dr n. med. Józef Czopik

2,1
2,1
1,8

Wybrałem dr Czopika ze względu na swoją dolegliwość - przeciążenie stawów skokowych w wyniku uprawiania sportu - i to był strzał w dziesiątkę. Pan dr Czopik, jako lekarz sportowy, okazał się bardzo kompetentny, wydał w 100% trafną diagnozę i pokierował dalszym leczeniem, w wyniku którego bardzo szybko wróciłem do pełnej sprawności.

pan Czopik od pierwszego momentu, kiedy pojawił się w korytarzu przychodni nie sprawiał wrażenia ani kompetentnego lekarza, ani nawet średnio ogarniętego stażysty (pomijam wygląd w stylu "męskiego personelu sprzątającego"). Powierzchowne zerknięcie na kończynę, pośpieszna diagnoza ("to nic takiego, chyba pęknięcie, a może nie, wystarczy orteza"), a potem wykład o wydawnictwach (leżały na biurku) oraz o super suplementach do nabycia w macierzystej lecznicy doktorka na Skrze ("jak się kupi zapas na miesiąc, jedna puszka gratis"). Konował, felczer... jeszcze gorsze słowa cisną się na usta po zrobieniu badania w innym miejscu i ...

Konował, felczer... jeszcze gorsze słowa cisną się na usta po zrobieniu badania w innym miejscu i zgroza po informacji o niekompetencji i nonszalancji grożącej zakrzepem i... strach myśleć, co jeszcze...

STANOWCZO ODRADZAM. NIECH PAN CZOPIK IDZIE NA ZASŁUŻONĄ EMERYTURĘ I LECZY SWOJĄ RODZINĘ (WYŁĄCZNIE)!!!

Podczas wizyty dotyczącej bólu kręgosłupa, zapytał jedynie o promieniowanie bólu, nie przeprowadził, ani też nie zlecił żadnego badania. Natomiast zlecił 5 różnych serii zabiegów rehabilitacyjnych, no i na dodatek zaproponował mi super suplementy dla sportowców które poprawią i moje włosy i wszystko(ba ani słowem nie zagadnął o moją dietę). Po zapisaniu się do rehabilitanta dowiedziałam się że aby wykonać 3 rodzaje zabiegów to powinnam mieć zrobione dodatkowe badania (zdjęcie kręgosłupa). Cóż zatem kolejna wizyta u innego ortopedy, i okazało się iż części tych zabiegów rehabilitacyjnych nie potrzebowałam. Nie polecam

Nie polecam