Katarzyna Suchoń

2,1
2,2
2,2
1,9

pani "doktor" za nic nie szanuje pacjenta... wizyta w gabinecie wynosi DOSŁOWNIE 1h!! i to na KAŻDEGO pacjenta... a czego TYLKO ŁĄCZNIE 5min (!!) jest poświęcona pacjentowi!! a przez pozostałe 55min wykonuje prywatne telefony, załatwia różne sprawy nie związane z pacentem, to raz. 2. Już na I wizycie pani "doktor" stwierdziła reumatoidealne młodzieńcze zapalenie stawów, gdzie dla upewnienia pojechałam do nie jednego lekarza reumatologa i do szpitala wycpecjalizowanego w tym kierunku w Pokoju i tam pokazałam wyniki i zrobiłam nowe. Ani jedne wyniki ani drugie nie wykazywały nawet 1% choroby ...

2. Już na I wizycie pani "doktor" stwierdziła reumatoidealne młodzieńcze zapalenie stawów, gdzie dla upewnienia pojechałam do nie jednego lekarza reumatologa i do szpitala wycpecjalizowanego w tym kierunku w Pokoju i tam pokazałam wyniki i zrobiłam nowe. Ani jedne wyniki ani drugie nie wykazywały nawet 1% choroby wyej wymienionej, oprócz tego poszłam na potwierdzenie słów "doktor" do szpitala we Wrocławiu na wydziale reumatologicznym, po raz polejny NIC nie wyszło co do zdiagnozowanej choroby;/
3. Po 3 wyzycie pani "doktor" przepisała mi mocne sterydy twierdząc, ze są one niezbędne.
4. Pani "doktor" w ogóle się nie liczy z tym co pacjent mówi. Ja mówie, ze mnie nie boli (i mówiłam szczerze) to ona mi wpierała, że mnie boli, i że nie mówię prawdy;/ (bo chciała mi udowodnić chorobę, której nie miałam)

na szczęście nie kuiłam tym leków, które były AŻ tak konieczne (sarkazm) i poszłam do innego lekarza ortopedy... i się okazało, że mam chondromalację... lekarz nie ma prawa ta taką pomyłkę jak K.S., która nie powinna wykonywać swojego zawodu;/
przypuszczam, iż zapisała mi sterydy, ponieważ miała podpisany kontrakt z jakąś firmą, którą miała promować i przepisywać ludziom leki (jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze)

Nie szanuje pacjenta nie umie sluchac jest opryskliwa i to na prywatnej wizycie zero podejscia do cierpiacego pacjenta

Pani Dr jest jak najbardziej dobrym lekarzem, w mojej wieloletniej chorobie w końcu trawiłam na lekarza który chce pomóc. Zleca potrzebne badania, interesuje się pacjentem, jest zawsze wyrozumiała. Zanim trafiła do P. Katarzyny, wcześniej straciłam kilka lat włócząc się po lekarzach którzy mnie zbywali lub nie byli mi w stanie pomóc. W każdym razie moja choroba będzie ze mną do końca życia ale ta osoba pokazała mi o pomaga złagodzić działania.

Traktuje pacjentów jako zło konieczne,twierdzi,ze wyniki wielokrotnie przekraczające normę są w porządku,na wizycie zajmuje się wszystkim tylko nie pacjentem.Beznadziejna!

opryskliwa, traktuje pacjenta "z góry", neguje wszystkie zrobione badania i zdjecia mowiac ze sa zle wykonane, bawi sie w psychiatre, a przeciez jest reumatologiem- choc mam podstawy twierdzic ze bardzo slabym, gdyz w ogole mi nie pomogla, wrecz przeciwnie zdolowala mnie mowiac ze moja opuchlizna nog i rak "siedzi" w mojej glowie! lekarz beznadziejny! i nie wystawia zadnych zaswiadczen!

Lekarka jest zajefajna, sprowadziła mnie na ziemię po tym co sugerowali inni lekarze. Zaproponowała dalsze leczenie przede wszystkim uspokoiła mnie, fakt faktem że znalazła między innymi bardzo ciężką chorobę nie związaną z jej profesją ale od tego przecież są lekarze. Polecam Panią doktor wszystkim bardzo gorąco.

opryskliwa, lekarz, który nie lubi ludzi.wizyta była w przychodni przyszpitalnej

Długie rozmowy przez telefon w obecności pacjenta, zajmuje się zachętą do czytelnictwa

Lekarz -prawdziwy fachowiec-dokładnie wytłumaczyła wszystko co może wiązać się z chorobą. Lekarka godna polecenia.

Lekarka godna polecenia.

Bardzo miła i kompetentna osoba - polecam tego lekarza