lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

Anonim

14.03.2011

Godny polecenia ,kompetentne i kompleksowe podejscie do pacjenta, poswieca duzo czasu i w jasny sposob objasnia istote schorzenia , bardzo bezposredni kontakt z pacjentem ,brak dystansu w kontakcie z lekarzem jest istotny w relacjach z pacjentem,a to rzadko spotykana cecha wsrod lekarzy.

Godny polecenia ,kompetentne i kompleksowe podejscie do pacjenta,
poswieca duzo czasu i w jasny sposob objasnia istote schorzenia ,

AGNIESZKA

15.04.2016

Godny Polecenia w 100%. Pierwszy lekarz, który w ciągu miesiąca wyleczył mnie z krost na twarzy i plecach. Wielu innych leczyło mnie drogimi maściami, po których efekt był odwrotny więcej śladów. Moja twarz po makijażu wyglądała jak "biała czekolada z orzechami", teraz mogę wyjść bez jakiegokolwiek podkładu. Pan dr zdziałał cuda 7-mio dniowym antybiotykiem i maściami. Zero krost i zaskórników. Pan dr pomógł mi również z włosami, które wypadały garściami. Teraz mam mocne i błyszczące włosy, a przy czesaniu może z 3 szt. wypadną. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z cerą,, włosami, paznokciami itd. to tylko do Pana dr Walczyńskiego.

Pati

03.04.2016

Bardzo dobry fachowiec. Prowadzi moją córkę od urodzenia (ma AZS) jest miłym i kompetentnym lekarzem. Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Bardzo dobry diagnosta. Odpowiada na każde zadane pytanie. Ma czas dla pacjenta. Polecam!

Czesław

17.04.2014

Lekarz bardzo miły, uprzejmy. Pomógł w chorobie skóry chociaż w szpitalu w Poznaniu nie byli w stanie pomóc. Polecam.

Anonim

28.10.2013

doktor godny polecenia ,leczy i otwarty na pacjentow,bardzo dobry kontakt ,zrozumienie i cierpliwość dla pacjentow,czasami dość bezpośredni ale ja to lubie nie owija w słownictwo lekarskie stara się dotrzeć do pacjenta

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Kalisz"?

Kaliska 35
Turek