Lekarze Laryngolog

lek. med. Tomasz Rowicki

Laryngolog, Otolaryngolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Tak ciepłego podejścia do dziecka tylko sobie życzyć od wielu lekarzy. Wyrozumiały i cierpliwy dla rodziców. Lekarz który wyjaśni wszystko i zrozumie każdą wątpliwość. Miałam przyjemność w trudnej chwili dla mojego syna i dla mnie spotkać dr.n.med. Tomasza Rowicki w Centrum Zdrowia Dziecka i Bardzo Dziękuję że operował Pan mojego syna.
Opinia dodana przez: Renata
Wspaniały lekarz! Dokładnie zbadał ucho córki, oczyścił przed wdrożeniem leczenia, dokładnie wytłumaczył z czym mamy do czynienia. Przed każdym ruchem informował co będzie robił, starał się być delikatnym, by nie sprawiać bólu. Polecam każdemu trafić na tak rzetelnego specjalistę jak doktor Paprocki! Dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zbigniew Czajczyński

Laryngolog, Onkolog

Bartoszowicka 18
51-641 Wrocław

jestem zadowolony z wizyty lekarza Pana Zbigniewa. Miałem problem ze słuchem i lekarz zapisał mi skuteczne leki na ból uszu.
Opinia dodana przez: patryk

lekarz Ewa Hill-Stetkiewicz

fenix zabrze ul grunwaldzka 46
św. Urbana 18b lok. 4
41-800 Zabrze

Najlepszy lekarz! Nie dosyć, że pełen profesjonalizm, ogromne doswiadczenie to jeszcze bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Polecam
Miły kompetentny lekarz sympatyczny i poświęca czas dla Pacjenta ! Byliśmy z synem po operacji uszek na kontroli i myślę ze mogę zaufać i diagnoza postawiona przez dr jest trafną ! Dziękujemy
Opinia dodana przez: Magdalena
Bardzo polecam,warto przyjechac na wizyte nawet z daleka.Zaskoczyla mnie zyczliwym podejsciem i skutecznoscia leczenia.

dr n. med. Maciej Kawczyński

Laryngolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać, poświęcić czas na odpowiednio długie badanie (często mało przyjemne), ma ogromna wiedzę i cierpliwie wszystko tłumaczy. Niesamowita empatia do drugiego człowieka, chętnie poradzi gdzie należy się udać w przypadku dalszej diagnozy. Świetny lekarz!Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 2405, 'name': u'Czelad\u017a'} Laryngolog dziecięcy
                                       dr n. med. ROBERT  MATYJA

dr n. med. ROBERT MATYJA

Laryngolog dziecięcy

Rynek 8
41-250 Czeladź

Świetny,konkretny lekarz więcej kosztowały mnie wizyty u lekarza na NFZ kupując leki które nic nie skutkowaly niż u pana doktora prywatnie a co najważniejsze pomagaja
Opinia dodana przez: Ewelina
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Laryngolog
                                       dr n. med. Kinga Romanowska

dr n. med. Kinga Romanowska

Laryngolog, Audiolog

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Wspaniała Pani doktor! Zaopiekowała się moim synkiem, świetne podejście pedagogiczne, synek chętnie dał się zbadać co mnie zdziwiło. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Yogen Abelak

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet lekarski
53-206 Wrocław

Doktor Abelak zbadał mnie niezwykle starannie i poświecił mi dużo uwagi, wyjaśniając szczegółowo i profesjonalnie na obrazie komputerowym przyczyny mojego chronicznego schorzenia krtani. Zaproponowana długoterminowe leczenie dało mi poczucie bezpieczeństwa. Wysoka kultura osobista i życzliwy stosunek do pacjenta sprawiły, że wizyta była dla mnie bardzo komfortowa. Gorąco polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Andrzej Szymczak

Gierczak 38 (Laser) lok. 3
70-825 Szczecin

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Jest wyjątkowy i rzadko takiego można spotkać. Trafiłam do niego z polecenia, zadzwoniłam z płaczącym z bólu dzieckiem z boku, żaden inny lekarz w Szczecinie nie miał wolnych miejsc. Pan doktor przyjechał specjalnie, chociaż tego dnia nie przyjmował. Zbadał małego, którego bardzo bolało ucho. Okazało się, ze miał zapalenie. Wyczyscił mu woskowinę długą igłą, naświetlał laserem. Ma takie podejście do dziecka, ze mały ...

lekarz Sławomir Sztandera

Gabinet Neurologiczny
Batorego 16
59-900 Zgorzelec

Jestem właśnie po zabiegu u Pana Doktora i musze przyznać ze dawno nie spotkałam z tak miłym i kompetentnym lekarzem, wszystko tłumaczy krok po kroku . Jak coś robi to rzetelnie, dokładnie wkłada w to serce i swo im podejście do pacjenta sprawia że człowiek odrazu czuje się mniej spiety? Także super lekarz.Najlepszy lekarz na świecie gorąco polecam
Opinia dodana przez: Adam

lek. med. Robert Wink

Laryngolog, Otolaryngolog

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Wizyta u pana doktora Winka to prawdziwa przyjemność. Słucha pacjenta, tłumaczy wszystkie wątpliwości. Stwarza sytuację, aby pacjent nie stresował się wizytą, nie ponagla. Traktuje pacjenta z godnością i szacunkiem. Jest miły i ma poczucie humoru. Bardzo przyjazny i godny zaufania, profesjonalista, polecam.
Lekarka, której się chce pracować. Kompetentna, przyjazna w stosunku do pacjenta. Poradziła sobie z moim problemem w mig.
Ottima, spiega, cura e capisce chorego - świetna , tłumaczy, leczy i rozumie chorego

lekarz Włodzimierz Kaczkowski

Lotników 15
59-300 Lubin

Lekarz na 6, gorąco polecam. Kompetentny, cudowne podejście do dziecka, kompleksowo wyjaśniony problem choroby, sposób leczenia i zapobieganie nawrotom choroby. Lekarz tak miły i kompetentny że aż prawie jak serialowy.

lekarz Wanda Skrobisz

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Super doktor. Zawsze stara się pomóc.Ma czas dla pacjenta. Jest obiektywna i wymagajaca

lekarz Kamila Wiatr-Pałyga

Wiertników 15
59-300 Lubin

serdecznie polecam, bardzo miła pani Doktor,wzbudza zaufanie, bardzo duża wiedza laryngologiczna POLECAM!!

lekarz Justyna Renata Niebrzegowska-Haczkur

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
21-400 Żdżary

Wspaniały, ludzki lekarz. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, miłą, tłumaczy dokładnie każdy problem, uspokajając przy tym pacjenta.

lekarz Grażyna Majak

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32
42-200 Częstochowa

Miła pani z wieloletni doświadczeniem i stażem. Jest wrażliwą na ludzkie cierpienie osobą.