lekarz Krystyna Żaczek-Szmigiel

2,9
2,7
2,4
2,6

Okropna,wrzeszcząca i niemiła. Lekarz dobry ale prywatnie,nie polecam.

Okropna,wrzeszcząca i niemiła. Lekarz dobry ale prywatnie,nie polecam.

Nie miła, wulgarna,nie poświęca pacjentkom odpowiednio dużo czasu,nie polecam jej nikomu!!!

Świetna pani doktor. to dzięki niej urodziłam i mam zdrowego synka. lezalam w szpitalu tydzien po terminie z nadciśnieniem. inni lekarze kazali mi lezec i czekac az dostane bóli. to własnie doktor Smigiel zaraz jak tylko miala dyzur w szpitalu zrobila mi badania i zdecydowala o cesarskim cięciu. jak się okazało w dniu porobu mialam bardzo wysokie cisnienie, dziecko okazalo sie duze i naturalnie bym nie mogla urodzic. zawdzieczam tej pani doktor zycie swoje i mojego dziecka.

w grudniu zeszłego roku rodziłam synka. Przeleżałam w szpitalu kilkanaście dni a byłam już po terminie ponieważ lekarze uważali, że dziecku nic nie zagraża na usg musiałam czekac 6 dni od przyjscia do szpitala :( nie mówiąc już o podłaczeniu kroplówki z oksytocyną. Zaden z lekarzy ani na chwile nie zainteresowal się losem moim i mojego dziecka. 22 grudnia wkońcu podłączono mi kroplówke na dyżurze była wtedy doktor Krystyna Zaczek-Szmigiel. Pamiętam jej zainteresowanie każda pacjentką, wsparcie i dodawanie sił. Po przeleżeniu caly dzień pod kroplówką i przespaniu nocy zaczełam rodzic a poród odebrała właśnie doktor Szmigiel :) Doskonale motywowała mnie podczas porodu,a poza tym wspaniale pozszywała popękane mocno krocze. Chciałam też powiedziec że w ciązy należalam do zupełnie innego lekarza, a mimo to po porodzie pani doktor kazała mi właśnie do siebie przyjechac na kontrole rany. Dziewczyny i Kobiety naprawde gorąco polecam panią doktor :)))

Pani bardzo nieuprzejma,nie posle tam nigdy juz swojej zony.Tragedia. Ostrzegam

Pani bardzo nieuprzejma,nie posle tam nigdy juz swojej zony.Tragedia. Ostrzegam

POLECAM. Kompetentna lekarka, poświęcająca odpowiednią ilość czasu każdej pacjentce.

TRAGEDIA! Kilka(nascie)lat temu gdy miałam koło 20 lat na wizycie spytała kiedy robiłam ostatnio usg, powiedziałam, ze jeszcze nigdy, że nie robiłam bo wszystko bylo ok, a teraz byłam u innego lekarza i zasugerował, żeby sie przebadac bo mam prawdopodobnie zapalenie przydatków. Nawrzeszczała na mnie, powiedziała, ze jak jestem taka mądra to mam sie leczyć sama. Mówiła jeszcze wiele niemiłych rzeczy jak i to, że głupi ten co mi tak powiedział. Sprawę zlekceważyła, a podbrzusze bolało mnie jeszcze długo. Do dziś nie moge zajść w ciążę - DIAGNOZA - niedrożność jajowodów spowodowana prawdopodobnie niewyleczonym zapaleniem przydatków w przeszłości. NIE POLECAM TEGO LEKARZA a wręcz ODRADZAM. Swoją niekompetencją może zniszcyć życie.