Lekarze Laryngolog

lek. med. Jolanta Serafin-Jóźwiak

Laryngolog, Foniatra

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30
00-024 Warszawa

Miła w rozmowie, delikatna w badaniu. Nie wyśmiała mnie, gdy w moim uchu znalazła watę, która była główną przyczyną mojego osłabienia słyszenia. FANTASTYCZNA ! Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: Anna Kułaga

lekarz Izabela Polit

Dworcowa
Pisz

Pani jest specjalista otolaryngologiem.Bardzo uprzejma itak niesamowicie,dokladna,z duzym doswiadczeniem zawodowym,Bardzo polecam,warto przyjechac na wizyte nawet z daleka.Zaskoczyla mnie zyczliwym podejsciem i skutecznoscia leczenia.
Opinia dodana przez: matros25

dr Agnieszka Pietrachowicz

Laryngolog

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Pani Doktor jest osobą życzliwą, kompetentną, z podejściem do pacjenta, otwarta na wszelkie problemy pacjentów, uśmiechnięta, Jasno i czytelnie tłumaczy chorobę i przebieg leczenia, oraz wybiera metodę skuteczną i najlepszą dla pacjenta bez zbędnego naciągania na koszty. Lekarz godny polecenia, korzystałam z pełnym zaufaniem.

lek. med. Jarosław Kosek

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Od prawie dwóch lat jestem prowadzony przez Pana doktora po ciężkiej operacji krtani i gardła, którą przeprowadził ze swoim zespołem, wspaniały specjalista, wspaniały człowiek, godny polecenia każdemu kto potrzebuje pomocy i porady.
Opinia dodana przez: Albert

lek. med. Aleksandra Klein-Obrębska

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Wspaniały Lekarz i Człowiek. Bardzo kompetentna, życzliwa, uczciwa. W ciągu dwóch wizyt wyleczyła mnie z uporczywych zawrotów głowy. Wcześniej z miernym skutkiem próbowałam to leczyć przez kilka miesięcy u znanego neurologa. Wszystkim z całego serca polecam Panią Doktor. Ewa Poalak
Opinia dodana przez: EWA

dr n. med. Andrzej Betlejewski

al. Grunwaldzka 212 (Company House
80-266 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista laryngolog. Polecam z calego serca. Kompetentny i bardzo grzeczny człowiek.

dr n. med. Jacek Bieszczanin

Gabinet
al. Aleja Pokoju
42-200 Częstochowa

Moim zdaniem najlepszy laryngolog. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad. Zanim wystawi diagnozę bardzo dokładnie zbada pacjenta. Poświęca czas pacjentowi, a przede wszystkim pomaga pokonać dolegliwość. Zdecydowanie polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Komosińska

Rembielińska 17 lok. 17/u
03-352 Warszawa

Byłem kilkakrotnie u pani doktor na badaniu okresowym do pracy. Wyłapała sama przewlekły problem alergiczny i sama z siebie zaproponowała kolejną wizytę celem już tylko podleczenia go. Zero "spychologii". Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Jan Kowalczyk

Przychodnia Rejonowa Poradnia Laryngologiczna
ul. Strażacka 45
42-300 Jarosław

Bardzo dobry lekarz.Ma swoje zasady.Ma podejscie do dzieci..Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona.Polecam!
Opinia dodana przez: asia

lekarz Ewa Jastrzębska-Szyszko

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

Pani doktor operowała mnie 2 razy, efekt wspaniały. Polecam

lekarz Katarzyna Tarsa-Szumska

ulica Tysiąclecia
40-875 Katowice

Jeśli to jest ta sama pani doktor co pracuje w szpitalu nr 1 w Sosnowcu.to naprawdę polecam. Kompetencja i uprzejmość.rzadko się teraz to zdarza)w tym pędzie jakim żyjemy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grzegorz Pitala

Audiolog, Foniatra

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Badania u córki przeprowadził szybko i fachowo. Badania nie wszystkie były przyjemne dla dziecka ale potrafił zachęcić córkę, aby dało się je wykonać. Mogłam trzymać ją na kolanach, co bardzo jej pomogło. Otrzymaliśmy opis calej wizyty łącznie ze zdjęciami. Bardzo miły i uprzejmy, fantastyczne podejście do dzieci. Przeprowadził dokładny wywiad. Odpowiedział na wszystkie dręczące nas pytania w sposób bardzo prosty i zrozumiały. Poświecił tyle czasu, ile potrzebowaliśmy. Bardzo polecamy pana ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Maciej Hermanowski

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

Do doktora Hermanowskiego trafiłam z zatkanymi od kilku lat zatokami, bardzo dobrze się mną zajął, na szczęście nie była konieczna operacja. Bardzo bardzo dziękuję

dr n. med. Marta Anioł-Borkowska

Laryngolog, Foniatra

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Udało mi się trafić do Pani Doktor. Nareszcie wiem co mi jest, dlaczego ( gdzie tkwi problem) i co można jeszcze robić. Pani Doktor jest specjalistą o rzetelnej wiedzy merytorycznej, profesjonalnym podejściu do pacjenta i miłej aparycji. Dzięki wizycie u tego audiologa mam szanse jeszcze coś usłyszeć...SZACUN. Dziękuję Pani serdecznie mgr K.
Opinia dodana przez: krystyna
Polecam dr Elżbietę , jest kompetentną osobą z dużą wiedzą, leczyłam się juz u niej kilka razy i zawsze trafiała od razu z diagnozą ponadto zleca badania dodatkowe , jest miła, słucha pacjenta a nie tak jak niektórzy bez wywiadu przechodzą do 'oglądania' i mają więcej do powiedzenia. Polecam w 100 % :)
Opinia dodana przez: Lola
Pani doktor Joanna Klempous byla bardzo profesjonalna, uprzejma i co najwazniejsze miala czas wysluchac problemu mojego meza. Szybko zdiagnozowala chorobe. Jestesmy bardzo zadowoleni z jej uslugi. Oby wszyscy lekarze mieli podobny stosunek do pacjentow.
Opinia dodana przez: Zofia

Julita Solecka

Klinika św. Łukasza
Bielsko-Biała

Świetny laryngolog, najlepszy w Bielsku-Białej, pomogła kilku moim znajomym, np mojemu tacie, któremu inny laryngolog powiedział, że to już taki wiek i tak musi być
Opinia dodana przez: Barbara
Jestem pacjentką Pani dr E. Rzepeckiej-Grabskiej od wielu lat, gdyż jestem po operacji ucha i potrzebuję stałej kontroli. Bardzo cenię Panią doktor za Jej szeroką wiedzę, doświadczenie i pełen profesjonalizm ale również za tak rzadko spotykane dziś serce dla pacjentów. Nigdy nie odmówiła mi pomocy i to dzięki profesjonalnej opiece Pani Doktor uniknęłam kolejnej operacji. To wyjątkowy lekarz z dużą klasą!
Opinia dodana przez: Krystyna Chomicka

Hanna Zagierska

Gabinet Lekarski
61-016

Swietny lekarz.Doskonaly fachowiec.bardzo mi pomogla.Wszystko dokladnie tlumaczy I wyjasnia.moge polecic.Najlepszy laryngology jaki kiedykolwiek mnie leczyl.

lek. med. Marcin Daroszewski

Laryngolog, Otolaryngolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Lekarz naprawdę godny polecenia w 100% takich już baardzo ciężko spotkać chętny aby pomóc!! No i co najważniejsze skuteczny! Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Kamil