lekarz Konrad Florczak

Przykro pisać, ale lekarz był wobec mnie arogancki i bezczelny. Zamiast zająć się wynikami badań to dopytywał sie o życie prywatne i bezczelnie komentował każde słowo. Nic konkretnego na temat moich wyników badań mi ostatecznie nie powiedział, dowiedziałam sie natomiast, że śląskie dziewczyny są łatwe. ODRADZAM!!

Super lekarz, specjalizuje się w kolposkopii. Jeden z niewielu na w naszym województwie. Doskonały. Polecam

Wspaniały lekarz!! Normalnie można sie zakochać hehe :)

Wspaniały lekarz!! Normalnie można sie zakochać hehe :)

Byłam u doktora dzisiaj na kolposkopii. Sympatyczny, kulturalny. Posiada ogromna wiedzę a do tego normalny, można pozartować, badanie na luzie, mimo obecnośi jeszcze dwóch lekarzy (facetów). polecam jak najbardziej

Lekarz nie wypisał recepty na postinor duo

Lekarz nie wypisał recepty na postinor duo

Po pojściu do tego lekarza nawet nie dowiedzialam sie na czym bedzie polegal zabieg i jak bedzie wykonywany :(

mimo przeczytanych przychylnych opinie , niestety nie mogę ich podzielić lekarz przy badaniu usg był bardzo nie delikatny, mimo że zwracałam uwagę że boli, on stwierdził że tak musi być, a zaznaczę że nie było to moje pierwsze usg w życiu, nic mi nie objaśnił, więcej rzeczy dowiedziałam się z forum niż od niego przykro mi to pisać

lekarz z powołania takich lekarzy więcej

lekarz z powołania takich lekarzy więcej

To wspanialy lekarz i godny zaufania czlowiek,tak po czesci zawdzieczam mu zycie!

miły, kompetentny, nie byłam skrępowana, zadawał dużo pytań, co sprawiało wrażenie, że chce mieć kompletny obraz pacjenta (czy bierze leki i inne). zważywszy że nie lubię wizyt u lekarzy, bo się za bardzo stresuję, po wejściu do gabinetu zniknął. polecam:)