Arkadiusz Walczyński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
37 opinii

Lekarz bardzo miły, uprzejmy. Pomógł w chorobie skóry chociaż w szpitalu w Poznaniu nie byli w stanie pomóc. Polecam.

doktor godny polecenia ,leczy i otwarty na pacjentow,bardzo dobry kontakt ,zrozumienie i cierpliwość dla pacjentow,czasami dość bezpośredni ale ja to lubie nie owija w słownictwo lekarskie stara się dotrzeć do pacjenta

Bardzo mily ,ujmujacy sposobem bycia ,przystojny a co najwazniejsze kompetentny lekarz ,mi pomogl z co bardzo dziekuje.

jest jedynym specjalistą na naszym terenie, do którego jeżdżę ja i moja rodzina ws wszelkich problemów skórnych - nie zmienię na innego, bo zawsze pomoże

Bardzo dobry dermatolog ktory jako jeden z niewielu nie zajmuje sie tzw medycyna estetyczna co dzisiaj rzadkosc bo wszyscy szukaja latwych pieniedzy .Jedyny problem to trudno umowic sie na wizyte ,bardzo dlugie terminy na wizyte prywatna ,ale warto poczekac bo kompetentny doktor i leczy a nie poprawia urode.

Świetny, miły i konkretny lekarz. Szczery i godny polecenia. Jasno ustalone zasady - super ! A wiem co mówię, bo byłam u wielu.

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny,elokfentny,bardzo mily,pomogl mi rozwiazac problem pokrzywki od miesiecy diagnozowany przez alergologow ,ktorzy chyba nigdy nie slyszeli o pokrzywkach fizykalnych.Doktor wyjasnil istote choroby i problem stal sie mniej dotkliwy.Dodatkowo bardzo przystojny i zadbany ten doktorek.

byłam u pana doktora z mega problemem trądzika skupionego który szpecił mi twarz . postawił bardzo szybko diagnozę i dobrał leki jak ręką odjął minęło . także polecam:)

Pan Doktor błyskawicznie ocenił wykwit skórny przyrządem, tak szybko, że na następne pytanie odpowiedział już zza biurka. Diagnozę trzeba było wyciągać. Być może prywatnie jest inaczej, ale czy o to chodzi?

Już tam nie wrócę. Pan lekarz jest służbistą i egzekwuje z żelazną konsekwencją problemy z NFZ - pacjent płaci do ZUS - i to tam sie należy zwrócićić z wszystkimi pretensjami, nawet jeśli drobna rada mogła by pomuc. A na stempelku (chociaż wizyta była w przychodni) widnieje jego prywatny numer telefonu - ciekawe po co :))). Nie ma cierpliwości, żeby odpowiednio wszystko wyjaśnić. ...

bardzo dobry lekarz polecam wszyskim pomógł mojej mamie po tym jak w szpitalu nie wiedzieli co jej jest. szybko rozpoznaje chorobę naprawde jestem pod wrażeniem

Lekarz z powolaniem, wiedza i kompetencja. Nierozumiem tylko tych nielicznych zawistnych komentarzy wg mnie ze strony raczej zawistnej konkurencji:), albo przyglupawych pacjentow, ktorym to sie wydaje , ze pozjadali wszystkie rozumy i moze mierza swoja miara innych:). Polecam tego lekarza tak jak mnie go polecono, ja nigdy nie zdecyduje sie pojsc do innego chocby przyszlo mi czekac bardzo dlugo na wizyte u Pana Walczyńskiego.

Lekarz drogi i nieskuteczny. Co wizytę przepisywał te same maści i leki, mimo, że nie było znaczącej poprawy. Co więcej leki które wybierał zwykle wynosiły około 150 zł za komplet. Kiedy się zapytałem, czy może byśmy nie zmienili ich na inne, bo te średnio pomagają, stwierdził, że wszystko jest dobrze i trzeba kontynuować leczenie. Po ponad roku, nieznacznej poprawy, zdecydowałem się zrezygnować z Pana Walczyńskiego.

