lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

27.03.2013

Pan Doktor błyskawicznie ocenił wykwit skórny przyrządem, tak szybko, że na następne pytanie odpowiedział już zza biurka. Diagnozę trzeba było wyciągać. Być może prywatnie jest inaczej, ale czy o to chodzi?

13.07.2011

Porażka. Pan jest tylko i wyłącznie miły. Od prawie roku się leczę i efektów nie ma. Nie polecam, czyba że macie za dużo kasy to dla miłej rozmowy może być...

22.05.2010

Owy Pan jest bardzo sympatycznym kolesiem, wydaje sie byc bardzo rzetelny...ale tylko "wydaje sie". niestety nie pomogl mi leczyc zapalenia mieszkow wlosowych. do dzis z nimi walcze poniewaz on je zbagatelizowal. problemy sie nasilily. przykro mi ze nie potrafil mi pomoc, bo opinie widze ze pozytywne..osobiscie uwazam ze jego wiedza jest przecietna jesli chodzi o moja chorobe natomiast pozerem jest swietnym - wzbudza zaufanie i sprzedaje sie wysmienicie...Ci ktorzy chca isc - on nie pomoze wam ale i nie zaszkodzi.

06.08.2009

przez 2,5 roku leczyłem się na trądzik u tego pana i zero rezultatu przy wydawaniu dużej ilości pieniędzy na leki. Bardzo miły, ale wydaje mi się, że nie przywiązuje większej wagi do pacjentów. Ignorował moje informacje o uczuleniu na leki

14.03.2011

Godny polecenia ,kompetentne i kompleksowe podejscie do pacjenta, poswieca duzo czasu i w jasny sposob objasnia istote schorzenia , bardzo bezposredni kontakt z pacjentem ,brak dystansu w kontakcie z lekarzem jest istotny w relacjach z pacjentem,a to rzadko spotykana cecha wsrod lekarzy.

Godny polecenia ,kompetentne i kompleksowe podejscie do pacjenta,
poswieca duzo czasu i w jasny sposob objasnia istote schorzenia ,

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Kalisz"?

Kaliska 35
Turek