dr n. med. Katarzyna Ziora

Endokrynolog

2,7

Ja podzielam zdanie osób raczej niezadowolonych z wizyty u tak b. rekomendowanej dr Ziory. Wizyta trwała niezwykle krótko, w sumie niczego sie nie dowiedziałam, wychodzi na to, że mogłam pójść do pierwszego lepszego endykronologa, ZA DARMO. Ja osobiście nie miałabym serca brać od człowieka 80 zł dosłownie za nic.

miła, kompetentna, mająca dla każdego czas pomoże

miła, kompetentna, mająca dla każdego czas pomoże

Naprawdę rzetelny lekarz z rozległą wiedzą i dobrym rzeczowym podejściem.

Naprawdę rzetelny lekarz z rozległą wiedzą i dobrym rzeczowym podejściem.

polecam , miła , kompetentna, kulturalna, mająca cza dla pacjenta szanująca jego i swój czas

Wizyta trwała dokładnie 4 i pół minuty. Pozytywne opinie na tej stronie pisze chyba sama Pani Doktor. Zamówiłam wizytę ponieważ tyle osób ją rekomenduje na tej i innych stronach. Dziecko badała przy dziwnej miarce wzrostu przykładając kartkę. W porównaniu z moim pomiarem ekierką przy dokładnym metrze wyszło o 4 cm więcej w gabinecie. Cytuję słowa: idzcie do lekarza i niech wam wystawi skierowanie na ..... Pani doktor nawet nie raczyła wystawić skierowań na badania. Podkreślam 4 i pół minuty za 80zł. Kompetencja 0. Podejście do pacjenta okropne. PRL do kwadratu.

miła, kompetentna, posiadająca rozległą wiedzę polecam

miła, kompetentna, posiadająca rozległą wiedzę polecam

Podchodzi do pacjenta całościowo, posiada ogromną wiedzę i umie ją spożytkować, kulturalna

Bardzo zależało mi żeby zajść w ciążę Pani Doktor w pewnym momencie uznała że jestem dobrze przygotowana i śmiało możemy się starać o dziecko, szkoda tylko, że nie wzieła pod uwagę tego, że na lekach którymi mnie leczy zajście w ciążę jest kategorycznie zabronione! Na szczęścię trafiłam do szpitala gdzie lekarze byli znacznie bardziej kompetentni.Nie chcę nawet myśleć co by było gdyby... Gdy pojechałam na wizyte i powiedziałam o tym Pani Doktor udawała,że nie wie o czym mówię ipuściła to mimio uszu... To była moja ostatnia wizyta w gabinecie dr. ...

To była moja ostatnia wizyta w gabinecie dr. Ziory

Lekarka bardzo dobra,budząca zaufanie, podchodzi bardzo dobrze do pacjenta i choroby

fachowo, konkretnie i z zaangażowaniem. myślę, że to wytarczy jako opis wizyty u PANI doktor. no i wcale nie drogo. zdeczdowanie polecam