lekarz Krystyna Żaczek-Szmigiel

2,9
2,7
2,4
2,6

Mam podobne opinie jak poprzedniczki. W przypadku pani doktór dodatko garść inwektytw za kase.

Podczas mojego pobytu w szpitalu(zagrożenie poronienia),pani dr była nie miła,opryskliwa,nie wytłumaczyła co się dzieje z moim dzieckiem,nastraszyła,że ciąże będzie trzeba chyba usunąć,zero profesjonalnego podejścia,nie polecam.

Pani doktor jest strasznie ordynarna, potrafi wyśmiać, ośmieszyć pacjentkę przy otwartych drzwiach prywatnego gabinetu. Zresztą przez zamknięte i tak wszystko słychać. Przez 13lat regularnie leczyłam się prywatnie u Sz.P., po ostatnim, kolejnym "złym dniu" powiedziałam, że moja noga nie przestąpi progu tego gabinetu. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu są w Kępnie nawet bardziej kompetentni lekarze, a podejście do pacjenta zupełnie inne.

Niestety moje zdanie na temat tej Pani nie jest najlepsze. Ocenia pacjentów przez pryzmat kasy, którą zostawili u niej w gabinecie prywatnym. Być może dla "swoich" pacjentek jest uprzejma ale dla pozostałych opryskliwa. Jeśli chodzi o jej kompetencje to na pewno doświadczenie działa na jej korzyść ale poprzez traktowanie pacjentek przedmiotowo bardzo traci na ocenie ogólnej. Poza tym niestety traktuje pacjenta jak totalnego idiotę bez fundamentalnej wiedzy i nawet nie stara się tłumaczyć metody leczenia ale to niestety mankament większości kępińskich lekarzy.

odbierała mój poród- i dzięki niej miałąm wyciągnięte całe łozysko- bo jak zauważyła część została- a jest to strasznie grożne dla kobiety. zainteresowana w szpitalu moim stanem zdrowia, wyciągała szwy, zapisała antybiotyk. polecam

polecam

POLECAM WSZYSTKIM! Pani doktor jest bardzo miła, a co najważniejsze w tym zawodzie kompetentna.Poświęca tyle czasu, ile pacjentka aktualnie potrzebuje. Wszystko bardzo szczegółowo tłumaczy, odpowiada konkretnie i fachowo na wszystkie pytania i wątpliwości.Jeśli chodzi o sam poród (miałam cięcie cesarskie), jestem bardzo zadowolona. Pani doktor przez cały okres pobytu w szpitalu bardzo zainteresowana, często zaglądała na salę pytając o samopoczucie.Jednym słowem jest godna polecenia,a, że czasem jak twierdzą inni zdenerwowana, to pamiętajmy, ze wielokrotnie nie bez powodu,bo pacjentki bywają bezmyślne,a lekarz ginekolog położnik, odpowiada za dwa życia: dziecka i kobiety.

Nie chciałabym mieć z Ną już NIC do czynienia. Gruboskórna i arogancka. Stwierdziła,że nie mogę dostać kroplówki na wywolanie porodu (9 dni po terminie) bo ona ma zaplanowane porody.... A gdy w końcu urodziłam nie dała mi znieczulenia przy szyciu-a gdy mówiłam że boli to Ona wmawiała że nie boli....-bezczelna...!

Polecam wszystkim. Chodzilam do niej w pierwszej ciazy i choze w drugiej. Pani doktor jest konkretna, wszystko wyjasni, nie wsadza na sile do szpitala i mozna do niej dzwonic z kazdym problemem. Raz bylam nawet na wizycie w niedziele :)

Wspaniała,uprzejma, prowadziła mi pierwszą ciąże.w 30 tygodniu zagrażał mi poród przedwczesny połozyła mnie do szpitala na pare dni, pozniej było coraz to gorzej i urodziłam w 37 tyg. ciaży zdrowego synka,Pani doktor była przy porodzie gdyby nie ona umarla bym chyba tam w bólach,bo reszta lekarzy to KONOFAŁY!!!!!!!!!!!!! Z WYJĄTKIEM DOKTORA cicheckiego TEN TEZ nie patrzy aby kobiety cierpiały zna sie na rzeczy!! tak więc szczerze polecam DOKTOR SZMIGIEL

niekompetentna niekulturalna tylko sie drze i uwaza sie za najmadrzejsza. jednym slowem ch... nie lekarz. jesli dawno nikt Cie nie wyprowadzil z rownowago to zapraszam