dr n. med. Krzysztof Pietrzak

Gdyby nie doktor do dziś borykałbym się z bólem krzyża

Gdyby nie doktor do dziś borykałbym się z bólem krzyża

Doktor leczył mnie z powodu komplikacji kolana. Wahałam się czy poddać się operacji, byłam przedtem u innego specjalisty. Doktor Pietrzak zrobił mi uesg kolana i nie stwierdził uszkodzeń łękotki. Po rezonansie okazało się, że chrząstka. Po zastrzykach na odnowę chrząski bóle ustąpiły a ja uniknęłam (jak na razie) operacji. Troskliwy i wnikliwy lekarz

Doktor Pietrzak zakładał mi endoprotezę biodra w klinice w Poznaniu. Jestem bardzo zadowolona z jego pomocy. W dzieciństwie też byłam operowana w tej klinice przez samego profwesora Degę.

Moja córeczka urodziła się z wrodzonym przywiedzeniem przodostopia. Seria gipsów pozoliła uniknąć operacji. Dziękujemy! Także za słowa otuchy i naprawdę cierpiwe objaśnienia. Kamila W, Gostyń

Kamila W, Gostyń

Świetny ortopeda dziecięcy, zbadał nam dziecko dokładnie. Miało iść na rehabilitacje, a tu okazało się że to co ma (stopy) to tylko etap w rozwoju dziecka. Uf...