Alina Kotiuszko

Krosno
49,68806321,7745560 13 436 60 82

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.05
24 opinie

Na panią doktor trafiłam przypadkiem i dzięki niej nie mam już torbieli( wcześniejsza ginekolog leczyła mnie 6 lat hormonami i torbiele wracały !!!) jest miła i dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania. co prawda nie wiem jak jest z nią przy porodzie ale na zwykła wizytę ją polecam. wszyscy piszą o pieniądzach że ktoś jest fajny jak je dostanie a weźcie się na ich miejscu postawcie- tak samo byście robili. zresztą chyba warto wydać wiecej zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie czy życie dziecka....

Jestem pacjentką Pani dr już 3 lata (głównie na NFZ, ale zdarzyło się też prywatnie) i jestem bardzo zadowolona zarówno ze sposobu leczenia, jak i opieki w czasie ciąży. Pani dr jest bardzo miła, ma dużą wiedzę, przez co wzbudza zaufanie, badanie ginekologiczne jest bezbolesne, a więc same plusy :) Kiedy była pilna potrzeba, zawsze mogłam do tej pory liczyć na poradę przez telefon. Szczerze polecam tego lekarza.

POLECAM PANIĄ DOKTOR JEST WYROZUMIAŁA MIŁA BARDZO DUŻO MI POMOGŁA W MOJEJ CHOROBIE DO KOŃCA SIĘ MNĄ OPIEKOWAŁA DZIĘKUJE JEJ ZA WSZYSTKO CO DLA MNIE ZROBIŁA

drogie Panie nie chce mi się wierzyć że dla jednego pacjenta pani doktor jest bardzo uprzejma i pomocna a do drugieg źle nastawiona. Ja osobiście bardzo się cieszę, że pani doktor prowadzi moją ciążę. Czuje się pewnie i bezpiecznie i obdarzam panią doktor dużym zaufaniem.

Nie polecam ! Przez te pseudolekarkę nie żyje dziecko

Sąd wymierzył lekarce 15 tys. zł grzywny. Uznał, że taka kara jest odpowiednia do stopnia winy, stwarza konkretną dolegliwość dla sprawcy. Podkreślano przy tym, że Alina K. jest lekarzem ginekologiem o bogatym doświadczeniu zawodowym i ponadprzeciętnym poziomie specjalizacji. Alina K. złożyła apelację, jej adwokat domagał się uniewinnienia. W środę (20.03) Sąd Okręgowy w Krośnie podtrzymał wyrok, który zapadł w I instancji.

Prowadziła moje 2 ciąże i bieżące leczenia, jestem pacjentką od 17 lat, gdyby było coś nie tak to bym zmieniła lekarza

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!! OPRYSKLIWA, WREDNA BABA, MAM NADZIEJE ZE NIE BEDE MIEC WIECEJ NIC Z NIA WSPOLNEGO

Mam nadzieję że już jej w życiu nie zobaczę. Tak będzie najlepiej.

Opryskliwa i nie miła lekarka, miałam odczynienia w szpitalu i prywatnie. Zdecydowanie odradzam.

nie polecam!!!!Rodziłam przy tej pani dziecko które ważyło 5560g bez cesarki bo nie było w karcie zapisu "do cesarki"

Nie polecam!Śmierć noworodka to wystarczający powód!:((

Nie polecam kogoś kto odbierał życie nienarodzonym!!!!

Nie polecam kogoś kto odbierał życie nienarodzonym!!!!

Odradzam. BYCIE MIŁYM NIE JEST RÓWNOZNACZNE Z KOMPETENCJAMI. Na fundusz są lepsi lekarze, niż ta Pani za kase.

Przez cała ciąże chodziłam do pani doktor na wizyty prywatne koszt wizyty 50 zl oraz kazde usg płatne też 50 zł. Byłam naprawde z pani Aliny zadowolona do czasu porodu jak juz rodziłam moja córeczke to pano doktor powiedziała mi tylko ^ ciężka noc przed nami! i to wszystko nie było jej przy mnie tak jak sie umawiałyśmy dopiero przyszła jak juz mała sie ur a pani doktor przeszła do szycia mnie bez znieczulenia na żywca nie zapomne tego bólu do końca swojego życia!!!! Jednym słowem nie polecam tej pani !!!!

Nie polecam Pani Kotiuszko żadnej kobiecie...nie jestem zadowolona z jej wizyt:/muszę powiedzieć, że nie podchodzi do sprawy konkretnie...na wszystko ma sposób-tabletki. Nie lubię pisać źle o kimś ale niestety jeśli ktoś bagatelizuje pewne sprawy, które są dla mnie najważniejsze to nie potrafie nie wyrazić własnego zdania na dany temat. Poprostu nie polecam!! Jeszcze do tego mylą jej się choroby które mają inne pacjentki a do tego nie powinno dochodzić:( myślałam, że mogę zaufać tak miłej i konkretnej doktorce.

lekarz rewelacja !!! godny polecenia !!! miła uprzejma znająca się na rzeczy nie naciąga na dodatkowe niepotrzebne koszty profesjonalna opieka przez trzy ciąże i okresowe badania wiele spraw mozna z nią załatwić opiekuńcza delikatna konkretna dyspozycyjna!!!!!

bardzo dobra lekarla, miła, poświęcająca pacjentowi duzo uwagi

jest nie kompetentna,nie wie jaka krzywde wyzadza ludzia i jakie uszczerbki na zdrowiu.a koszty w moim przypadku pozniejszego leczenie wyniosly okolo 4000 zlotych.

Polecam Pania dr Kotiuszko, nie zawiodla moich oczekiwan i bardzo jestem z niej dumna, potrafi pomoc i doradzic.

super lekarz z powołania polecam ją kazdej znajomej

Zawsze dawała mi nadzieję na dziecko, dzięki pani Alince nigdy się nie załamywałam pomimo okropnych problemów ze zdrowiem...A za swojego synka będę jej wdzięczna do końca życia. Zawsze do dyspozycji, mogłam dzwonić o każdej porze dnia i nocy, wspaniałe podejście do pacjentek. Jedyny problem to niekończąca się nigdy kolejka do gabinetu pani Kotiuszko ale to chyba świadczy tylko o tym jakim wspaniałym jest lekarzem...

Przestrzegam wszystkie panie w ciąży, które nie są jeszcze tego świadome, że Pani dr Kotiuszko nie potrafi rozpoznać ciąży nawet w 4 miesiącu i po badaniu przepisuje tabletki na wywołanie miesiączki.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny