lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

Misia

11.08.2016

Pan doktor miły i uprzejmy, wizyta z reguły bardzo krótka, nie rozgaduje się, a czy pomocny to zależy od schorzenia, zachęca do wizyty kontrolnej ale to trochę za drogo żeby się pokazać iż jest poprawa.

22.05.2010

Owy Pan jest bardzo sympatycznym kolesiem, wydaje sie byc bardzo rzetelny...ale tylko "wydaje sie". niestety nie pomogl mi leczyc zapalenia mieszkow wlosowych. do dzis z nimi walcze poniewaz on je zbagatelizowal. problemy sie nasilily. przykro mi ze nie potrafil mi pomoc, bo opinie widze ze pozytywne..osobiscie uwazam ze jego wiedza jest przecietna jesli chodzi o moja chorobe natomiast pozerem jest swietnym - wzbudza zaufanie i sprzedaje sie wysmienicie...Ci ktorzy chca isc - on nie pomoze wam ale i nie zaszkodzi.

Joanna

25.08.2013

jest jedynym specjalistą na naszym terenie, do którego jeżdżę ja i moja rodzina ws wszelkich problemów skórnych - nie zmienię na innego, bo zawsze pomoże

27.03.2013

Pan Doktor błyskawicznie ocenił wykwit skórny przyrządem, tak szybko, że na następne pytanie odpowiedział już zza biurka. Diagnozę trzeba było wyciągać. Być może prywatnie jest inaczej, ale czy o to chodzi?

13.07.2011

Porażka. Pan jest tylko i wyłącznie miły. Od prawie roku się leczę i efektów nie ma. Nie polecam, czyba że macie za dużo kasy to dla miłej rozmowy może być...

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Kalisz"?

Kaliska 35
Turek