dr n. med. Józef Tomaszczyk

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami - pierwsze komentarze to bzdury, świetny fachowiec jeden z najlepszych ginekologów w Krakowie. A skoro panie które wypowiadały się powyżej maja takie 'znajomości' wśród lekarzy, niech nie blokują kolejek do doktora Tomaszczyka i znajda sobie lepszego wśród jak to mówią 'znajomych'

Nigdy nie spotkałam lepszego fachowca od doktora Tomaszczyk wszystkie Panie które piszą źle o Panu Doktorze wstyd mi za was

Powyższe komentarze to bzdury zflustrowanych kobiet

Powyższe komentarze to bzdury zflustrowanych kobiet

******* bez serca .dzięki niemu STRACIŁAM SYNKA.Jest rutynowy,bez refleksyjny.NIE ZNA SIĘ NA USG,NIE UMIE GO OBSŁUŻYĆ I ODCZYTAĆ.

nigdy nie spotkałam lekarza tak niedelikatnego,mrukowatego dla którego liczy się wyłącznie kasa,rzeźnik bez serca.nie interesuje się stanem pacjentki i dziecka,nie ma czasu,wykorzystuje swoją pozycję na klinice uj dla załatwiania prywatnych badań na państwowym sprzęcie...Oczernia kolegów lekarzy

Nigdy w życiu nie spotkałam podobnego,koszmarnego lekarza. Parę dni przed porodem byłam u niego na wizycie(gabinet na Madalińskiego).Była to wizyta z polecenia- doktor był krewnym koleżanki męża.Ustaliliśmy,że będzie przy porodzie,co potwierdził, gdy jechałam już do szpitała. Niestety nie pojawił się, a ja biedna dostałam się w ręce stażysty, czego nieomal nie przepłaciłam życiem. Od tego czasu minęło trochę lat,teraz stać mnie na najlepszego ginekologa. Ciekawe ile pacjentek potraktował w podobny sposób.Chyba kariery zbytniej nie zrobił-nic dobrego o nim bowiem nie słyszałam,a kontakty mam spore.