dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

Dojeżdżam do Pani Doktor z Koszalina. Jestem bardzo zadowolona i pomimo duzej odległosci i trudów podrózy nie zamieniłabym na innego lekarza. Pani doktor wyjątkowo dokładnie i precyzyjnie ustawia moje krzywe zęby. Jest profesjonalistką w swoim fachu, zna się na tym co robi o czym świadczą nietylko setki jej dyplomów ale przede wszystkim zadowoleni pacjenci- tacy jak ja🙂. Elwira Zygan.

Placówka medyczna wyróżniająca się szczególnym profesjonalizmem i wysokim poziomem usług.Europejski standard. Cieszę się, że jest w Szczecinie takie miejsce w dziedzinie ortodoncji, gdzie można z pełnym zaufaniem powierzyć leczenie swojego dziecka.

Na podstawie osobistego doświadczenia uważam, ze doktor Jamroszczyk jest najlepszym ortodontą w Szczecinie. Oby wszyscy lekarze byli tak zaangazowani, odpowiedzialni i wykwalifikowani jak Pani Doktor!

Nie znam drugiego tak rzetelnego i kompetentnego lekarza jak Pani Doktor Jamroszczyk. Solidna Firma. Polecam

Polecam❤, polecam ❤, z całego ❤❤❤. Wspaniała specjalistka i człowiek. Wizyty przyjemne, niestresujące, doktor ma delikatne dłonie, z wielkim wyczuciem wykonuje wszelkie procedury jak wymiana ligatue czy łuków, przez co nic się nie odczuwa a zabiegi są efektywne i skuteczne.

Bardzo dobra specjalistka. Dokładna, doświadczona i wielka pasjonatka swojej profesji. Doradzilła mi wybór tańszego ale jej zdaniem lepszego dla mnie aparatu ( dla mojej wady zgryzu). Pozwoliło mi to zaoszczędzić sporą kwotę pieniążków, co w dzisiejszych czasach ma duse znaczenie a o Pani Doktor dobrze świadczy.

Polecam Panią Doktor. Skoncentrowana i zaangażowana w leczenie swoich pacjentów. Każdego traktuje indywidualnie, spokój, klasa i profesjonalizm.

Gdyby wszyscy ortodonci mieli tyle wiedzy, umiejętności i zapału co dr Jamroszczyk, na Świecie nie byłoby ludzi z krzywymi zębami🙂🙂🙂. Polecam

Fajna lekarka, pozytywnie nastawiona do ludzi, cierpliwa i dokladna. Zawsze frontem do pacjenta. Osoba godna zaufania.

Osoba godna zaufania.

Nie ma przypadków beznadziejnych, jeśli są właściwi lekarze. Pasja, zaangażowanie, doświadczenie, wiedza i kompetencja- tak w skrócie bym opisała cechy najlepszej ortodontki jaką miałam przyjemność poznać, a teraz polecam innym. Dr Jamroszczyk to klasa sama w sobie.

Nie ma przypadków beznadziejnych, jeśli są właściwi lekarze.