dr n. med. Józef Tomaszczyk

doskonały, rzeczowy specjalista. Przeszłam przez wielu lekarzy, ale ten jest niezastąpiony. polecam go z całego serca. chodzę do niego już ponad 10 lat

polecam go z całego serca. chodzę do niego już ponad 10 lat

Pan Doktor prowadził mi dwie ciąże w tym jedną zagrożoną i mam dwie cudowne córeczki Panie Doktorze jeszcze raz dziękuję Anna

Jestem przekonana, że kobiety które źle piszą o Panu Doktorze nie są i nigdy nie były jego pacjentkami. Ja jestem pacjentką Pana Doktora od wielu lat i jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalnej obsługi.

specjalista w swojej dziedzinie, wykrył przyczynę poronienia , w kontakcie paternalistyczny

Pan dr prowadził mi trzy ciąże nie znam lepszego specjalisty. Ma cudowne podejście do pacjentów.

Bardzo polecam tego specjalistę. Świetny lekarz dzięki niemu mamy dzisiaj cudownego synka nikt wcześniej nie chciał mi pomóc. Dziękuję doktorze z całego serca !!!

Dziękuję doktorze z całego serca !!!

Szczerze odradzam tego lekarza.Liczy się dla niego tylko kasa!

Szczerze odradzam tego lekarza.Liczy się dla niego tylko kasa!

Oj Panie piszące żle o Dr Tomaszczyku wstyd mi za was jesteście nieobiektywne i prymitywne w swoich odpowiedzich. Dr Tomaszczyk to bardzo dobry fachowiec zawsze miły i uczynny. Serdecznie polecam

Chodziłam do niego wiele lat nabijając mu kabzę w prywatnym gabinecie,lecz gdy pojawił sie problem z zajściem w ciążę latami "leczył" mnie posyłając co raz na przeróżne odpłatne badania do swoich kolegów. Oczywiście bez skutku. Wobec braku efektów zmieniłam lekarza (CZMP-ŁOdź)i wkrótce mogłam się cieszyć upragnioną ciążą.Gdy po 2 latach zgłosiłam się do niego bo okazało się, że mam puste jajo płodowe, gdy dowiedział się, że urodziłam dziecko dzięki lekarzom w Łodzi, powiedział mi, że zabieg usunięcia pustego jaja mogę wykonać tylko prywatnie. Potraktował mnie jak śmiecia, którego rzuca się na ulicę nawet mnie nie zbadał, choć taka ciąża zawsze kończy się poronieniem. Zawsze na wizytach sprawiał wrażenie dobrego tatusia, natomiast wtedy przeobraził się w chamskiego gbura, któremu udowodniono, że są lepsi od niego i nie mógł się z tym pogodzić. Oczywiście zabieg wykonano mi bezpłatnie w szpitalu Rydygiera. Acha, na badanie HCG wysłał mnie do kolegi "rzeźnika", który za spore pieniądze wykonał go nie dając nawet tabletki przeciwbólowej. Jest to badanie bardzo bolesne- w szpitalu w Łodzi kobiety przyjmuje sie na nie do szpitala i wykonuje w znieczuleniu. Ja słaniając sie na nogach wyszłam z tego badania i gdyby nie obecność męża to chyba padłabym na ulicy. ODRADZAM I PRZESTRZEGAM!!!

Jest wspaniałym lekarzem, prowadzi moją ciąże pierwszą poroniłam w 12 tyg. i podszedł do tego z sercem. Zresztą zawsze podchodzi do pacjentki z uśmiechem i fajnym humorem. Szczerze jestem zszokowana opiniami!! Jeśli chodzi o kasę to jeżeli wybiera się prywatnie lekarza to niestety trzeba liczyć się z kosztami, a wizyta u dr Tomaszczyka jest tego warta