lekarz Konrad Florczak

To jakiś zboczeniec a nie lekarz!!!!!!!!! SKANDAL!!!!!!!!!!!

To jakiś zboczeniec a nie lekarz!!!!!!!!! SKANDAL!!!!!!!!!!!

Pan doktor jest specyficzny, zależy od dnia, ale to pasjonat, sprawia takie wrażenie przynajmniej, a to już dużo, lekarza nie trzeba lubić, ważne żeby pomagał

świetny lekarz i specjalista bardzo dobry człowiek polecam..

świetny lekarz i specjalista bardzo dobry człowiek
polecam..

kopmetencja kompetencja i jeszcze raz kopmetencja

kopmetencja kompetencja i jeszcze raz kopmetencja

Bardzo polecam Pana Doktora, super specjalista, miły i kulturalny człowiek.

Bardzo polecam Pana Doktora, super specjalista, miły i kulturalny człowiek.

PANA DOKTORA POLECIŁA MI PRZYJACIÓŁKA.OD CZASU KIEDY MNIE LECZY WIEM,ŻE JESTEM POD DOBRĄ OPIEKĄ! MOGĘ TEŻ POWIEDZIEĆ,ŻE URATOWAŁ MI ZYCIE...JESTEM OGROMNIE WDZIĘCZNA!TO LEKARZ,KTÓRY WIE CO ROBI.JEST BARDZO KOMPETENTNY I PROFESJONALNY!SZCZERZE POLECAM!

Rewelacyjny lekarz!!! Wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentce, odpowiada napytania, bardzo kompetentny, delikatny i godny zaufania. Najlepszy lekarz do prowadzenia ciąży- to nie tylko moja opinia. Polecam wszystkim

bardzo dobry specjalista. Jestem jego pacjętką od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim paniom

Lekarz wspaniały!!! Ile człowiek by dał mieć tylko takich lekarzy.

Lekarz wspaniały!!! Ile człowiek by dał mieć tylko takich lekarzy.

Lekarz wspaniały, była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i jak najbardziej wzbudził moje zaufanie. Gdyby wszyscy lekarze w ten sposób podchodzili do pacjenta to byłoby super. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Jak powszechnie wiadomo wszystkim nigdy nie dogodzi a i każdy może mieć czasami gorszy dzień. Jesteśmy tylko ludźmi. Tak na prawdę nie powinniśmy oceniać kogoś po jednej wizycie, a już na pewno nie negatywnie. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Doktora.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Doktora.