Lekarze Laryngolog

Laryngolog godny polecenia. Śmiem twierdzić, że najlepszy w Krakowie jak nie w całej Polsce. Kiedyś wyleczył mnie teraz pomógł mojemu synowi:) Ogromne doświadczenie, wiedza, nie zepsuty - mało w obecnych czasach takich lekarzy (z powołania)!!!
Opinia dodana przez: pacjent

Jan Stolaronek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
43-100 Tychy

Mam ogromną przyjemność i zaszczyt serdecznie podziękować Panu Doktorowi Stolaronkowi na forum publicznym, ponieważ uważam, że zwykłe dziękuję, za taką pracę i tak ogromną wiedzę zwyczajnie nie wystarczy. Pan Doktor jest po prostu cudotwórcą. Po stwierdzeniu u mnie obustronnej otosklerozy zostałam przez doktora zoperowana i jestem Mu bardzo wdzięczna, że znowu mogę słyszeć na zoperowane ucho szelest liści i deszcz uderzający w parapet. Po przeprowadzonej operacji nie odczuwałam żadnych dolegliwości ...
Opinia dodana przez: Olimpia

lekarz Karol Bolforski

Prywatny Gabinet Laryngologiczny Karol Bolforski
Denkowska 8
Ostrowiec Świętokrzyski

Najlepszy lekarz, ze wspaniałym podejściem do dzieci. Przemiły, uprzejmy i bardzo pomocny. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor godny polecenia każdemu.
Bardzo zaangażowana i kompetentna w udzielaniu pomocy , rozumie chorego, zleca niezbędne badania oraz wykonuje je osobiście. Pacjent z dyżuru w szpitalu Bielańskim Jarosław Fabiański W-wa dn.26.01.2019 r
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr Jacek Schmidt

MSW Lodz
Piłsudskiego 8
95-070 Aleksandrów Łódzki

Bardzo profesjonalny przebieg wizyty. Badanie i zabieg z użyciem sprzętu najnowszej generacji. Sprawnie i szybko. Holistyczne podejście do procesu leczenia. Pacjent czuje się ważny, szanowany i bezpieczny na każdym etapie. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grzegorz Klimczuk

Odrodzenia 9 lok. 3
59-140 Chocianów

Bardzo dobry kompetentny lekarz . Wspólnie z prof K.Morawski postawili prawidłową diagnozę i podjęto leczenie schorzenia z którym żyłem prawie 30 lat !!! Z coraz to pogłębiającymi się po wypadku w pracy i urazie głowy szumami ucha z roku na rok coraz gorszymi , kiedy inni laryngolodzy nie dawali żadnych szans mówiąc że muszę się nauczyć z tym żyć Panowie doktorzy poradzili sobie przeprowadzając skomplikowaną operację ossikuloplastyki . Udało się ...
Opinia dodana przez: joł

lekarz Mariusz Oleksiak

NZOZ SilverMed
Srebrna 15
41-706 Ruda Śląska

Pan dr Oleksiak to wspaniały lekarz, który niesamowicie poprawił komfort mojego życia. W ciągu jednej wizyty po dokładnym badaniu postawił trafną diagnozę, gdzie wszyscy odwiedzeni przeze mnie lekarze na przestrzeni wielu lat, nie widzieli u mnie żadnego problemu, twierdząc, że jestem zdrowa i taka już moja natura. Obecnie jestem kilka dni po zabiegu septoplastyki + konchoplastyki u Pana Doktora i mimo tego, że nos nie jest jeszcze zagojony, to już ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Witold Spaltenstein

Drzymały 6 lok. 2
41-500 Chorzów

Niestety już nie wyleczy nikogo. Dzięki za to, że zawsze znalazłeś czas, chęć i dobre serce, żegnaj Witku!

dr n. med. Anna Bartochowska

Laryngolog

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Cudowna! Prawdziwa! Szczera! Po prostu Pani Doktor jak z filmu- Anioł. Ciągle uśmiechnięta, miła profesjonalna. Polecam w stu procentach! Miałem operację na początku grudnia 2019r. przez Panią dr Bartochowską, która znakomicie się udała. Do dnia dzisiejszego jestem pod opieką Pani Doktor. Bardzo dobry lekarz, profesjonalista. Miałem szczęście, że trafiłem pod Jej opiekę. Tak już zostanie na zawsze!
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Lidia Cybulska-Szkup

Laryngolog, Pediatra

Przychodnia nr 4 Filia MERINO
Żwakowska 20
43-100 Tychy

Pani Dr od kilku lat prowadzi nasze dzieci. Zawsze wnikliwie sprawdza wszelkie wątpliwości, nawet kosztem wykonania badania dodatkowego podczas wizyty w POZ. Miła i uprzejma, jeszcze nigdy nie odmówiła nam przyjęcia pomimo że nie miała już miejsc w rejestracji. Polecamy.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Teresa Chącka

