lekarz Krzysztof Potocki

RTG, Ginekolog położnik, USG

Prowadziłam u dr. Potockiego swoją ciąże, zakończoną niedawno sukcesem :) Jestem bardzo zadowolona. Miałam zlecone wszystkie badania jakie są możliwe, usg bardzo dokładne, wszystkie etapy rozwoju dziecka wyjaśnione i omówione. Polecam :)

Konował nie lekarz!!! brak kompetencji ,zero podejścia do pacjęta

Konował nie lekarz!!! brak kompetencji ,zero podejścia do pacjęta

Byłam u Pana doktora na usg ciąży. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione i przedstawione. Badanie trwało długo, dzieciątko dokładnie zbadanie i zmierzone. Pan był miły i uprzejmy.Wyszłam na prawdę zadowolona i uśmiechnięta po wizycie. Wiadomo, koszt usg nie mały ale warto było!!!!!!

Badanie trwało długo, dzieciątko dokładnie zbadanie i zmierzone.

Lekarz ten zrobił dwie niewybredne uwagi na temat mojego życia seksualnego i fizjologii. Zachowanie takie jest nieprofesjonalne, wręcz niedopuszczalne.

Super lekarz.Prowadził mnie gdy byłam w ciąży.Uprzejmy a przede wszystkim sympatyczny.Polecam

Jest kompetentny,bardzo uprzejmy. Prowadził moje 2 ciąży,leczył nadżerkę,doradził odnośnie antykoncepcji i na pewno nie zamieniłabym tego lekarza na innego.Pełen profesjonalizm, godny polecenia

Pomyłka. Lekceważenie pacjentki. Humory. Odradzam zdecydowanie.

Pomyłka. Lekceważenie pacjentki. Humory. Odradzam zdecydowanie.

Prowadzi moja ciąże. Jestem jego pacjętką od prawie 5 lati jestem zadowolona. Jak każda osoba ma wady i zalety i każdemu nie musi pasować

Trafiłam do dr Potockiego prawie bezpośrednio z gabinetu innego ginekologa.Chciałam sie upewnić ,że diagnoza bedzie taka sama. Okazało sie,że dr Potocki był odmiennego zdania - i w bardzo szybkim tempie operował.W ten sposób w odpowiednim czasie zareagował na pojawiające się zmiany nowotworowe. WIELKIE DZIĘKI!!A opieka fantastyczna.

I have lost my wife , it is a not so good way to write this but i would be carefull about the etic he aplyes to a married woman, no I am in divorce. thanks to my wifes Ginekolo.

he aplyes to a married woman, no I am in divorce. thanks to my wifes Ginekolo.