Ja leczyłam u pana doktora córkę , miała atopowe zapalenie skóry diagnozę postawił od razu wystarczył jeden rzut oka i już. Polecam bardzo,bardzo dobry lekarz. długo czekalismy na wizyte w ramach NFZ ale później juz nie było problemu z rejestracją. Jeszcze raz polecam bardzo:)

Jest to bardzo dobry lekarz . Chętnie poleciłam znajomym !

Bardzo dobry lekarz,od razu postawił diagnozę.Szybko się wyleczyła Niestety troszkę dużo bierze za wizytę:)To jedyny minus.

musze przyznać że lekarz godny podziwu rzadko sie takich lekarzy spotyka. Mialam prolem z moim 10 letnim synkiem ...lekarz potwierdzil moje rokawania i okazalo sie ze ma łysienie plackowate... bylam załamana ale lekarz bardzo profesjonalnie mi wytłumaczyl jaka to jest chorzba i co trzeba zrobic żeby sie cofneła... i EUREKA odpukac jest duuuużo lepiej włosy w łym miejscu odrastają...stosujemy płyny robione.przyczyna STRES, NERWY, ograniczamy do min wiecej poswiecamy czasu synowi choc czasami brakuje na to wszystko czasu ale jest lepiej mały jest spokojniejszy mniej sie denerwuje, choć jest bardzo nerwowy.oczywiście trzaba WZMOCNIC ORGANIZM odpowiednimi lekami. gdyby ktos miał proble piszcie chetnie pomoge. sylwia25361@wp.pl

Godny polecenia ! Po ludzku wszystko wytłumaczy, i co najważniejsze stawia trafione diagnozy ;D

Leczyłem się u pana doktora i musze powiedzieć,że dzięki jego leczeniu nie muszę już chodzić do lekarza bo jego leczenie mi pomogło polecam tego lekarza

Lekarz w pełni godny zaufania,kompetentny,poswiecajacy dużo czasu pacjentowi.Leczylem się u innych pan dermatolog bez efektu,tutaj uzyskałem duża pomoc.Dziękuje.

Porażka. Pan jest tylko i wyłącznie miły. Od prawie roku się leczę i efektów nie ma. Nie polecam, czyba że macie za dużo kasy to dla miłej rozmowy może być...

Zdecydowanie polecam!!! Już 3 osoby z mojej rodziny leczyły się u niego i za każdym razem diagnoza trafiona w 100% + leczenie lekami robionymi, co moim zdaniem dobrze o lekarzu świadczy, bo nie zapisuje "gotowca" tylko coś dokładnie potrzebne na dane schorzenie. Kolejny raz przekonałam się, że nie ma co liczyc na lekarza rodzinnego, szkoda nerwów i kasy na nieskuteczne leki!!!

Lekarz miły, przepisuje leki, które mają jeszcze jakąś realną cenę ( nie są tanie, ale patrząc na ceny innych medykamentów to istny majstersztyk cenowy). Jednakże rezultatów porcelanowej skóry nie miałam. Owszem, wyzbyłam się trądziku, ale do momentu, gdy smarowałam się maścią. Wystarczył dwudniowy wyjazd, na który zapomniałam maści, aby wszystko powróciło. Mimo to polecam. Może nie udało się mnie, ale innym wcale nie musi;)

Ten pan dermatolog jest naprawde sympatycznym lekarzem, potrafi wysłuchać pacjenta cierpliwie, doradzić mu co jest dobre a co złe, jest bardzo życzliwa osobą, lecz lecze sie u tego pana juz około 2 lata i mojego problemu z cera niestety nie wyleczył do dnia dzisiejszego, lecz wierze, ze wkoncu uda mu sie trafić z odpowiednimi lekami na stan mojej skóry, nie zamierzam go obrazać i mówić, ze on jest temu wszystkiemu winien bo to przeciez nie jego wina,on przecież wrózka nie jest, jakby mogł to by mi usunoł ten uproczywy tradzik. on robi co w jego mocy. Mimo to go polecam, jest naprawde godna polecenia osoba, za pare dni mam wizyte u niego ciekaw jestem co teraz powie, mimo co nie bede z niego rezygnował. Pozdrawiam panie doktorze :) P.S

Godny polecenia ,kompetentne i kompleksowe podejscie do pacjenta, poswieca duzo czasu i w jasny sposob objasnia istote schorzenia , bardzo bezposredni kontakt z pacjentem ,brak dystansu w kontakcie z lekarzem jest istotny w relacjach z pacjentem,a to rzadko spotykana cecha wsrod lekarzy.

