Katarzyna Suchoń

2,1
2,2
2,2
1,9

Arogancja ,przerost formy nad trescia.jest niemila zadufana w sobie osoba.wydaje sie kobiecie ze jest kims lepszym od pacjeta ,odradzam.

Do wczoraj byłam pani doktor wieloletnią pacjentką... do wczoraj ponieważ już nie wytrzymałam nerwowo w poczekalni.czekałam na wejscie do gabinetu 1.5 godziny i kiedy nadeszla kolej na mnie pani doktor poprosila jakas inna pacjentke, ktora nie miala numerku przede mna.mnie odeslala do rejestracji zebym klikneła cos w systemie a tamta pacjentke wziela do gabinetu.zbyla mnie i mysli ze jestem glupia i nie wiem ze sie umowila z kims pomiedzy pacjentami.z wizyty zrezygnowalam... juz nigdy nie pojde do tego lekarza.wiztya trwa krotko a pani doktor potrafi sobie wyjsc w trakcie Bóg wie gdzie i po co i nie wracac ok 20 min. a pacjent siedzi w gab. i gapi sie w sciane.Nie szanuje pacjentów i ich czasu. Takiej arogancji to ja nie widzialam dawno.Juz nigdy do niej nie pojde .Odradzam leczenia sie u tej pani.

Wizyta długa a w jej czasie 10 telefonów. i parę innych spraw łącznie z opuszczeniem gabinetu na 10 min. Osoba nie związana z medycyną to idiota a Pani "doktor" jak sama mówi jest mądra. Stwierdza bóle widoczne obrzęki, wady kręgosłupa dostaje dokumentację medyczną 100 razy krew, zdjęcia wypisy z 2 szpitali a gdy usłyszała pytanie o niezdolność do pracy i prośbę o L4 wpada w furię, zaczyna krzyczeć że żałuje czasu poświęconego pacjentowi na wywiad stwierdza że L4 to nie jej sprawa i mówi że skończyła. Nawet Minister nie zmusi jej do wypisania L4 osobie która od 4 miesięcy się leczy i w bólach przychodzi na wizytę do Przychodni Reumatologicznej przy Szpitalu Wojewódzkim ul. Katowicka w Opolu.
Pani Kasia oczywiście zleciła USG i Scyntygrafię ale na te badania to trzeba sobie w pracy załatwić urlop i kupić sobie wiaderko leków przeciwbólowych aby dotrzeć.
Pani Kasiu kultury i szacunku do drugiego człowiek, pani nie jest pępkiem świata.

Pani doktor ma świetne podejście.Wszystko doskonale tłumaczy.Wyniki badań przegląda nawet kilka razy.Nigdy nie spotkałam takiego lekarza.

Oczko mniej za kompetencje, bo nikt nie jest doskonały, a reumatolog leczy najbardziej nieprzewidywalną w rozwoju chorobę. Kim raz zainteresował się reumatyzm, ten go nie opuści aż do śmierci. Pani doktor lubi ludzi, a w swoim do nich podejściu chce ukształtować wolę walki. Jeśli ktoś chce, żeby głaskała go po główce, pocieszała, łudziła, że jutro będzie lepiej, a pojutrze po chorobie nie będzie śladu, to nie ten lekarz. Ona nie obiecuje cudów, nie mówi, że nie jest tak źle czy dobrze, ona decyduje się pomóc w walce z chorobą. Jeżeli pacjent jej zaufa, ma niezwykłego opiekuna. Połowę z tego, co pacjent mówi to często bzdury, wiedza zasłyszana , wyczytana, odnosząca się do podobnych schorzeń reumatycznych, a ona tego słucha - nawet ponad godzinę i wyławia to, co istotne. Nigdy nie używa sformułowania "Kto tu ma dyplom? Jak wie lepiej, to po co przyszło?" tylko cierpliwie tłumaczy. Telefony....Sama dzwoniłam ze 3 razy w sytuacjach kryzysowych i zawsze odebrała, powiedziała co robić. Konsultuje stan pacjenta z innymi lekarzami, modyfikuje leki w zależności od przebiegu choroby, pacjenta nie traktuje jako kolejny przypadek, ale indywidualną osobę. Jeżeli ktoś chce się leczyć, a nie być pocieszanym, jeżeli chce słuchać jak poprawić swój stan zdrowia, a nie tylko mówić, że obecny stan zdrowia mu nie odpowiada to jest to właściwy dla niego lekarz.

Nie wiem skad te negatywne opinie. Dostalem z 3 skierowania z czego jedne na rehabilitacje, o ktore prosilem 3 innych lekarzy I kazdy twierdzil, ze mi nie potrzebne, a pozniej sie dziwia z pacjent cwiczyl w domu sam I na dodatek zle. Spedzilem w gabinecie prawie godzine, zdjecia byly ogladane co najmniej 2 razy, na kazde pytanie dostalem odpowiedz wiec dziwia mnie te pozostale opinie, jak najbardziej polecam Pania Doktor

Byłam u pani doktor Suchoń już kilka razy, niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego. Nie rozmawia ze mną, pyta tylko które leki mi się skończyły, muszę sama zapytać o wyniki badań, Jest niemiła, zajmuje się różnymi sprawami podczas wizyty, tylko nie pacjentem. Szkoda że pani doktor nie lubi ludzi. Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza. Może jest dobrym fachowcem, ale nie jest dobrym człowiekiem, traktuje pacjenta z góry. jak widzę po innych opiniach , nie jest to tylko moje odczucie. Myślę trzeba zmienić lekarza, po co męczyć siebie i panią doktor.

nie polecam tej p.dr. szkoda czasu lepiej iść do znachora.Pani doktor pomiędzy wizytami pacjentów robi co najmniej 30 min przerwy -pacjenci się śmieją że chyba robi sobie drzemki w czasie wizyty lata gdzieś -chyba na zakupy a pacjent w gabinecie ogląda ściany sumując ta pani doktor nie ma nic wspólnego z medycyną a wizyta lekarska z leczeniem

Moje schorzenie zostało kiedyś u tej Pani zbagatelizowane o co mam duży żal do dzisiaj.

Obrzydliwa, wstrętna osoba. Pacjent- lepiej gdyby go nie było - zło konieczne. Kompletny brak szacunku w stosunku do pacjenta.Nie przynosi chluby zawodowi, jak najmniej tego rodzaju "lekarzy".