Laryngolog, Foniatra

Pałucka 65a
54-152 Wrocław

cudowny lekarz, cudowny człowiek. nie dziwię się, że długo trzeba czekać na wizytę, ale każda chwila spędzona u pani doktor wynagradza wszystko.Rzeczowa uprzejma empatyczna szanuje każdego pacjenta.ludzka...jak z serialu;) gorąco polecam.Wyleczyła mojego małego synka i męża, a i mnie oglądnęła przy okazji poradziła co robić z chrypką

Barbara Winkler-Spytkowska

Radiolog, Laryngolog

Gabinet lekarski
52-425 Wrocław

Wspaniały czlowiek, wspaniała Pani doktor, prawdziwy specjalista w dziedzinie onkologii głowy i szyji, profesjonalnie podchodzi do chorego, jestem wyleczona 15 lat po nowotworze złośliwym gardła. Polecam z całego serce Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Ida Walaszek

Cupiała 56
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista z prawdziwym "ludzkim " podejściem do pacjęta. Leczy całą moją rodzinę i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Polecam z czystym sumieniem . Obyśmy mieli więcej takich lekarzy. Pani doktor , dziękuje za to , jaka Pani jest jako lekarz i jako człowiek. Koledzy po fachu powinni brać z Pani przykład.
Opinia dodana przez: Anna
Lekarz naprawdę wspaniały, bardzo miły i kulturalny, wszystko tłumaczy ze spokojem i z pełną dokładnością i starannością. Byliśmy już u kilku laryngologów, którzy nie pomogli i nie widzieli problemu. Lekarz zbadał córkę i postawił konkretną diagnozę. Usunął naszej córce trzy migdały i zrobił dwa drenaże uszu. Skończyły się bezdechy nocne oraz chrapanie i przewlekły katar leczony różnymi środkami oraz czasami bóle głowy i ucha. Córka w trybie szokująco szybkim wróciła ...
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lekarz Ireneusz Struzik

Laryngolog, Otolaryngolog

PRYWATNY GABINET LARYNGOLOGICZNY
Topolowa 3
09-530 Gąbin

Bardzo dobry Lekarz Prowadzi mojego chorego brata już kilkanaście lat Podejście super i zawsze pomoże Dziękujemy bardzo
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Aleksandra Korytowska

Podchorążych 32
60-655 Poznań

Pani Doktor Aleksandra Korytowska to najlepszy specjalista w dziedzinie otolaryngologii jakiego spotkałam. Dzięki profesjonalizmowi, szybkiej reakcji oraz determinacji Pani Doktor szczęśliwie przeszłam operację ślinianki podżuchwowej i pomimo "miażdżącej" diagnozy 8 lat temu nadal cieszę się życiem i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc ze strony Pani Doktor. Jest nie tylko WYBITNYM SPECJALISTĄ, ale i CUDOWNĄ KOBIETĄ z sercem na dłoni, bezgranicznie oddaną swojej pracy! Jest lekarzem z powołania!!!Na oddziale otolaryngologii, ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Józef Mierzwiński

Laryngolog dziecięcy

Larmedica - Centrum Chirurgii Laryngologicznej
Dworcowa 39
85-009 Bydgoszcz

Świetny specjalista, tłumaczy dokładnie co robi i dlaczego, cierpliwy do dzieci, ma do nich dobre podejście. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wacław Kopala

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska
Olsztyn

Pan Doktor to przemiły człowiek, uspokoi i wszystko wyjaśni. Do doktora trafiłam z polecenia koleżanki i bardzo się cieszę ponieważ inny lekarz mnie bardzo nastraszył. Jesteśmy w trakcie leczenia i już widzę dużą poprawę, córka bardzo cicho oddycha podczas snu co prędzej było rzadkością
Do Pani Doktor Filip trafiłem po wizytach u kilkunastu innych laryngologów, których leczenie było nieskuteczne. Zostałem przyjęty w dniu, w którym umawiałem się telefonicznie na wizytę. Doktor Filip udziela porad telefonicznie jeszcze przed wizytą. Potrafi poświęcić wiele czasu pacjentowi. Byłem przyjmowany na wizyty nawet w soboty i niedziele. Diagnoza i leczenie było skuteczne. Pani Doktor nie interesuje się wynagrodzeniem tylko zdrowiem pacjenta. Jest prawdziwym lekarzem. Z pełnym przekonaniem polecam.
Opinia dodana przez: Piotr