dr n. med. Krzysztof Pietrzak

Super lekarz cierpliwie tłumaczy na czym polega leczenie czy zabieg.Polecam.

Super lekarz cierpliwie tłumaczy na czym polega leczenie czy zabieg.Polecam.

Doktor jest bardzo dobrym specjalistą od endoprotez, miałam już druga operację przeprowadzoną przez niego, na obie nogi. Pozbyłam się bólu, chodzę bez kuli i bólu

Bardzo się śpieszył a pacjent tego nie lubi!!!!

Bardzo się śpieszył a pacjent tego nie lubi!!!!

Nie mam może wielkiego doświadczenia, mam 21 lat, ale pan Pietrzak chyba jest dobrym lekarzem. Jak mi mówił, upewniał się czy dobrze rozumiem. Terapia pomogła. W sumie polecam, choć czasami czeba poczekać w poczekalni

Jestem bardzo zadowolona.Miły,kompetentny ...lekarz z powołania.

Jestem bardzo zadowolona.Miły,kompetentny ...lekarz z powołania.

Lekarz dokładny, dokładnie i obrazowo tłumaczy przyczyny dolegliowści. Jako pierwszy ortopeda zbadał mnie też neurologicznie, specjalnym młoteczkiem. Dostałem też zastrzyk, zrobił to delikatnie. Bóle znacząco się zmniejszyły, a po lekach ustapiły. Polecam!

Z dzieckiem tylko tu. Naprawdę, bez przesadyzmu

Z dzieckiem tylko tu. Naprawdę, bez przesadyzmu

Jestem bardzo zadowalona z wizyty u doktora Pietrzaka. Moja córka po badaniu w przedszkolu miała mieć rehabilitację. Kiedy porównuje badanie w przedszkolu, z badaniem doktora... Podoba mi się jasna deklaracja, dziecko - zdrowe, chore. Bez kombinacji. Polecam, a lekarz sympatyczny.

To dobre miejsce żeby zrobić usg bioderek. Mam porównanie bo z pierwszym dzieckiem byłam w innym miejscu.

Spokojny, zrównoważony, cierpliwy. Wykonana przez niego blokada bardzo mi pomogła.