, ponieważ nie dał mi dojść do słowa, nie pozwolił mi się wypowiedzieć. Nie tak wyobrażałam sobie wizytę u lekarza tym bardziej tak doświadczonego i utytułowanego). Tak jak i pozostałym pacjentom również i mi zarekomendował swoje książki. Wizyta trwała zaledwie może 3minuty - dał mi skierowanie na rtg i na moje zapytanie o ewentualne zalecenia w celu uśmierzenia bólu polecił apap. Brak mi słów. Zostałam potraktowana tak jakbym miała za dużo wolnego czasu i nie wiedziała co z nim zrobić. Poczułam się tak jakbym swoją wizytą zabrała doktorowi jego cenny czas.

Najważniejsza była dla Pana doktora rozmowa z jego ksiązkach, o zakupieniu "super" suplementów diety, które to rzekomo po 4 miesiącach dzaiłają cuda (koszt zakupu 160 zł) nawet nie spojrzała na wynik prześwietlenia, ani nie wysłuchał do końca tego co ja próbowałem powiedzić na temat bólu. Drugi raz nie odiewdzę Pana doktora. Pomimo prywatnej wizyty i tak musze szukać innego specjalisty...

Nie badał, tylko z rozmowy uznał i przepisał rehabilitacje oraz wspomniał o suplementach które poleca mimo ze sa drogie.

Jestem zbulwersowana po wizycie u tego pana. Bez żadnego badania, tylko patrząc na mnie określił moją chorobę i dał skierowanie na (okazało się niepotrzebną) rehabilitację oraz zaprosił do siebie prywatnie na zakup cudownych suplementów diety po których jak to określił "nawet włosy będę miała lepsze". Jak najszybciej poszłam do innego lekarza. Ten dał mi skierowanie na USG po którym wyszło jak na dłoni co mi dolega. To była naprawdę kuriozalna wizyta. Tylko przez grzeczność nie wstałam, i nie trzasnęłam drzwiami.

Ja również nie polecam. Jak widać, wykład o książkach jest elementem obowiązkowym wizyty u tego Pana. Podobnie jak zalecenie, by kupić jakieś suplementy. Szczęśliwie, aż tak naiwny nie jestem i wpierw zajrzałem do internetu. Generalnie, przyszedłem do tego gościa z urazem pachwiny, on nie wykonał dosłownie żadnego badania, a po słownym opisie dolegliwości kazał odpocząć od sportu kilka miesięcy. Przepisał co prawda jakąś rehabilitację, ale nie dała ona żadnego skutku, a inny ortopeda kręcił głową na dobór zabiegów. SZKODA CZASU!