dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

Chcialbym polecic z tego miejsca Klinikę pani Jamroszczyk na ul. Niemcewicza w Szczecinie. To miejsce powstało z pasji i zamiłowania. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, pamiętany z imienia i nazwiska, witany serdecznie, leczony z sercem.

Jak ktoś potrzebuje dobrego specjalisty, to zachęcam do skorzystania z CENTRUM PIĘKNEGO UŚMIECHU. Pani Doktor z wieloletnim doświadczeniem, zorientowana we wszystkich nowoczesnych trendach leczenia stałymi aparatami. Mi doradziła jedno z tańszych, ale efektywnych rozwiązań i po 2 latach zdjeła aparat z fantastycznym rezultatem. Bardzo dziękuję. Małgosia Rusak z Siadła Dolnego

Małgosia Rusak z Siadła Dolnego

Polecam tą panią oetodontkę z uwagi na duże doświadczenie, wiedzę i kulturę osobistą. Zawsze miła , uśmiechnięta i frontem do pacjenta- jak i cały personel. Radosław Brzeźniak

Radosław Brzeźniak

Pani Doktor Jamroszczyk uratowała zgryz mojej córki, bez usuwania 2 gornych czworek, co chcieli zrobic inni ortodonci. Moja wdzięczność jest tym większa, ze leczenie odbywało się sprawnie i szybko (1.5 roku), w miłej i przyjaznej atmosferze, wręcz bezstresowo co w leczeniu dzieci i mlodziezy ma duze znaczenie. Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim.

Lekarz ortodonta z pasji i powołania. Pozytywna osoba. Zaangażowana i ogarnięta we wszystkim co dotyczy leczenia pacjentów. Polecam z czystym sumieniem.

Wyjątkowe miejsce, leczenie w tej Klinice było dla mnie przyjemnością. Sympatyczna i kompetentna Doktor jak i cały Personel, zostaną dla mnie na długo miłym wspomnieniem. Dziękuję za wszystko. Z pozdrowieniami, Renata Błaszczyk, Berlin

Dziękuję za wszystko.
Z pozdrowieniami,
Renata Błaszczyk, Berlin

Jestem fanem tego gabinetu, moje dzieci i dzieci znajomych leczone u dr Jamroszczyk- wszyscy po zakończonej terapii stałymi aparatami, są już posiadaczami pięknego uśmiechu. Kazda znana mi osoba, ktora leczyła się w tej klinice jest zadowolona z obsługi i stanowi żywą wizytówkę Pani Doktor.

Usługi wysokiej jakości, bardzo dobry kontakt z lekarzem, ceny przystępne, adekwatne do poziomu leczenia. Polecam

Bardzo dobra informacja, wszystko wytłumaczone: moje szczegółowe pytania i wątpliwości rozwiane na wizycie konsultacyjnej. Cennik jasny i klarowny. Żadnych ukrytych kosztów. Za tydzień zakładam aparat u tej Pani- jestem przekonany, że trafiłem pod właściwy adres.

Pierwsza wizyta rzeczowa, konkretna i bardzo treściwa. Pani doktor mila i sympatyczna a przede wszystkim widać, że mądra i zna się na rzeczy. Napewno wrócę. Jestem przekonana do tego lekarza.