Bardzo mily ,uprzejmy ,kompetentna porada ,dobry kontakt z pacjentem,dziekuje jedna porada i po problemie.

Z oczywistych wzgledow jest to forum dla niezadowolonych,dlatego postanowilam sie wypowiedzec .Ja i cala moja rodzina korzystalismy z uslug doktora ,rozpoznania zawsze trafne, leczenie skuteczne ,przyjecia w ramach NFZ,w pilnych przypadkach nigdy nie odmowil pomocy.Mysle ze nalezy zgodzic z komentarzem ze latwo krytykowac anonimowo,zwlaszcza z pobudek pozamerytorycznych.

Jak dotąd jestem po 3 wizycie, pierwsza prywatna, dwie kolejne na NFZ, jest naprawdę zadowolona. Rezultaty jego leczenia są bardzo widoczne.Polecam tego dermatologa, najlepszy, na jakiego dotąd trafiłam .

Owy Pan jest bardzo sympatycznym kolesiem, wydaje sie byc bardzo rzetelny...ale tylko "wydaje sie". niestety nie pomogl mi leczyc zapalenia mieszkow wlosowych. do dzis z nimi walcze poniewaz on je zbagatelizowal. problemy sie nasilily. przykro mi ze nie potrafil mi pomoc, bo opinie widze ze pozytywne..osobiscie uwazam ze jego wiedza jest przecietna jesli chodzi o moja chorobe natomiast pozerem jest swietnym - wzbudza zaufanie i sprzedaje sie wysmienicie...Ci ktorzy chca isc - on nie pomoze wam ale i nie zaszkodzi.

super nie tylko lekarz ale takze człowiek taki lekarz powinien być każdy polecam

dobry lekarz fachowy pierwsza wizyta kosztowała 70 a potem 60. Wyleczył mi trądzik ok 8 wizyt byłem u niego. POLECAM

Kilka lat temu pomógł mi wyleczyć trądzik i wszelkie ślady po nim. Po roku wszystko wróciło więc znów się wybrałam i nie zawiodłam się. Lekarz naprawde godny polecenia, bardzo uprzejmy i zna się na rzeczy. Wszystko dokładnie tłumaczy, doradza POLECAM!

Naprawdę lekarz godny polecenia! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Walczyński to każda choroba byłaby o 90% lżejsza i do wytrzymania. Lekarz bardzo miły, kompetentny, z praktyką, docenia kieszeń pacjenta, ludzki, delikatny, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Jestem bardzo zadowolona!

przez 2,5 roku leczyłem się na trądzik u tego pana i zero rezultatu przy wydawaniu dużej ilości pieniędzy na leki. Bardzo miły, ale wydaje mi się, że nie przywiązuje większej wagi do pacjentów. Ignorował moje informacje o uczuleniu na leki

Polecam tego lekarza. 15 lat męczylam się z trądzikiem, róznych sposobów na wyleczenie się imałam, kilku lekarzy za sobą tez miałam, a tu proszę...jedna wizyta u doktora Walczyńskiego i problem z głowy!!!POLECAM POLECAM

Pan dr Walczyński jest najlepszym dermatologiem z pośród tych u których się leczyłem

z czystym sumieniem moge polecic pana doktora,trafiłam do niego w grudniu 2008 roku,od tamtej pory w leczeniu mojej córki (azs) nastapił wielki przełom,nie potrzebnie jezdziłam po różnych klinikach płaciłam za zbędne wizyty(i to sporo)azs jest długo trwałe i bywają gorsze momenty ale od kiedy zaczełam leczyc córke u doktora Walczyńskiego poprawa jest nie samowita.Naprawde polecam pan doktor równiez przyjmuje w Ostrowie wielkopolskim

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny